Versenyeredmények 2019-2020.

 

 

 

Verseny/ korcsoport Név

 

Osztály Helyezés
Kerületi kispályás labdarúgó bajnokság     /szeptember 26./  

 

7-8. osztály/fiúk Auer Péter

Kis Ákos

Mihály Máté

Szabó Bence

Kövesdi Balázs

 

8.b

8.b

8.b

8.b

8.b

 

 

2.

Kerületi kispályás labdarúgó bajnokság     /október 9./  

 

5-6. osztály/fiúk Széman Zsombor

Lévai Patrik

Kárász Keve

Gál Ábel

Horváth Rajmund

Vass Máté

Petró Ádám

Halmos Zsolt

Szűcs-Ratkai Zétény

Fehér Dominik

 

6.a

6.a

6.a

6.b

6.b

6.b

6.b

5.b

5.b

5.b

 

 

 

 

 

3.

Kerületi mezei futóverseny     /október 10./

 

1-2. osztály/lányok

Egyéni:

 

Csapat: ”A”

              „B”

 

 

1-2. osztály/fiúk

Egyéni:

 

 

Csapat: „A”

 

 

 

 

 

              „B”

              „C”

 

3-4. osztály/lányok

Egyéni:

 

Csapat:  „A”

              „B”

              „C”

 

3-4. osztály/fiúk

Egyéni:

 

Csapat:  „A”

              „B”

              „C”

 

5-6. osztály/lányok

Egyéni:

 

 

 

Csapat:  „A”

 

 

 

 

 

              „B”

 

5-6. osztály/fiúk

Csapat:  „A”

 

 

 

 

              „B”

 

7-8. osztály/lányok

Egyéni:

 

Csapat:

 

 

7-8. osztály/fiúk

Egyéni:

 

 

 

 

Csapat:

 

 

 

 

 

 

 

Fekete Léna

 

 

 

 

 

 

Gál Marcell

Isépy Szilveszter

 

Gál Marcell

Isépy Szilveszter

Petz Benjámin

Koltai Edwin

Kovácsi Attila

 

 

 

 

 

Huszár Emese

 

 

 

 

 

 

Fekete Kornél

 

 

 

 

 

 

Lukonics Léna

Keller Kincső

Klair Kincső

 

Lukonics Léna

Keller Kincső

Klair Kincső

Faházi Boglárka

Auer Zsófia

Keresztes Anna

 

 

 

Gál Ábel

Szűcs-Ratkai Zétény

Sóti Szabolcs

Fehér Dominik

Horváth Rajmund

Bánfi Ádám

 

 

Fuchs Maja

 

 

 

 

 

Auer Péter

Sári Gergely

Kis Ákos

Szabó Bence

 

Auer Péter

Sári Gergely

Kis Ákos

Szabó Bence

Bagdány Máté

Pataki Patrik

 

 

2.b

 

 

 

 

 

 

2.a

3.a

 

2.a

3.a

2.b

2.a

2.a

 

 

 

 

 

3.c

 

 

 

 

 

 

5.b

 

 

 

 

 

 

6.a

5.b

6.a

 

6.a

5.b

6.a

6.a

6.a

5.c

 

 

 

6.b

5.b

6.a

5.b

6.b

5.b

 

 

8.a

 

 

5.

 

7.

11.

 

 

 

3.

6.

 

 

 

3.

 

 

 

10.

11.

 

 

8.

 

5.

6.

9.

 

 

6.

 

6.

12.

14.

 

 

3.

4.

8.

 

 

 

1.

 

 

 

7.

 

 

 

3.

 

 

 

13.

 

 

4.

 

4.

 

 

 

2.

3.

6.

9.

 

 

 

1.

 

 

 

Verseny/ korcsoport Név

 

Osztály Helyezés
Kerületi kispályás labdarúgó bajnokság     /szeptember 26./  

 

7-8. osztály/fiúk Bartha Zsombor

Vass Marcel

Faludi Gergő

Miklós Koppány

Kövesdi Balázs

Kis Ákos

Hajduk Alex

Auer Péter

Radócz Ádám

 

8.a

8.b

8.b

8.c

7.b

7.b

7.b

7.b

7.b

 

 

 

 

3.

Verseny/ korcsoport Név

 

Osztály Helyezés
Kerületi mezei futóverseny     / október 2./

 

1-2. osztály/lányok Kovács Flóra 3.a 6.
Csapat Kovács Flóra

Sebestyén Vanda

Fekete Léna

Kiss-Patócs Luca

Huszár Emese

Vlad Polla

Vlad                                                 

3.b

3.b

1.b

2.c

2.c

2.b

 

 

 

2.

3-4. osztály/ lányok Keller Kincső

 

3.a 3.
3-4. osztály/fiúk Horváth Rajmund

 

5.b 4.
Csapat Horváth Rajmund

Fehér Dominik

Vajda Kristóf

Nagy Levente

Domozi Rafael

Stefkó Máté

 

5.b

4.b

4.a

3.a

3.b

3.b

 

 

 

2.

5-6. osztály/lányok Megyeri Bodza

 

 

6.a 7.
5-6. osztály/fiúk

 

 

 

Huszár Szabolcs

Sári Gergely

Petró Ádám

Auer Péter

 

 

6.c

6.b

5.b

7.b

2.

4.

5.

7.

Csapat Huszár Szabolcs

Sári Gergely

Petró Ádám

Auer Péter

Bagdány Máté

Pataki Patrik

 

 

6.c

6.b

5.b

7.b

6.b

6.b

 

 

 

1.

7-8. o. fiúk: Beke Barnabás

 

8.a 5.
Csapat

 

 

 

Beke Barnabás

Kőszegváry Balázs

Csiki Noel

Mikus Dominik

Kiss Ákos

Szabó Bence

 

 

8.a

8.a

8.a

8.b

7.b

7.b

 

 

 

3.

Kerületi kispályás labdarúgó bajnokság     /október 10./

 

5-6. o. fiúk: Huszár Szabolcs

Széman Zsombor

Lévai Patrik

Auer Péter

Gál Ábel

Petró Ádám

Vass Máté

Kárász Keve

 

 

6.c

5.a

5.a

7.b

5.b

5.b

5.b

5.a

 

 

 

 

3.

Kerületi váltó-futó bajnokság     /október 16./

 

3-4. o./lányok

 

 

 

Auer Zsófia

Keller Kincső

Domokos Nadin

Keresztes Anna

Bálint Bettina

Rajnai Luca

 

5.a

4.b

3.b

4.c

3.a

3.a

 

 

 

2.

5-6. o./lányok

 

 

 

 

 

Hihalek Hanna

Winkler Alma

Németh Mira

Megyeri Bodza

Tóth Bítia

Fejes Zsófia

 

6.a

6.a

6.a

6.a

6.a

5.a

 

 

 

3.

5-6. o./fiúk

 

 

 

 

Auer Péter

Diószegi Dávid

Sári Gergő

Bagdány Máté

Huszár Szabolcs

Széman Zsombor

 

7.b

6.a

6.b

6.b

6.c

5.a

 

 

 

1.

Kerületi teremkézilabda bajnokság     / december 10./

 

7-8. o./fiúk Virág Milán

Dósa Axel

Csiki Noel

Legéndi Lili

Legéndi Kármen

Keresztes Kata

Miklós Koppány

Megyeri Bodza

Pataki Patrik

8.a

8.a

8.a

8.a

8.a

8.a

8.c

6.a

6.b

 

 

 

 

3.

Kerületi sakk egyéni bajnokság     /január 16./

 

1-2. o./fiúk

 

 

Illés Csaba

Kenese Ádám

Vincze Tamás

2.a

2.b

1.b

7.

9.

10.

3-4. o./fiúk

 

 

Zalán Benedek

Ronyecz Bence

Bartha Bálint

Stefkó Máté

 

3.a

3.a

4.a

3.b

 

5.

7.

9.

10.

5-6. osztály/lányok Mészáros Mira

 

5.a 2.
5-6. osztály/fiúk Sóti Szabolcs

 

5.a 2.
Kerületi sakk csapat bajnokság     /január 17./

 

1-4. o./lányok

 

 

 

Tóth Sára

Szinai Szintia

Weiner Kinga

1.c

1.b

1.b

 

 

3.

 

1-4. o./fiúk Stefkó Máté

Bartha Bálint

Ronyecz Bence

Illés Csaba

Kenese Ádám

 

3.b

4.a

3.a

2.a

2.b

 

 

3.

5-8. o./lányok Stedron Ágnes

Mészáros Mira

Rajnai Luca

 

7.b

5.a

3.a

 

 

2.

5-8. o./fiúk Lakatos Tamás

Sóti Szabolcs

Nagy Ferenc

Zalán Benedek

8.c

5.a

5.b

3.a

 

 

2.

Kerületi teremkézilabda bajnokság     / január 21./

 

5-6. o./fiúk

 

 

 

Megyeri Bodza

Tordai Buda

Pataki Patrik

Bagdány Máté

Széman Zsombor

Vass Máté

Petró Ádám

Gál Ábel

6.a

6.a

6.b

6.b

5.a

5.b

5.b

5.b

 

 

 

3.

 

 

Kerületi teremlabdarúgó bajnokság     /január 30./

 

7-8. osztály/fiúk

 

Bartha Zsombor

Csiki Noel

Vass Marcell

Filó Levente

Auer Péter

Kis Ákos

Kövesdi Balázs

Radócz Ádám

Szabó Bence

 

 

 

8.a

8.a

8.b

7.a

7.b

7.b

7.b

7.b

7.b

 

 

 

 

2.

Budapesti Sakk Egyéni Diákolimpia     /február 2./

 

Értékszámos Lakatos Tamás

 

 

8.c 5.
Budapesti Sakk Egyéni Diákolimpia     /február 2./

 

Amatőr

 

Sóti Szabolcs

 

 

5.a 2.
Kerületi teremlabdarúgó bajnokság     /február 6./
1-2. osztály/fiúk

 

Kovácsi Dávid

Isépy Szilveszter

Milesz Márton

Sitkei Andor

Benke Levente

Molnár Marcell

Molnár Zsombor

Tóth Levente

Vass Dávid

 

 

 

 

 

3.a

2.b

2.b

2.b

2.c

2.c

2.c

2.c

2.a

 

 

 

 

 

3.

Kerületi játékos sportverseny     /február 14./

 

1-4. o. Huszár Emese

Major Flóra Nikolett

Bálint Bettina

Rajnai Luca

Sebestyén Vanda

Kovács Flóra

Keserű Krisztián

Domokos Nadin

Auer Zsófia

Lukonics Léna

2.c

2.c

3.a

3.a

3.b

3.b

3.b

3.a

5.a

5.a

 

 

 

 

 

1.

Kerületi teremlabdarúgó bajnokság     /február 21./   

 

3-4. osztály

 

Vajda Kristóf

Csaba József

Fábián Domonkos

Fehér Dominik

Halmos Zsolt

Horváth Rajmund

Keserű Krisztián

Lévai Patrik

Nagy Levente

Szűcs-Ratkai Zétény

4.a

4.c

4.c

4.b

4.b

5.b

3.b

5.a

3.a

4.b

 

 

 

 

 

2.

Kerületi terematlétika bajnokság     /március 5./

 

1-2. o. Kovács Flóra

Sebestyén Vanda

Huszár Emese

Szabó Lujza

Glázer Botond

Molnár Marcell

3.b

3.b

2.c

2.c

2.c

2.c

 

 

 

3.

3-4.o.

 

Auer Zsófia

Lukonics Léna

Horváth Rajmund

Keresztes Anna

Fehér Dominik

Keserű Krisztián

 

5.a

5.a

5.b

4.c

4.b

3.b

 

 

 

2.

5-6. o. Auer Péter

Megyeri Bodza

Mihalek Hanna

Tóth Bítia

Turi Botond

Pataki Patrik

 

7.b

6.a

6.a

6.a

6.a

6.b

 

 

 

1.

Kerületi szabadtéri kézilabda bajnokság     /március 20./

 

5-6. osztály/fiúk Megyeri Bodza

Tordai Buda

Pataki Patrik

Bagdány Máté

Széman Zsombor

Vass Máté

Petró Ádám

6.a

6.a

6.b

6.b

5.a

5.b

5.b

 

 

 

 

3.

Kerületi teremlabdarúgó bajnokság     /március 20./

 

5-6. osztály/fiúk

 

 

 

 

 

Auer Péter

Huszár Szabolcs

Széman Zsombor

Lévai Patrik

Vass Máté

Petró Ádám

Horváth Rajmund

Gál Ábel

Szalóki Mihály

7.b

6.c

5.a

5.a

5.b

5.b

5.b

5.b

5.b

 

 

 

 

 

3.

Budapesti Mezei Futó Diákolimpia     / március 27./

 

3-4. osztály/ lányok

Egyéni:

 

Csapat:

 

Keller Kincső

 

Auer Zsófia               59.

Lukonics Léna          16.

Keller Kincső              6.

Holló Jázmin            /86.

Keresztes Anna         46.

 

4.b

 

5.a

5.a

4.b

4.b

4.c

 

6.

 

 

 

 

6.

3-4. osztály/fiúk

 

 

 

 

 

Vajda Kristóf            26.

Fehér Dominik          31.

Nagy Levente         /121.

Stefkó Máté               77.

Domozi Rafael        103.

 

4.a

4.b

3.a

3.b

3.b

 

 

12.

5-6. osztály/lányok Megyeri Bodza          70.

Németh Míra              90.

6.a

6.a

 

70.

90.

5-6. osztály/fiúk

Egyéni:

 

Csapat:

 

Huszár Szabolcs

 

Auer Péter                  28.

Huszár Szabolcs           2.

Sári Gergő                  34.

Petró Ádám                14.

Gál Ábel                    /52.

 

6.c

 

7.b

6.c

6.b

5.b

5.b

 

 

2.

 

 

 

1.

7-8. osztály/fiúk

Egyéni:

 

 

Csapat:

 

Beke Barnabás

 

Beke Barnabás             6.

Kőszegváry Balázs     39.

Csiki Noel                   70.

Kis Ákos                     71.

Szabó Bence             /101.

 

8.a

 

8.a

8.a

8.a

7.b

7.b

 

 

6.

 

 

 

6.

Kerületi teremlabdarúgó bajnokság     /április 1./   

 

7-8. osztály/fiúk

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartha Zsombor

Csiki Noel

Vass Marcell

Filó Levente

Auer Péter

Kis Ákos

Kövesdi Balázs

Radócz Ádám

Szabó Bence

 

8.a

8.a

8.b

7.a

7.b

7.b

7.b

7.b

7.b

 

 

 

 

2.

Országos Sakk Egyéni Diákolimpia     /április 5-7./

 

5-6. osztály Sóti Szabolcs

/amatőr/

 

5.a 8.
7-8. osztály Lakatos Tamás /értékszámos/

 

8.c 16.
Országos Mezei Futó Diákolimpia     /április 10./

 

5-6. osztály/fiúk

Egyéni:

 

 

Csapat:

Huszár Szabolcs

 

Auer Péter                   94.

Sári Gergő                   85.

Huszár Szabolcs          13.

Petró Ádám                 67.

Gál Ábel                    186

 

6.c

 

7.b

6.b

6.c

5.b

5.b

13.

 

 

 

6.

Kerületi Úszóbajnokság     /április 14./

 

3-4. osztály/lányok Csaba Léda

 

3.a 3.
3-4. osztály/fiúk Halmos Zsolt

Ronyecz Bence

 

4.b

3.a

2.

3.

5-6. osztály/lányok Megyeri Bodza

Mihalek Hanna

 

6.a

6.a

3.

4.

Budapesti Labdarúgó Diákolimpia     /április 30./

 

3-4. osztály/fiúk Lévai Patrik

Horváth Rajmund

Vajda Kristóf

Halmos Zsolt

Szűcs-Ratkai Zétény

Fehér Dominik

Fábián Domokos

Keserű Krisztián

 

5.a

5.b

4.a

4.b

4.b

4.b

4.c

3.b

 

 

 

 

5-8.

Budapesti Egyéni Atlétikai Diákolimpia     /május 2./

 

60m-es síkfutás:

 

Távolugrás:

 

800 m-es síkfutás:

Auer Péter

 

Kőszegváry Balázs

Dósa Axel

 

Beke Barnabás

7.b

 

8.a

8.a

 

8.a

2.

 

4.

13.

 

4.

Budapesti Labdarúgó Diákolimpia     /április 25./

 

5-6. osztály/fiúk Auer Péter

Huszár Szabolcs

Széman Zsombor

Lévai Patrik

Vass Máté

Szalóki Mihály

Horváth Rajmund

Gál Ábel

7.b

6.c

5.a

5.a

5.b

5.b

5.b

5.b

 

 

 

5-8.

 

 

Budapesti Labdarúgó Diákolimpia     /május 2./

 

1-2. osztály/fiúk Kovácsi Dávid

Vass Dávid

Milesz Márton

Sitkei Andor

Molnár Zsombor

Molnár Marcel

Benke Levente

Tóth Levente

3.a

2.a

2.b

2.b

2.c

2.c

2.c

2.c

Kiestek

a csoport-

mérkőzé-sek után

Kerületi labdarúgó bajnokság     /május 7./

 

1-2. osztály/fiúk Kovácsi Dávid

Isépy Szilveszter

Vass Dávid

Milesz Márton

Sitkei Andor

Benke Levente

Molnár Marcell

Molnár Zsombor

Tóth Levente

3.a

2.a

2.a

2.b

2.b

2.c

2.c

2.c

2.c

 

 

 

 

2.

Budapesti Többpróba Atlétikai Diákolimpia     /május 8./

 

5-6. osztály/fiúk

 

7-8. osztály/fiúk

Auer Péter

 

Dósa Axel

 

 

 

7.b

 

8.a

4.

 

24.

Országos Egyéni Atlétikai Diákolimpia     /május 27./

 

5-6. osztály/fiúk

60 m-es síkfutás:

 

Auer Péter

 

 

7.b

 

14.

Kerületi atlétika pályabajnokság     /május 14./

 

1-2. o. lányok:

40 m-es síkfutás

 

 

Egyéni összetett:

 

Csapat:

 

 

 

 

 

 

 

6×50 m-es váltófutás:

 

 

 

 

 

1-2. o. fiúk:

40 m-es síkfutás:

Egyéni összetett:

 

Csapat:

 

 

6×50 m-es váltófutás:

 

 

 

 

 

 

 

7-8. o. lányok:

Kislabdahajítás:

 

 

7-8. o. fiúk:

800 m-es síkfutás:

 

100 m-es síkfutás:

 

Magasugrás:

 

 

Kétkezes vetés:

 

 

Távolugrás:

 

 

4×100 m-es váltófutás:

 

 

 

 

Csapat:

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovács Flóra

Szabó Lujza

 

Kovács Flóra

 

Kovács Flóra

Sebestyén Vanda

Huszár Emese

Szabó Lujza

Ur Lilien

Vlad Polla

 

 

Kovács Flóra

Sebestyén Vanda

Huszár Emese

Szabó Lujza

Ur Lilien

Vlad Polla

 

Milesz Márton

Milesz Márton

 

Kovácsi Dávid

Milesz Márton

Sitkei Andor

Tóth levente

Tőzsér Milán

Benke Levente

 

Kovácsi Dávid

Milesz Márton

Sitkei Andor

Tóth levente

Tőzsér Milán

Molnár Marcel

 

 

Legéndi Lili

Keresztes Kata

 

 

 

Beke Barnabás

 

Petró Dávid

Dósa Axel

 

Kőszegváry Balázs

Filó Levente

 

Csiki Noel

Miklós Koppány

 

Kőszegváry Balázs

 

 

Csiki Noel

Kőszegváry Balázs

Dósa Axel

Petró Dávid

 

Kőszegváry Balázs

Csiki Noel

Dósa Axel

Beke Barnabás

Miklós Koppány

Petró Dávid

Filó Levente

 

3.b

2.c

 

3.b

 

3.b

3.b

2.c

2.c

2.a

2.b

 

 

3.b

3.b

2.c

2.c

2.a

2.b

 

2.b

2.b

 

3.a

2.b

2.b

2.c

2.c

2.c

 

3.a

2.b

2.b

2.c

2.c

2.c

 

 

8.a

8.a

 

 

 

8.a

 

7.a

8.a

 

8.a

7.a

 

8.a

8.c

 

8.a

 

 

8.a

8.a

8.a

7.a

 

8.a

8.a

8.a

8.a

8.c

7.a

7.a

 

3.

4.

 

2.

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

3.

6.

 

 

 

1.

 

 

 

 

 

 

1.

 

 

 

 

2.

3.

 

 

 

2.

 

4.

8.

 

1.

       5.     

 

1.

3.

 

1.

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

1.

 

 

 

Kerületi atlétika pályabajnokság     /május 15./

 

3-4. o. lányok:

Kislabdahajítás:

 

 

60 m-es síkfutás :

 

Egyéni összetett:

 

 

„A” csapat:

 

 

 

 

 

 

 

6×100 m-es váltófutás:

 

 

 

 

 

 

3-4. o. fiúk:

60 m-es síkfutás:

Egyéni összetett:

 

5-6. o. lányok:

Távolugrás:

 

Magasugrás:

 

Kétkezes vetés:

 

 

Kislabdahajítás:

 

600 m-es síkfutás:

 

 

Csapat:

 

 

 

 

 

 

 

 

5-6. o. fiúk:

600 m-es síkfutás:

 

60 m-es síkfutás:

 

Magasugrás:

 

 

Kétkezes vetés:

 

 

Távolugrás:

 

 

 

5×100 m-es váltófutás:

 

 

 

 

 

Csapat:

 

 

 

 

Keresztes Anna

Domokos Nadin

 

Keller Kincső

Auer Zsófia

Keresztes Anna

 

 

Auer Zsófia

Lukonics Léna

Domokos Nadin

Keresztes Anna

Keller Kincső

Holló Jázmin

 

Auer Zsófia

Lukonics Léna

Domokos Nadin

Keresztes Anna

Keller Kincső

Holló Jázmin

 

 

Fehér Dominik

 

Fehér Dominik

 

 

Mihalek Hanna

Megyeri Bodza

 

Mihalek Hanna

 

Klachmányi Ivett

Winkler Alma

 

Megyeri Bodza

 

Koch Tímea

 

 

Mihalek Hanna

Megyeri Bodza

Winkler Alma

Németh Míra

Koch Tímea

Tóth Bítia

Klachmányi Ivett

 

 

 

Sári Gergő

 

Auer Péter

Diószegi Dávid

 

Bagdány Máté

Felber Viktor

 

Turi Botond

Pataki Patrik

 

Auer Péter

Sári Gergő

 

 

Felber Viktor

Auer Péter

Diószegi Dávid

Turi Botond

Bagdány Máté

 

Felber Viktor

Auer Péter

Diószegi Dávid

Turi Botond

Sári Gergő

Bagdány Máté

Pataki Patrik

 

 

4.c

3.b

 

4.b

5.a

4.c

 

 

5.a

5.a

3.b

4.c

4.b

4.b

 

 

5.a

5.a

3.b

4.c

4.b

4.b

 

 

4.b

 

4.b

 

 

6.a

6.a

 

6.a

 

7.a

6.a

 

6.a

 

6.a

 

 

6.a

6.a

6.a

6.a

6.a

6.a

7.a

 

 

 

6.b

 

7.b

6.a

 

6.b

7.a

 

6.a

6.b

 

7.b

6.b

 

 

7.a

7.b

6.a

6.a

6.b

 

7.a

7.b

6.a

6.a

6.b

6.b

6.b

 

2.

5.

 

3.

5.

5.

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

1.

 

3.

 

 

1.

4.

 

1.

 

1.

2.

 

2.

 

8.

 

 

 

 

 

1.

 

 

 

 

 

 

2.

 

2.

3.

 

1.

6.

 

4.

6.

 

1.

2.

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

1.

Kerületi kispályás labdarúgó bajnokság     /június 5./

 

1-2. osztály/fiúk

 

 

 

 

 

Kovácsi Dávid

Isépy Szilveszter

Milesz Márton

Sitkei Andor

Benke Levente

Molnár Marcell

Molnár Zsombor

Tóth Levente

Vass Dávid

3.a

2.b

2.b

2.b

2.c

2.c

2.c

2.c

2.a

 

 

 

 

2.

 

Diákjaink közül többen értek el az iskolai pontversenybe nem beszámítható kimagasló eredményeket:

 

Kovács Emma  1.b          RG Országos Diákolimpia                                      6. hely

Kovács Flóra    3.b          RG Országos Diákolimpia                                      5. hely

Drótos Dániel   6.a           Sportlövő OB-n10m -es zártirányzékú légpuska   1. hely

Szalai Liliána  7.b          Karate EB-n  „KATA” versenyszámban            1. hely

Pink Dominik  8.c          Karate EB-n  „KATA” versenyszámban            3. hely

 

A kerületi, budapesti és országos diákolimpiai versenyeken a következő dobogós helyezéseket értük el:

 

  1. hely: 19
  2. hely: 29     

III. hely:     27

Sporteredményeink

2017-2018-as tanév

Verseny/ korcsoport

Név

Osztály

Helyezés


Kerületi szabadpályás kézilabda bajnokság
7-8. osztály/fiúk

Hajduk Leon

Lazarenko Márk

Szabó Gábor

Hajdu Attila

Paksy Gergő

Szabó Endre

Ludvig Olivér

Virág Milán

Csiki Noel

8.a

8.a

8.a

8.a

8.a

8.a

8.b

7.a

7.a

3.

Kerületi
kispályás labdarúgó bajnokság
7-8. osztály/fiúk Hajduk Leon

Lazarenko Márk

Szabó Gábor

Hajdu Attila

Juhász Áron

Ludvig Olivér

Krekács Dániel

8.a

8.a

8.a

8.a

8.a

8.b

8.b

 

3.

Kerületi váltóbajnokság
3-4. osztály/fiúk Lévai Patrik

Széman Zsombor

Fehér Dominik

Szabó Bálint

Siska Dominik

Tárnok Levente

4.a

4.a

3.b

3.b

3.b

3.c

2.

5-6. osztály/fiúk Auer Péter

Kis Ákos

Szabó Bence

Radócz Ádám

Balogh Zsombor

Filó Levente

6.a

6.a

6.a

6.a

5.b

5.b

1.

Verseny/korcsoport

Név

Osztály

Helyezés

Kerületi kispályás labdarúgó bajnokság

 

7-8. osztály/fiúk Hajduk Leon

Szabó Gábor

Lazarenko Márk

Juhász Áron

Krekács Dániel

Ludvig Olivér

Severin Gergő

 

8.a

8.a

8.a

8.a

8.b

8.b

7.b

1.

Kerületi mezei futóverseny

 

4-5. osztály/fiúk

 

 

 

Csapat

Huszár Szabolcs

Széman Zsombor

Huszár Szabolcs

Széman Zsombor

Gál Ábel

Fehér Dominik

Vajda Kristóf

Horváth Rajmund

5.c

4.a

1.

6.

3.

5-6. osztály/fiúk

 

 

 

Csapat

Auer Péter

Dósa Axel

Dósa Axel

Auer Péter

Kis Ákos

Fülöp Zsombor

Balogh Zsombor

Sári Gergő

6.b

7.a

6.b

6.b

6.b

6.b

5.b

3.

4.

 

3.

7-8. osztály/fiúk

 

 

 

Csapat

Hajduk Leon

Krekács Dániel

Hajduk Leon

Szabó Gábor

Krekács Dániel

Szigeti Máté

Balatoni Barnabás

Beke Barnabás

8.a

8.b

8.a

8.a

8.b

8.b

8.b

7.a

2.

3.

 

 

1.


Kerületi teremkézilabda bajnokság

7-8. osztály/fiúk Hajduk Leon

Szabó Gábor

Lazarenko Márk

Paksy Gergely

Hercegfi Csaba

Ludvig Olivér

Virág Milán

Csiki Noel

8.a

8.a

8.a

8.a

8.a

8.b

7.a

7.a

 

 

3.


Kerületi sakk egyéni bajnokság
1-2. osztály/fiúk

 

 

 

1-2. osztály/lányok

 

3-4. osztály/fiúk

 

3-4. osztály/lányok

 

5-6. osztály/lányok

Zalán Benedek

Stefko Máté

Rajnai Luca

Rajnai Sebestyén

Mészáros Mira

Stedron Ágnes

2.a

2.b

2.a

5.b

4.a

6.b

6.

9.

 

2.

 

6.

 

6.

 

2.


Kerületi sakk csapat bajnokság
1-4. osztály/fiúk Ronyecz Bence

Stefkó Máté

Kovácsi Dávid

Zalán Benedek

2.a

2.b

2.a

2.a

2.

5-8. osztály/lányok

 

 

 

Stedron Ágnes

Mészáros Mira

Rajnai Luca

6.b

4.a

2.a

2.

5-8. osztály/fiúk Lakatos Tamás

Korbacska Dániel

Rajnai Sebestyén

Bartha Bálint

7.c

7.a

5.b

2.

3.


Kerületi teremkézilabda bajnokság
5-6. osztály/fiúk Dósa Alex

Filó Levente

Kovács Zsigmond

Mihály Máté

Kis Ákos

Kövesdi Balázs

Balogh Zsombor

Pataki Patrik

Túri Botond

7.a

6.a

6.a

6.b

6.b

6.b

6.b

5.b

5.b

3.


Kerületi teremlabdarúgó bajnokság
1-2. osztály

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zalán Benedek

Ronyecz Bence

Keserű Krisztián

Stefkó Máté

Sikorszki Gergő

Kovácsi Dávid

Nagy Levente

Simon Barnabás

Milesz Márton

Mészáros Milán

2.a

2.a

2.b

2.b

2.a

2.a

2.a

2.a

1.b

2.a

2.


Kerületi teremlabdarúgó bajnokság
3-4. osztály Széman Zsombor

Lévai Patrik

Huszár Szabolcs

Szűcs-Ratkai Zétény

Vass Máté

Petró Ádám

Gál Ábel

Csaba József

Szalóki Mihály

4.a

4.a

5.c

3.b

4.b

4.b

4.b

3.c

4.b

2.


Kerületi terematlétika bajnokság

1-2. osztály Kovács Flóra

Sebestyén Vanda

Kovácsi Dávid

Csaba Léna

Rajnai Luca

Ronyecz Bence

Nagy Levente

2.b

2.b

2.a

2.a

2.a

2.a

2.a

3.


Kerületi teremlabdarúgó bajnokság
5-6. osztály/fiúk

 

Kis Ákos

Radócz Ádám

Balogh Zsombor

Auer Péter

Kövesdi Balázs

Filó Levente

Széman Zsombor

6.b

6.b

6.b

6.b

6.b

6.a

4.a

 

1.

7-8. osztály/fiúk

 

 

 

 

 

Szabó Gábor

Hajduk Leon

Szabó Endre

Lazarenko Márk

Hajdu Attila

Krekács Dániel

8.a

8.a

8.a

8.a

8.a

8.b

1.


Kerületi játékos ügyességi verseny

1-4. osztály Széman Zsombor

Fejes Zsófia

Lévai Patrik

Domokos Nadin

Ronyecz Bence

Bálint Bettina

Rajnai Luca

Kovácsi Dávid

Sebestyén Vanda

4.a

4.a

4.a

2.a

2.a

2.a

2.a

2.a

2.b

2.


Budapesti Mezei Futó Diákolimpia
3-4. osztály/fiúk

 

Huszár Szabolcs

Petró Ádám

5.c

4.b

1.

7.

7-8. osztály/fiúk

Egyéni:

 

Csapat:

 

 

 

 

Hajduk Leon

Hajduk Leon

Szabó Gábor

Krekács Dániel

Balatoni Barnabás

Beke Barnabás

8.a

8.a

8.a

8.b

8.b

7.a

6.

2.


Országos Mezei Futó Diákolimpia

3-4. osztály/fiúk

 

Huszár Szabolcs

5.c

2.

7-8. osztály/fiúk

Csapat:

Hajduk Leon

Szabó Gábor

Krekács Dániel

Balatoni Barnabás

Beke Barnabás

8.a

8.a

8.b

8.b

7.a

8.

Kerületi labdarúgó bajnokság

 

3-4. osztály/fiúk

 

 

 

 

 

Vajda Kristóf

Gál István Ábel

Horváth Rajmund

Petró Ádám

Szalóki Mihály

Vass Máté

Huszár Szabolcs

Széman Zsombor

Lévai Patrik

3.a

4.b

4.b

4.b

4.b

4.b

5.c

4.a

4.a

1.


Budapesti Labdarúgó Diákolimpia

3-4.osztály/fiúk

 

 

Vajda Kristóf

Gál István Ábel

Horváth Rajmund

Petró Ádám

Szalóki Mihály

Vass Máté

Huszár Szabolcs

Széman Zsombor

Lévai Patrik

3.a

4.b

4.b

4.b

4.b

4.b

5.c

4.a

4.a

 

5.


Budapesti Labdarúgó Diákolimpia

7-8. osztály/fiúk Szabó Gábor

Hajdu Attila

Lazarenko Márk

Hajduk Leon

Szabó Endre

Krekács Dániel

Ludvig Olivér

Bartha Zsombor

Auer Péter

Bartha Zsombor

8.a

8.a

8.a

8.a

8.a

8.b

8.b

7.a

6.b

6.b

1.

Kerületi labdarúgó bajnokság

1-2. osztály/fiúk Keserű Krisztián

Stefkó Máté

Simon Barnabás

Ronyecz Bence

Mészáros Milán

Zalán Benedek

Nagy Levente

Kovácsi Dávid

2.b

2.b

2.a

2.a

2.a

2.a

2.a

2.a

 

2.


Budapesti Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia

1-2. osztály / Egyéni:

 

Kovács Flóra

2.b

5.

Karate Európa Bajnokság

Klachmányi Inez

8.a

3.

Karate Országos Diákolimpia

 

Kata: Klachmányi Inez

8.a

1.

Pink Dominik

7.c

3.

Vass Marcell

7.b

4.

Szebelédi Márton

8.a

4.

Kumite: Klachmányi Inez

8.a

2.

Szalai Liliána

6.b

3.


Budapesti Labdarúgó Diákolimpia

Filó Levente

Auer Péter

Balogh Zsombor

Kis Ákos

Radócz Ádám

Kövesdi Balázs

Huszár Szabolcs

Széman Zsombor

Lévai Patrik

Vass Máté

6.a

6.b

6.b

6.b

6.b

6.b

5.c

4.a

4.a

4.b

5.

Kerületi Atlétika Pályabajnokság

 

1-2. osztály/fiúk

 

Egyéni összetett:

 

40 m-es futás:

 

Kislabdahajítás:

 

Keserű Krisztián

Keserű Krisztián

Keserű Krisztián

2.b

2.b

2.b

6.

2.

5.

1-2. osztály/lányok

Csapat:

 

Egyéni összetett

 

6x50m-es váltó:

Bálint Bettina

Bálint Bettina

Kósa Amália

Kósa Elvira

Sebestyén Vanda

Kovács Flóra

Szlifka Lujza

2.a

2.a

2.a

2.a

2.b

2.b

2.b

6.

8.

3.

3-4. osztály/fiúk

Csapat:

„A“ csapat:

 

 

 

 

 

 

 

 

6x100m-es váltó:

 

„A“ csapat:

 

Huszár Szabolcs

Széman Zsombor

Lévai Patrik

Vass Máté

Gál Ábel

Siska Domonik

5.c

4.a

4.a

4.b

4.b

3.b

3.

 

1.

5-6. osztály/fiúk

 

60 m-es futás:

 

 

Magasugrás:

 

Távolugrás:

 

 

600 m-es futás:

 

Dósa Axel

Auer Péter

Dósa Axel

Túri Botond

Auer Péter

Sári Gergely

Sári Gergely

7.a

6.b

7.a

5.b

6.b

5.b

3.

4.

1.

2.

2.

6.

4.

5-6. osztály/lányok

60 m-es futás:

 

Magasugrás:

 

 

Távolugrás:

 

Kislabdahajítás:

 

Kétkezes vetés:

 

600 m-es futás:

Kőszegvári Lili

Mihalek Hanna

Molnár Anna

Mihalek Hanna

Winkler Alma

Winkler Alma

Molnár Anna

6.b

5.a

6.a

5.a

5.a

5.a

6.a

6.

1.

5.

2.

4.

6.

5.

7-8. osztály/fiúk

Magasugrás:

 

 

Távolugrás:

 

Kétkezes vetés:

 

800 m-es futás:

Krekács Dániel

Bartha Zsombor

Faragó Bálint

Csiki Noel

Krekács Dániel

8.b

7.a

7.a

8.b

8.b

 

5.

6.

6.

5.

2.

7-8. osztály/lányok

Magasugrás:

 

 

Kislabdahajítás:

 

 

Somogyi Dalma

Müller Csenge

Legéndi Lili

8.b

8.b

7.a

 

4.

6.

2.

Kerületi kispályás labdarúgó bajnokság
3-4. osztály/fiúk

 

Huszár Szabolcs

Gál Ábel

Petró Ádám

Horváth Rajmund

Szalóki Mihály

Széman Zsombor

Lévai Patrik

Vajda Kristóf

5.c

4.b

4.b

4.b

4.b

4.a

4.a

3.a

1.

Dátum
Kerületi/ Budapesti/ Országos
Verseny
Felkészítő tanár
Helyezés
Tanuló
Osztály
2016. szeptember 28.
Kerületi
Kerületi kispályás labdarugó bajnokság 7-8. o. fiúk
Hortobágyi Gábor
3.

Szabó Gábor

Hajdu Attila

Lazarenko Márk

Hajduk Leon

Hollósi Bence

Szajkó Donát

Tóth Bercel

Kövesfalví Krisztián

Ambrus Péter

Majoros Márk

7.a

7.a

7.a

7.a

8.a

8.a

8.a

8.b

8.b

8.b

2016. október 4.
Kerületi
Kerületi váltóbajnokság 1-2. o. fiúk
Kulcsár Józsefné
2.

Lévai Patrik

Halmos Zsolt

Fehér Dominik

Szabó Bálint

Vajda Kristóf

Tárnok Levente

3.a

2.b

2.b

2.b

2.b

2.c

2016. október 4.
Kerületi
Kerületi váltóbajnokság 3-4. o. lányok
Kulcsár Józsefné
1.

Mihalek Hanna

Megyeri Bodza

Tóth Bítia

Winkler Alma

Goszták Júlia

Fejes Zsófia

4.a

4.a

4.a

4.a

4.a

3.a

2016. október 4.
Kerületi
Kerületi váltóbajnokság 5-6. o. fiúk
Kulcsár Józsefné
1.

Kőszegváry Balázs

Diószegi Ákos

Dósa Axel

Faragó Bálint

Kis Ákos

Radócz Ádám

6.a

6.a

6.a

6.a

5.b

5.b

Dátum
Kerületi/ Budapesti/ Országos
Verseny
Felkészítő tanár
Helyezés
Tanuló
Osztály
2014.10.08 Kerületi
Kerületi váltóbajnokság – 1-2.o. fiú csapat
Kulcsár Józsefné
2.

Molnár Gergő

Diószegi Dávid

Prukner Barna

Taar Ádám

Auer Péter

Szabó Levente

2.A

2.A

2.B

2.B

3.B

3.B

2014.10.08 Kerületi
Kerületi váltóbajnokság – 1-2.o. lány csapat
Kulcsár Józsefné
1.

Goszták Júlia

Tóth Bítia

Mihalek Hanna

Winkler Alma

Milesz Hanna

Klachmányi Ivett

2.A

2.A

2.A

2.A

2.B

3.A

2014.10.08 Kerületi
Kerületi váltóbajnokság – 3-4.o. fiú csapat
Kulcsár Józsefné
1.

Kőszegváry Balázs

Diószegi Ákos

Faragó Bálint

Lukonics Máté

Csiki Noel

Kaszás Gábor

4.A

4.A

4.A

4.A

4.A

3.A

2014.10.21 Kerületi
Kerületi mezei futóverseny – egyéni
Kulcsár Józsefné
2.
Klachmányi Ivett
3.A
2014.10.21 Kerületi
Kerületi mezei futóverseny – egyéni
Kulcsár Józsefné
3.
Mihalek Hanna
2.A
2014.10.21 Kerületi
Kerületi mezei futóverseny – A csapat
Kulcsár Józsefné
1.

Klachmányi Ivett

Mihalek Hanna

Megyeri Bodza

Tóth Bítia

Goszták Júlia

Fehérvári Eper

2.A

2.A

2.A

2.A

2.A

2.C

2014.10.21 Kerületi
Kerületi mezei futóverseny – B csapat
Kulcsár Józsefné
3.

Winkler Alma

Lukonics Léna

Fabriczius Kiara

Milesz Hanna

Kovács Júlia

Olgyay Rózsa

2.A

1.A

2.C

2.B

1.A

1.A

2014.10.21 Kerületi
Kerületi mezei futóverseny – 3-4.o. lányok -egyéni
Kulcsár Józsefné
1.
Lengyel Petra
4.B
2014.11.05 Kerületi
Kerületi asztalitenisz bajnokság 5-6.o. lány csapat
Holló Renáta
2.

Konka Alexandra

Szabó Alíz

5.A

5.A

2014.11.05 Kerületi
Kerületi asztalitenisz bajnokság 7-8.o. lány egyéni
Holló Renáta
3.
Temesi Krisztina
7.B
2014.11.05 Kerületi
Kerületi asztalitenisz bajnokság 7-8.o. lány csapat
Holló Renáta
1.

Ignácz Bernadett

Gebauer Maja

8.A

8.B

2014.11.12 Kerületi
Kerületi kosárlabda bajnokság 5-6.o. fiúk
Kulcsár Józsefné
3.

Szabó Gábor

Hajdu Attila

Hajduk Leon

Lazarenko Márk

Szabó Endre

Szajkó Donát

Balázsi Márk

Hollósi Bence

5.A

5.A

5.A

5.A

5.A

6.A

6.A

6.A

2014.11.21 Kerületi
Kerületi kosárlabda bajnokság 5-6.o. lányok
Kulcsár Józsefné
1.

Ignácz Bernadett

Kovács Szilvia

Boldizs Dóra

Gál Adrienn

Temesi Krisztina

Sólyom Zina

Dóczy Szilvia

Szitt Zsófia

Magyari Anna

Mihalek Eszter

Kubinyi Eszter

8.A

7.A

7.A

7.A

7.B

7.B

6.A

6.A

6.A

5.B

5.B

Kerületi Váltóbajnokság 1-2. o. lány

III. helyezés
Goszták Dóra 3.a
Molnár Anna 2.a
Strényi Csenge 2.a
Klachmányi Ivett 2.a
Wolf Dorottya 2.b
Mihalek Anna 1.a
Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

Kerületi Váltóbajnokság 1-2.o. fiúk:

I. helyezés
Dósa Axel 3.a
Kaszás Gábor 2.a
Kis Ákos 2.b
Mihály Barna 2.b
Radócz Ádám 2.b
Auer Péter 2.b
Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

Kerületi Váltóbajnokság 5-6. o. lány

III. helyezés
Gebauer Maja 7.b
Kovács Szilvia 6.a
Sólyom Zina 6.b
Faragó Lili 5.a
Sinkarenko Szonja 5.a
Kaszás Orsolya 5.b
Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

Kerületi grundbirkózó bajnokság 1-4. o. lányok:

“A” csapat
II. helyezés
Legéndi Kármen 3.a
Legéndi Lili 3.a
Migály Mercédesz 3.a
Goszták Dóra 3.a
Klachmányi Inez 4.a
Konka Alexandra 4.a
Kis Kata 4.a
Varga Aletta 4.a
Wolf Boglárka 4.b
Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

Kerületi sakk bajnokság 3-4. o. lányok

I. helyezés
Kovács Veronika 4.b

III. helyezés
Kenéz Lilla 4.b

Kerületi sakk bajnokság 5-6.o. fiúk:

III. helyezés
Kiss Bendegúz 6.b

Kerületi sakk bajnokság lány csapat

II. helyezés
Zalán Petra 2.b
Kenéz Lilla 4.b
Kovács Veronika 4.b

Kerületi sakk bajnokság csapat 5-6. o.

II. helyezés
Lakatos Tamás 3.c
Benyeda Mónika 6.a
Madarassy Erik 6.a
Kiss Bendegúz 6.b

Kerületi teremkézilabda bajnokság 5-6. o. lányok:

II. helyezés
Kovács Szilvia 6.a
Mogyorósy Anna 6.a
Sólyom Zina 6.b
Fargó Lili 5.a
Dóczy Szilvia 5.a
Szitt Zsófia 5.a
Hordós Donatella 5.a
Klachmányi Inez 4.a
Konka Alexandra 4.a
Mihalek Eszter 4.b
Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

Kerületi teremkézilabda 3-4. o. fiúk:

II. helyezés
Koch Balázs 5.b
Hajdu Attila 4.a
Szabó Gábor 4.a
Lazarenko Márk 4.a
Paksy Gergely 4.a
Hercegfi Csaba 4.a
Hajduk Leon 4.a
Faragó Bálint 4.a
Kőszegvári Balázs 4.a
Mészáros Attila 3.a
Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

Kerületi terematlétika verseny 1-2.o.

I. helyezés
Megyeri Bodza 1.a
Winkler Alma 1.a
Diószegi Dávid 1.a
Molnár Gergő 1.a
Klachmányi Ivett 2.a
Strényi Csenge 2.a
Mihály Máté 2.b
Radócz Ádám 2.b
Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

Kerületi terematlétika verseny 3-4.o.

I. helyezés
Faragó Bálint 3.a
Diószegi Ákos 3.a
Legéndi Lili 3.a
Lengyel Petra 3.b
Hajdu Attila 4.a
Szabó Gábor 4.a
Klachmányi Inez 4.a
Konka Alexandra 4.a
Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

Kerületi terematlétika verseny 5-6.o.

I. helyezés
Barna Zsombor 5.b
Kovács Kolos 5.a
Faragó Lili 5.a
Dóczy Szilvia 5.a
Berta Zsombor 6.a
Madarassy Erik 6.a
Harmati Panna 6.a
Sólyom Zina 6.b
Felkészítő pedagógus: Kulcsár Józsefné

Kerületi váltóbajnokság 1-2. o. fiúk:

„A” csapat
III. helyezés
Prukner Mátyás 3. b
Bodócs Domonkos 3. b
Kőszegváry Balázs 2. a
Tamási Gergely 2. b
Renglovics Richárd 2. b
Palkó Dávid 2. c
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi mezei futóverseny 1-2. o. lányok:

II. helyezés
Lengyel Petra 2. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi váltóbajnokság 1-2. o. lányok:

II. helyezés
Várnagy Borbála 2. b
Dicku Tifani 2. a
Lengyel Petra 2. b
Klachmányi Ivett 1. b
Wolf Dorottya 1. b
Molnár Anna 1. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi mezei futóverseny 7-8. o. fiúk:

II. helyezés
Berta-Donnert Attila 8. b

Kerületi mezei futóverseny 1-2. o. fiúk:

III. helyezés
Prukner Mátyás 3. b
Németh Márton 1. b
Radócz Ádám 1. b
Faragó Bálint 2. a
Mészáros Attila 2. a
Csiki Noel 2. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi asztalitenisz bajnokság 7-8. o. lányok:

II. helyezés
Kubinyi Zsófia 8. b

Kerületi mezei futóverseny 3-4. o. fiúk:

III. helyezés
Szabó Gábor 3. a
Tóth Bercel 4. a
Németh Márk 4. a
Hollósi Bence 4. a
Barna Zsombor 4. b
Mihály Barna 5. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi asztalitenisz bajnokság 5-6. o. lányok:

II. helyezés
Ignácz Bernadett 6. a
Temesi Krisztina 5. b

Kerületi asztalitenisz bajnokság 7-8. o. lányok:

III. helyezés
Kubinyi Zsófia 8. b
Bartha Adrienn 8. b

Kerületi kosárlabda bajnokság 5-6. o. lányok:

I. helyezés
Kovács Szilvia 5. a
Ónozó Zsófia 5. a
Mogyorósy Anna 5. a
Harmati Panna 5. a
Ignácz Bernadett 6. a
Kaszás Laura 6. a
Szabó Laura 6. a
Pfeiffer Dóra 6. b
Berecz Adrienn 6. b
Barna Eszter 6. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi kosárlabda bajnokság 7-8. o. lányok:

I. helyezés
Bartha Adrienn 8. b
Kubinyi Zsófia 8. b
Réfi Nikolett 8. b
Megadja Lilla 8. b
Ignéczi Fanni 8. a
Kiss Szimonetta 7. a
Polgár Kinga 7. a
Szabó Fanni 7. a
Juráncsik Réka 7. a
Ignácz Bernadett 6. a
Kaszás Laura 6. a
Mogyorósy Anna 5. a
Ónozó Zsófia 5. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi váltóbajnokság 1-2. o. lányok:

II. helyezés
Göndöcs Gabriella 3. a
Wolf Boglárka 2. b
Klachmányi Inez 2. a
Balázs Bianka 2. a
Dicku Tifani 1. a
Lengyel Petra 1. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi váltóbajnokság 3-4. o. fiúk:

„A” csapat
II. helyezés
Földvári Barnabás 5. a
Olgyai Bálint 5. a
Lengyel Bálint 5. b
Berta Zsombor 4. a
Pecsenye Zsolt 4. b
Barna Zsombor 3. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi váltóbajnokság 3-4. o. lányok:

“A”  csapat
III. helyezés
Gebauer Maja 5. b
Szabó Ráhel 5. a
Kovács Szilvia 4. a
Fodor Csilla 4. a
Sólyom Zina 4. b
Faragó Lili 4. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi mezei futóverseny lányok:

III. helyezés
Réfi Nikolett 7. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi mezei futóverseny 7-8. o. fiúk:

II. helyezés
Kapitány Erik 8. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi mezei futóverseny 3-4. o. fiúk:

“A” csapat
II. helyezés
Olgyai Bálint 5. a
Lengyel Bálint 5. b
Madarassy Erik 4. a
Pecsenye Zsolt 4. b
Kovács Kolos 3. a
Barna Zsombor 3. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi mezei futóverseny 7-8. o. lányok:

III. helyezés
Nagygyörgy Nikolett 7. a
Dénes Dorina 7. a
Ignéczi Fanni 7. a
Kindrusz Viktória 8. b
O. Nagy Noémi 8. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi mezei futóverseny 7-8. o. fiúk:

II. helyezés
Kapitány Erik 8. b
Longo Carlo 8. a
Berta-Donnert Attila 7. b
Szegletes Ádám 7. a
Szemrád Olivér 6. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi mezei futóverseny

III. helyezés
Balázs Roland 7. b
Kiss Csaba 6. a
Szederkényi Ádám 7. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi mezei futóverseny 7-8. o. fiúk:

III. helyezés
Berta-Donnert Attila 7. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi kosárlabda bajnokság 5-6. o. lányok:

I. helyezés
Réfi Nikolett 7. b
Szabó Fanni 6. a
Kiss Szimonetta 6. a
Juráncsik Réka 6. a
Polgár Kinga 6. a
László Fanni 6. a
Kindrusz Dóra 6. b
Ignácz Bernadett 5. a
Szabó Laura 5. a
Kovács Szilvia 4. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi sakk bajnokság 7-8. o. lányok:

II. helyezés
Megadja Lilla 7. b
Felkészítette: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi grundbirkózó bajnokság 3-4. o. fiúk:

“A” csapat
II. helyezés
Megyeri Bendegúz 1. a
Hajdu Attila 2. a
Kovács Kolos 3. a
Lénárt Levente 3. a
Balázsi Márk 3. a
Barna Zsombor 3. b
Madarassy Erik 4. a
Rimóczi Gergő 4. a
Severin András 4. b
Lengyel Bálint 5. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi szivacskézilabda bajnokság 3-4. o. lányok:

II. helyezés
Gebauer Maja 5. b
Szabó Ráhel 5. a
Fodor Csilla 4. a
Ónozó Zsófia 4. a
Harmati Panna 4. a
Kovács Szilvia 4. a
Mogyorósy Anna 4. a
Faragó Lili 3. a
Szitt Zsófia 3. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi grundbirkózó bajnokság 3-4. o. lányok:

“A” csapat
I. helyezés
Kis Kata 2. a
Szabó Aliz 2. a
Somogyi Dorina 3. a
Faragó Lili 3. a
Harmati Panna 4. a
Kovács Szilvia 4. a
Gál Adrienn 4. a
Gebauer Maja 5. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi grundbirkózó bajnokság 3-4. o. lányok:

“B” csapat
III. helyezés
Legéndi Lili 1. a
Klachmányi Inez 2. a
Magyari Anna 3. a
Faragó Eszter 3. a
Dóczy Szilvia 3. a
Hordós Donatella 3. a
Mogyorósy Anna 4. a
Ónozó Zsófia 4. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi szivacskézilabda bajnokság 3-4. o. fiúk:

III. helyezés
Kovács Kolos 3. a
Farkas Bendegúz 3. a
Barna Zsombor 3. b
Madarassy Erik 4. a
Berta Zsombor 4. a
Rimóczi Gergő 4. a
Severin András 4. b
Pecsenye Zsolt 4. b
Földvári Barnabás 5. a
Lengyel Bálint 5. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi sakk bajnokság 3-4. o. fiúk:

II. helyezés
Lakatos Tamás 1. c
Kis Bendegúz 4. b
Lengyel Bálint 5. b
Felkészítette: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság 3-4. o. lányok:

II. helyezés
Faragó Lili 3. a
Kenéz Lilla 2. b
Kovács veronika 2. b
Felkészítette: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság 5-6. o. fiúk:

I. helyezés
Sturm Gergely 5. b
Migály László 5. a
Somogyi Attila 7. a
Korda Bonifác 3. a
Felkészítette: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság 7-8. o. lányok:

I. helyezés
Sáfrány Melissza 7. b
Megadja Lilla 7. b
Faragó Eszter 3. a
Felkészítette: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi teremkézilabda bajnokság 5-6. o. lányok:

III. helyezés
Kiss Szimonetta 6. a
Polgár Kinga 6. a
Juráncsik Réka 6. a
Ignácz Bernadett 5. a
Varga Enikő 5. a
Pető Zoé 5. a
Gebauer Maja 5. b
Felkészítő tanár: Hortobágyi Gábor

Kerületi teremlabdarúgó bajnokság 7-8. o. lányok:

I. helyezés
Réfi Nikolett 7. b
Kiss Szimonetta 6. a
Polgár Kinga 6. a
Sáfrán Klaudia 8. a
Ignéczi Fanni 7. a
Kárász Luca 7. a
Megadja Lilla 7. b
Csömör Lakatos Kitti 8. a
Halmos Viktória 7. b
Kubinyi Zsófia 7. b
Felkészítő tanár: Hortobágyi Gábor

Kerületi teremlabdarúgó bajnokság 5-6. o. lányok:

I. helyezés
Ignácz Bernadett 5. a
Joó Klaudia 5. b
Réfi Nikolett 7. b
Kiss Szimonetta 6. a
Polgár Kinga 6. a
Gebauer Maja 5. b
Berecz Adrienn 5. b
Varga Enikő 5. a
Pető Zoé 5. a
Felkészítő tanár: Hortobágyi Gábor

Kerületi mezei futóverseny 3-4. o. lányok:

“A” csapat
III. helyezés
Szabó Ráhel 5. a
Harmati Panna 4. a
Fodor Csilla 4. a
Sólyom Zina 4. b
Faragó Lili 3. a
Szitt Zsófia 3. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi sakk bajnokság 7-8. o. lányok:

I. helyezés
Sáfrány Melissza 7. b
Felkészítette: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság 3-4. o. lányok:

I. helyezés
Benyeda Mónika 4. a
Felkészítette: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi teremlabdarúgó bajnokság 1-2. o. fiúk:

I. helyezés
Faragó Bálint 1. a
Tordai Kolos 1. a
Mészáros Attila 1. a
Hajdu Attila 2. a
Szabó Gábor 2. a
Szabó Endre 2. a
Paksy Gergely 2. a
Herczegfi Csaba 2. a
Prukner Mátyás 2. b
Felkészítette: Molnár Péter

Kerületi teremlabdarúgó bajnokság 3-4. o. fiúk:

I. helyezés
Kovács Kolos 3. a
Madarassy Erik 4. a
Berta Zsombor 4. a
Rimóczi Gergő 4. a
Severin András 4. b
Mihály Barna 4. b
Földvári Barnabás 5. a
Tuza Zsombor 5. a
Felkészítette: Molnár Péter

Kerületi terematlétika bajnokság 3-4. o. lányok:

II. helyezés
Ónozó Zsófia 4. a
Mogyorósy Anna 4. a
Kovács Szilvia 4. a
Fodor Csilla 4. a
Gebauer Maja 5. b
Szabó Ráhel 5. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi játékos sportverseny 1-4. o.

I. helyezés
Kovács Szilvia 4. a
Madarassy Erik 4. a
Faragó Lili 3. a
Dóczy Szilvia 3. a
Gyenes Máté 3. a
Klachmányi Inez 2. a
Hajdu Attila 2. a
Legéndi Lili 1. a
Faragó Bálint 1. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi kosárlabda bajnokság 3-4. o. fiúk:

III. helyezés
Farkas Bendegúz 3. a
Kovács Kolos 3. a
Madarassy Erik 4. a
Berta Zsombor 4. a
Rimóczi Gergő 4. a
Severin András 4. b
Pecsenye Zsolt 4. b
Földvári Barnabás 5. a
Lengyel Bálint 5. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi kosárlabda bajnokság 3-4. o. lányok:

I. helyezés
Faragó Lili 3. a
Faragó Eszter 3. a
Dóczy Szilvia 3. a
Kovács Szilvia 4. a
Mogyoróssy Anna 4. a
Harmati Panna 4. a
Gál Adrienn 4. a
Ónozó Zsófia 4. a
Gebauer Maja 5. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi kosárlabda bajnokság 5-6. o. lányok:

II. helyezés
Bartha Adrienn 6. b
Megadja Lilla 6. b
Kubinyi Zsófia 6. b
Kárász Luca 6. a
Pecsenye Réka 6. a
Ignéczi Fanni 6. a
Albert Orsolya 6. a
Szabó Fanni 5. a
Kiss Szimonetta 5. a
Ignácz Bernadett 4. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi grundbirkózó bajnokság 1-4. o. fiúk:

„B” csapat
I. helyezés
Hajdú Attila 1. a
Kovács Bence 3. a
Pecsenye Zsolt 3. b
Fekete Gergő 3. b
Gebauer Ervin 2. b
Berta Zsombor 3. a
Jenei Márton 4. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi grundbirkózó bajnokság 1-4. o. fiúk:

„A” csapat
III. helyezés
Barna Zsombor 2. b
Nagy Levente 2. b
Olgyai Bálint 4. a
Madarassy Erik 3. a
Földvári Barnabás 4. a
Lengyel Bálint 4. b
Sipos Márk 4. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi grundbirkózó bajnokság 1-4. o. lányok:

„A” csapat
I. helyezés
Ónozó Lilla 1. a
Faragó lili 2. a
Szitt Zsófia 2. a
Harmati Panna 3. a
Gebauer Maja 4. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi grundbirkózó bajnokság 1-4. o. lányok:

„B” csapat
II. helyezés
Szabó Aliz 1. a
Somogyi Dorina 2. a
Dóczy Szilvia 2. a
Ónozó Zsófia 3. a
Szabó Laura 4. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi mezei futóverseny 3-4. o. lány:

II. helyezés
Ignácz Bernadett 4. a
Pető Zoé 4. a
Gebauer Maja 4. b
Sólyom Zina 3. b
Harmati Panna 3. a
Fodor Csilla 3. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi mezei futóverseny 1-2. o. fiúk:

III. helyezés
Gebauer Ervin 2. b
Nagy Levente 2. b
Barna Zsombor 2. b
Gyenes Máté 2. a
Hollósi Bence 2. a
Tóth Bercel 2. a
Kovács Kolozs 2. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi kézilabda bajnokság 3-4. o. lányok

I. helyezés
Juráncsik Réka 5. a
Nagy Janka 5. a
Ignácz Bernadett 4. a
Pető Zoé 4. a
Szabó Ráhel 4. a
Szabó Laura 4. a
Kaszás Laura 4. a
Gebauer Maja 4. b
Joó Klaudia 4. b
Harmati Panna 3. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi teremkézilabda bajnokság 3-4. o. fiúk:

III. helyezés
Balázsi Patrik 4. a
Béleczki Dominik 4. a
Berta Zsombor 3. a
Földvári Barnabás 4. a
Gálóczi Imre 4. a
Ignácz Bernadett 4. a
Kincses Szabolcs 4. a
Madarassy Erik 3. a
Sipos Márk 4. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi asztalitenisz bajnokság III. korcsoport:

II. helyezés
Kubinyi Zsófia 6. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi asztalitenisz bajnokság III. korcsoport lány

Csapat:
II. helyezés
Kubinyi Zsófia 6. b
Morzsa Vivien
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi asztalitenisz bajnokság

III. korcs. Lány csapat
III. helyezés
Juráncsik Réka
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi asztalitenisz bajnokság

IV. korcs. Lány
III. helyezés
Sáfrán Klaudia 7. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi asztalitenisz bajnokság

IV. korcs. Fiú csapat
III. helyezés
Steiner Attila 8. a
Széles Imre 8. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi terematlétika bajnokság

3-4. évf. lány
I. helyezés
Szabó Ráhel 4. a
Ignácz Bernadett 4. a
Pető Zoé 4. a
Berecz Adrienn 4. b
Kaszás Laura 4. a
Felkészítő tanár: Steiner Zsoltné

Kerületi terematlétika bajnokság

5-6. évf. lány
II. helyezés
Megadja Lilla 6. b
Kiss Szimonetta 5. a
Ignéczi Fanni 6. a
Morzsa Vivien 5. a
Juráncsik Réka 5. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi sakk bajnokság

3-4. évf. fiú
I. helyezés
Sturm Gergely 4. b
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság

3-4. évf. lány
II. helyezés
Dezső Luca 3. b
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság

1-2. évf. lány
I. helyezés
Kenéz Lilla 1. b
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság

5-6. évf. lány
III. helyezés
Sáfrány Melissza 6. b
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság

5-6. évf. lány
II. helyezés
Megadja Lilla 6. b
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság

5-6. évf. lány
I. helyezés
Kiss Szimonetta 5. a
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság

5-6. évf. lány csapat
I. helyezés
Kiss Szimonetta 5. a
Sáfrány Melissza 6. b
Megadja Lilla 6. b
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság

1-4. évf. lány csapat
I. helyezés
Kenéz Lilla 1. b
Kovács Veronika 1. b
Codrea Dzsenifer 2. a
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság

7-8. évf. fiú
I. helyezés
Szabó Barnabás 8. a
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság

7-8. évf. fiú
II. helyezés
Hekli Dániel 8. a
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság

7-8. évf. fiú
I. helyezés
Dénes Csaba 8. a
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi sakk bajnokság

fiú csapat
II. helyezés
Szabó Barnabás 8. a
Dénes Csaba 8. a
Ürmös Miklós 5. b
Felkészítő tanár: Benyeda Tibor sakkedző

Kerületi mezei futóverseny

II. helyezés
Lengyel Dávid 6. b

Budapesti Diákolimpia 50 m-es hátúszás I. korcs.
I. helyezés

Diákolimpia I. korcsop. Országos Döntő
II. helyezés
Navratil Botond 3. b

Kerületi játékos sportverseny

I. helyezés
Balázs Bianka 1. a
Szabó Aliz 1. a
Szabó Gábor 1. a
Hajdú Attila 1. a
Dóczy Szilvia 2. a
Farkas Bendegúz 2. a
Madarassy Erik 3. a
Gebauer Maja 4. b
Ignácz Bernadett 4. a
Földvári Barnabás 4. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné, Steiner Zsoltné

Grundbirkózó diákolimpia Országos Elődöntő-Eger

1-4. évf. lány
III. helyezés
Magyari Anna 2. a
Szitt Zsófia 2. a
Faragó Lili 2. a
Mogyorósi Anna 3. a
Harmati Panna 3. a
Joó Klaudia 4. b
Juráncsik Réka 5. a
Szabó Laura 4. a
Ónozó Zsófia 3. a
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi terematlétika bajnokság

3-4. évf. fiú
II. helyezés
Sipos Márk 4. a
Földvári Barnabás 4. a
Kapitány Benedek 4. b
Berta Zsombor 3. a
Madarassy Erik 3. a
Felkészítő tanár: Steiner Zsoltné

Kerületi terematlétika bajnokság

5-6. évf. fiú
III. helyezés
Kapitány Márton 6. a
Lengyel Dávid 6. b
Szemrád Olivér 5. a
Gálóczi Imre 4. a
Lengyel Bálint 4. b
Felkészítő tanár: Kulcsár Józsefné

Kerületi teremkézilabda bajnokság 5-6. o. fiúk:

III. helyezés
Vásárhelyi Vince 7.a
Széles Imre 7.a
Kapitány Erik 6.b
Dimkó Richárd 6.b
Vass Gábor 5.a
Kolozsi Marcell 5.a
Kapitány Márton 5.a
Lengyel Dávid 5.b
Heller Dániel 5.b
Felkészítő: Hortobágyi Gábor

Kerületi terematlétika bajnokság 3-4. o. lányok:

II. helyezés
Juráncsik Réka 4.a
Kiss Szimonetta 4.a
Morzsa Vivien 4.a
Ignácz Bernadett 3.a
Kaszás Laura 3.a
Felkészítő: Kulcsár Józsefné, Steiner Zsoltné

Kerületi terematlétika bajnokság 5-6. o. lányok:

II. helyezés
Sáfrán Klaudia 6.a
Kata Bettina 6.a
Kárász Luca 5.a
Ignéczi Fanni 5.a
Megadja Lilla 5.b
Felkészítő: Kulcsár Józsefné, Steiner Zsoltné

Kerületi grundbirkózó bajnokság 1-4. o. lányok:

„A” csapat:
I. helyezés
Szitt Zsófia 1.a
Faragó Lili 1.a
Dóczy Szilvia 1.a
Harmati Panna 2.a
Juráncsik Réka 4.a
Tusán Zsuzsanna 4.a
Felkészítő: Kulcsár Józsefné, Steiner Zsoltné

Kerületi grundbirkózó bajnokság

“B” csapat:
II. helyezés
Olenyik Izabella 1.b
Wágner Zsófia 1.a
Szabó Ráhel 3.a
Kiss Szimonetta 4.a
Zsiska Imola 2.a
Takács Cintia 4.a
Felkészítő: Kulcsár Józsefné, Steiner Zsoltné

Kerületi grundbirkózó bajnokság 1-4. o. fiúk:

„A” csapat:
II. helyezés
Barna Zsombor 1.b
Kása Ádám 2.a
Gebauer Ervin 1.a
Földvári Barnabás 3.a
Kolozsi Marcell 5.a
Kapitány Márton 5.a
Kovács Tamás 2.a
Tarr Dávid 4.b
Felkészítő: Kulcsár Józsefné, Steiner Zsoltné

Kerületi grundbirkózó bajnokság 1-4. o. fiúk:

„B” csapat:
III. helyezés
Berta Zsombor 2. a
Gyenes Máté 1. a
Szigeti Barnabás 4. b
Kovács Bence 2. a
Farkas Bendegúz 1. a
Béleczki Dominik 3. a
Nagy Levente 1. b
Paksy Gábor 3. a
Felkészítő: Kulcsár Józsefné, Steiner Zsoltné

Kerületi kosárlabda bajnokság 5-6. o. fiúk:

III. helyezés
Berta András 7.b
Kapitány Erik 6.b
Vass Gábor 5.a
Kolozsi Marcell 5.a
Lengyel Dávid 5.b
Heller Dániel 5.b
Mándli Norbert 5.b
Gál Szabolcs 5.b
Felkészítő: Hortobágyi Gábor

Kerületi kosárlabda bajnokság 5-6. o. lányok:

III. helyezés
Megyesi Dóra 6.a
Kata Bettina 6.a
Sáfrán Klaudia 6.a
Kindrusz Viktória 6.b
Vígh Bernadett 6.b
Bartha Adrienn 5.b
Megadja Lilla 5.b
Füzes Viktória 5.b
Felkészítő: Kulcsár Józsefné

Teremkézilabda kerületi bajnokság 3-4.o. fiúk:

III. helyezés
Kapitány Márton 5.a
Kolozsi Marcell 5.a
Steiner Zsolt 4.a
Kubinyi Kristóf 4.a
Gálóczi Imre 3.a
Halmos Dávid 3.a
Csiki Ármin 3.a
Földvári Barnabás 3.a
Sipos Márk 3.a
Béleczky Dominik 3.a
Felkészítő: Kulcsár Józsefné

Kerületi asztalitenisz bajnokság

7-8. o. lányok:
Egyéni:
Dóczy Nikolett 7.b
II. helyezés
Felkészítő: Kulcsár Józsefné

Teremkézilabda kerületi bajnokság 5-6. o. lányok:

III. helyezés
Kánnai Emese 7.a
Nyúl Mónika 7.a
Németh Noémi 7.a
Kiss Alexandra 7.b
Kata Bettina 6.a
Sáfrán Klaudia 6.a
Megyesi Dóra 6.a
Csömör-Lakatos Kitti 6.a
Kárász Luca 5.a
Ignéczi Fanni 5.a
Halmos Viktória 5.a
Krekács Dóra 5.a
Felkészítő: Hortobágyi Gábor

Kerületi asztalitenisz bajnokság 7-8. o. lányok:

Csapat:
II. helyezés
Dóczy Nikolett 7.b
Fehér Bettina 7.b
Felkészítő: Kulcsár Józsefné

Kerületi asztalitenisz bajnokság 5-6. o. lányok:

Egyéni:
Sáfrán Klaudia 6.a
III. helyezés
Felkészítő: Kulcsár Józsefné

Kerületi asztalitenisz bajnokság 5-6. o. lányok:

Csapat:
III. helyezés
Sáfrán Klaudia 6. a
Nyúl Mónika 7. a
Felkészítő: Kulcsár Józsefné

Kerületi asztalitenisz bajnokság 5-6. o. fiúk:

Csapat:
II. helyezés
Steiner Attila 7.a
Széles Imre 7.a
Felkészítő: Kulcsár Józsefné

Sakk kerületi bajnokság 1-4. o.

Csapat:
I. helyezés
Lengyel Bálint 3.b
Földvári Barnabás 3.a
Sturm Gergely 3.b
Neumann Balázs 3.b
Paksy Gábor 3.a
Várnagy Dániel 4.b
Ürmös Miklós 4.b

Sakk kerületi bajnokság 1-2. o.

Egyéni:
Lengyel Bálint 3.b I. helyezés
Földvári Barnabás 3.a III. helyezés

Sakk kerületi bajnokság

Egyéni:
Steiner Attila 7.a
II. helyezés

Sakk kerületi bajnokság 7-8. o.

Egyéni:
Szabó Barnabás 7.a
I. helyezés

Sakk kerületi bajnokság

5-8. o. Csapat:
II. helyezés
Steiner Attila 7.a
Szabó Barnabás 7.a
Dénes Csaba 7.a
Hekli Dániel 7.a

Kerületi játékos sportvetélkedő
1-4. o.

II. helyezés
Dóczy Szilvia 1. a
Farkas Bendegúz 1. a
Mogyorósy Anna 2. a
Berta Zsombor 2. a
Ignácz Bernadett 3. a
Földvári Barnabás 3. a
Kaszás Barnabás 3. a
Kiss Szimonetta 4. a
Kolozsi Marcell 5. a