gyerek neve osztály a verseny pontos megnevezése egyéni/csapat
(a megfelelőbe “x”)
a verseny időpontja a verseny szintje
(a megfelelőbe “x”)
elért eredmény felkészítő tanár
egyéni csapat kerületi budapesti országos
Kövesdi Balázs, Mihály Máté, Auer Péter, Szabó Bence, Kis Ákos 8.b Labdarúgás 4. korcsoport   X 9/26/2019 X     II. Pádár Béla
Kövesdi Balázs, Mihály Máté, Auer Péter, Szabó Bence, Kis Ákos, Hajduk Alex 8.b Szurmai Honvédelmi verseny   X 10/4/2019          
Széman Zsombor, Lévai Patrik, Kárász Keve 6.a Kispályás labdarúgó bajnokság   X 10/9/2019 X     III. Pádár Béla
Gál Ábel, Horváth Rajmund, Vass Máté, Petró Ádám 6.b
Halmos Zsolt, Szűcs -Ratkai Zétény, Fehér Dominik 5.b
Gál Marcell 2.a Mezei futóverseny X   10/10/2019 X     III.  
Gál Marcell, Koltai Edwin, Kovácsi Attila 2.a   X “A”
Petz Benjamin 2.b
Isépy Szilveszter 3.a
Lukonics Léna 6.a X  
Lukonics Léna 6.a   X “A” I.
Klair Kincső 6.a
Faházi Boglárka 6.a
Auer Zsófia 6.a
Keller Kincső 5.b
Keresztes Anna 5.c
Gál Ábel, Horváth Rajmund 6.b III.
Sóti Szabolcs 6.a
Szűcs-Ratkai Zétény 5.b
Fehér Dominik 5.b
Auer Péter 8.b X   II.  
Sári Gergely 7.b III.  
Auer Péter 8.b   X I.  
Kis Ákos 8.b  
Szabó Bence 8.b  
Sári Gergely 7.b  
Bagdány Máté 7.b  
Pataki Patrik 7.b  
Labancz Dóra, Stedron Ágnes, Szabó Bence 8.b Az 1956. évi forradalom és szabadságharc emlékére történelem verseny.   X 11/14/2019 X     III. Cserta Ferenc
Szabó Liliána 4.b Szépolvasási verseny. X   11/15/2019 X     I. Nyárfádi Magdolna
Rubint Franciska 8.b Német verseny. X   11/21/2019 X     II. Makai Henrietta
Li Jiamo 7.b Német verseny. X   11/22/2019 X     II. Makai Henrietta
Csontos-Murányi Emma 5.a Angol nyelvi csapatverseny 5-6. évfolyam, tagozatos kategória.   X 11/19/2019     X II. Nyitrai Zsuzsa
Longo Valentina 5.a
Gábor Marcell 6.b
Frank Lili 6.b
Liukonics Léna 6.a
Stedron Ágnes 8.b Villák Világahelytörténeti vetélkedő. X   11/26/2019 X     I. Kosdi Katalin
Gál Marcell 2.a Terematlétika I. korcsoport   X 11/28/2019 X     III.  
Huszár Emese 2.c
Kovács Emma 2.b
Fekete Léna 2.b
Tűzkő Linda 2.b
Major Flóra Nikolett 3.c
Csaba Léda 4.a Terematlétika II. korcsoport   X X     IV.  
Széman Réka 4.a
Nagy Levente Péter 4.a
Kovács Flóra 4.b
Keserű Krisztián 4.b
Verebi Nguyen Vietanh 5.c
Kárász Keve 6.a Terematlétika III. korcsoport   X X     II.  
Sóti Szabolcs 6.a
Fejes Zsófia 6.a
Auer Zsófia 6.a
Lukonics Léna 6.a
Gál Ábel 6.b
Pataki Partik 7.b Teremkézilabda bajnokság.   X 12/10/2019 X     II. Nagy Gábor
Bagdány Máté 7.b
Radócz Ádám 8.b
Kövesdi Balázs 8.b
Auer Péter 8.b
Kis Ákos 8.b
Mihály Máté 8.b
Petró Ádám 5.b 12/17/2019 X     III.  
Kriss Borka 5.b  
Kunos Fábián 5.b  
Halmos Zsolt 5.b  
Keresztes Anna 5.c  
Pataki Gergő 5.c  
Széman Zsombor 6.a  
Gál Ábel 6.b  
Wang Luomeng 1.a Sakk bajnokság X   1/21/2020 X     I.  
Stedron Ágnes 8.b II.  
Lukács Anna 1.a   X X     III.  
Pálfalvi Márta 1.c  
Weiner Kinga 2.b  
Nagy Anita 3.a  
Wang Luomeng 1.a II.  
Mészáros Mira 6.a  
Stedron Ágnes 8.b  
Zhu Qi 4.b  
Temesvári Tamás 2.b  
Bartha Bálint 5.a  
Stefkó Máté 4.b  
Sóti Szabolcs 6.a  
Illés Bulcsú 6.b Szépkiejtés verseny. X   2/10/2020 X     III. Gergely Éva
Hermann Hanna 8.b Herman Ottó biológia verseny X   2/19/2020 X     I. Köllőné Sotkovszky Andrea
Sári Vince 7.b Teleki Pál földrajz verseny X   2/17/2020 X     II. Köllőné Sotkovszky Andrea

név osztály  a verseny pontos megnevezése egyéni/csapat
(a megfelelőbe “x”)
a verseny időpontja a verseny szintje
(a megfelelőbe “x”)
elért eredmény felkészítő tanár
egyéni csapat kerületi budapesti országos
Bartha Zsombor, Faragó Bálint, Szabó Péter 8.a Bolyai Matematika verseny X 2018.10.12 Budapest területi III. Dombiné Tóth Gabriella
Miklós Koppány 8.c Bolyai Matematika verseny X 2018.10.12 Budapest területi III. Dombiné Tóth Gabriella
Drótos Dániel 6.a Bolyai Matematika verseny X 2018.10.12 Budapest területi V. Hargitai Éva
Bánoczki Sebő 6.a Bolyai Matematika verseny X 2018.10.12 Budapest területi V. Hargitai Éva
Skoda Péter 6.a Bolyai Matematika verseny X 2018.10.12 Budapest területi V. Hargitai Éva
Faragó Bálint 8.a Német verseny komplex X X I. Makai Henrietta
Kruppa Zsófia 8.b Német verseny komplex X X III. Makai Henrietta
Rácz Noa 7.b Kis tudósok X 2018.11.14 X II. Hargitai Éva
Szabó Péter 8.a Kis tudósok X 2018.11.14 X II. Hargitai Éva
Miklós Koppány 8.c Kis tudósok X X II. Hargitai Éva
Bánoczki Sebő 6.a Kis tudósok X X II. Hargitai Éva
Drótos Dániel 6.a Kis tudósok X X II. Hargitai Éva
Csontos-Murányi Emma 4.a Szépolvasó verseny X 2018.11.15 X I. Kovács Andrea
Frank Lili 5.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai I. Gergely Éva
Mészáros Mira 5.a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai I. G. Szabóné Faragó Eszter
Gábor Marcell 5.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai II. Gergely Éva
Tuli Boglárka 5.a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai III. G. Szabóné Faragó Eszter
Suba Júlia 6.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai I. Déginé Balázs Edit
Rajnai Sebestyén 6.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai II. Déginé Balázs Edit
Molnár Dániel 6.a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai III. Déginé Balázs Edit
Rácz Noa 7.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai I. Serman Éva
Stedron Ágnes 7.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai II. Serman Éva
Rudas Márk Péter 7.a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai III. Serman Éva
Faragó Bálint 8.a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai I. Déginé Balázs Edit
Tordai Kolos 8.a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai II. Déginé Balázs Edit
Bartha Zsombor 8.a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny X iskolai III. Déginé Balázs Edit
Frank Lili 5.b Helyesírási verseny X X I. Gergely Éva
Suba Júlia 6.b Helyesírási verseny X X IV. Déginé Balázs Edit
Rácz Noa 7.b Helyesírási verseny X X V. Serman Éva
Faragó Bálint 8.a Helyesírási verseny X X VI. Déginé Balázs Edit
Miklós Koppány 8.c Angol verseny 16. kerületi komplex X X I. Mészárosné Nagy Ágnes, Nyitrai Zsuzsanna
Nagy Gábor 8.a Angol verseny 16. kerületi komplex X X I.
Hermann Hanna 7.b Angol verseny 16. kerületi komplex X X I.
Szabó Bence 7.b Angol verseny 16. kerületi komplex X X I.
Faragó Bálint 8.a Német verseny OÁTV Komplex X X VIII. Makai Henrietta
Tordai Kolos 8.a Német verseny OÁTV Komplex X X XXII. Makai Henrietta
Kruppa Márton 8.b Német verseny OÁTV Komplex X X XXIII. Makai Henrietta
Hermann Hanna 7.b Hevesy kémiai verseny X X II. Potor Edit
Jenei Máté 8.b Hevesy kémiai verseny X X VI. Hargitai Éva
Sebestény Boróka 5.a Tiszán innen Dunán túl Népdal verseny X 2019.02.23 X arany minősités Sinka Márta
Kárász Keve 5.a Tiszán innen Dunán túl Népdal verseny X 2019.02.23 X arany minősités Sinka Márta
Faragó Bálint, Szabó Péter, Beke Barnabás 8.a Német gála szépkiejtési csapatverdeny X X I. Makai Henrietta
Rajnai Sebestyén, Drótos Dániel, Ádám Máté, Koch Tímea 6. Német gála szépkiejtési csapatverdeny X X II. Makai Henrietta
Hermann Hanna 7.b Hermann Ottó biológia verseny X X I. Köllőné Sotkovszky  Andrea
Kutas Boglárka 7.a Hermann Ottó biológia verseny X X III. Köllőné Sotkovszky  Andrea
Lévai Lili 7.b Teleki Pál földrajz verseny X X IV. Köllőné Sotkovszky  Andrea
Prétor Borsa 7.a Teleki Pál földrajz verseny X X V. Köllőné Sotkovszky  Andrea
Drótos Dániel 6. Német komplex verseny X X II. Makai Henrietta
Rajnai Sebestyén 6. Német komplex verseny X X II. Makai Henrietta
Mészáros Mira 5.a Német komplex verseny X X III. Makai Henrietta
Faragó Bálint 8.a OÁTV komplex verseny X X X. Makai Henrietta
Frank Lili 5.b Angol tagozatos komplex verseny X X I. Keserű Lászlóné Kurucz Zsuzsanna, Bencze Katalin
Lukonics Léna 5.a Angol tagozatos komplex verseny X X I.
Mihalek Hanna 6.a Angol tagozatos komplex verseny X X I.
Dezső Márton 6.b Angol tagozatos komplex verseny X X I.
Bondarev Ilia 5.b Angol tagozatos komplex verseny X X III.
Gábor Marcell 5.b Angol tagozatos komplex verseny X X III.
Suba Júlia 6.b Angol tagozatos komplex verseny X X III.
Bánoczki Sebő 6.a Angol tagozatos komplex verseny X X III.
Miklós Koppány 8.c Angol tagozatos komplex verseny X X I. Nyitrai Zsuzsanna, Mészárosné Nagy Ágnes Zsuzsanna, Mohácsiné Pál Magdolna
Nagy Gábor 8.a Angol tagozatos komplex verseny X X I. Nyitrai Zsuzsanna, Mészárosné Nagy Ágnes Zsuzsanna, Mohácsiné Pál Magdolna
Hermann Hanna 7.b Angol tagozatos komplex verseny X X I. Nyitrai Zsuzsanna, Mészárosné Nagy Ágnes Zsuzsanna, Mohácsiné Pál Magdolna
Szabó Bence 7.b Angol tagozatos komplex verseny X X I. Nyitrai Zsuzsanna, Mészárosné Nagy Ágnes Zsuzsanna, Mohácsiné Pál Magdolna
Varga Adrián 8.a Nyelvész verseny X 2019. X VIII. Déginé Balázs Edit
Varga Adrián 8.a Nyelv Ész verseny X 2019. X VIII. Déginé Balázs Edit
Frank Lili 5.b Simonyi zsigmond Kárpát- medencei Helyesírási Verseny X 2019.03.30 X II. Gergely Éva
1 csapat:7.a, 3 csapat: 7.b, 1 csapat: 8.a, 1 csapat: 8.c BKV 50 X 2018. november X Füredi Zsuzsa
1 csapat: 8.a, 8.c Vigyázz, kész, pénz! X 2019. január X Füredi Zsuzsa
1 csapat: 7.a, 1 csapat: 7.b Hungarikum X 2019. január X 7.b II. forduló Cserta F, Füredi Zs
Drótos Dániel, Skoda Péter, Berencsi Levente 6.a/6.b Technikaverseny X 2019. 03 05 X III. Füredi Zsuzsa
Kutas Boglárka, Hermann Hanna, Stedron Ágnes 7.a/7.b Életvitel és gyakorlati ismeretek X 2019.03.13 X II. Füredi Zsuzsa
Kutas Boglárka, Hermann Hanna, Stedron Ágnes 7.a/7.b Életvitel és gyakorlati ismeretek X 2019.03.14 X IV. Füredi Zsuzsa
Csikhelyi Lelle 8.b Vers-és prózamondó verseny X 2019.03.12 X II. Rónai Krisztina
Faragó Bálint 8.a Kazinczy verseny X 2019.02.13 X II. Déginé Balázs Edit
Varga Adrián 8.a Nyelv ész verseny X X VIII. Déginé Balázs Edit
Tihanyi Bianka Alexandra 3.a Matematika verseny X X III. Szlivka Bea
Lévai Lili 7.b Regényolvasás angol verseny X 2019.03.30 X III. Nyitrai Zsuzsanna
Hermann Hanna 7.b “Langwest” tehetségkutató verseny X 2019. április X VII. Nyitrai Zsuzsanna
Miklós Koppány 8.c Angol nyelvi verseny X 2019. március X I. Mészárosné, Nyitrai Zsuzsa
Nagy Gábor 8.a Angol nyelvi verseny X 2019. március X I. Mészárosné, Nyitrai Zsuzsa
Hermann Hanna 7.b Angol nyelvi verseny X 2019. március X I. Mészárosné, Nyitrai Zsuzsa
Szabó Bence 7.b Angol nyelvi verseny X 2019. március X I. Mészárosné, Nyitrai Zsuzsa
Faragó Bálint 8.a Isaszegi Klapkós verseny X 2019.04.17 X I. Makai Henrietta
Fejes Zsófia 5.a Isaszegi Klapkós verseny X 2019.04.17 X I. Makai Henrietta
Frank Lili 5.b Kárpát medencei helyesírási verseny X 2019. Kárpát medencei V. Gergely Éva
Fülöp Attila 5.a Történelem verseny X 2018.12.06 X III. Cserta Ferenc
Ripp Eszter 5.a Történelem verseny X 2018.12.06 X III. Cserta Ferenc
Sebestény Boróka 5.a Történelem verseny X 2018.12.06 X III. Cserta Ferenc
Rajnai Sebestyén 6.b Kaán Károly természetismeret Kárpát-medencei verseny X X I. Köllőné Sotkovszky  Andrea
Rajnai Sebestyén 6.b Kaán Károly természetismeret Kárpát-medencei verseny X X XV. Köllőné Sotkovszky  Andrea
Dezső Márton 6.b Kaán Károly természetismeret Kárpát-medencei verseny X X Köllőné Sotkovszky  Andrea
Hermann Hanna 7.b Eötvös Lóránd 100  komplex természettudományi verseny X X Köllőné Sotkovszky  Andrea
Faragó Bálint 8.a Eötvös Lóránd 100  komplex természettudományi verseny X X Köllőné Sotkovszky  Andrea
Szabó Péter 8.a Eötvös Lóránd 100  komplex természettudományi verseny X X Köllőné Sotkovszky  Andrea
Dégi Boglárka 2.b Szavaló verseny X 2019.02.xx X II. Szabóné Kerepeczky Klára
Tóth Balázs 2.c Zrínyi matematika verseny X X II. Kloskáné Szegedy Andrea
Bolla-Vakály Márton 3.b Alsós ének verseny X X arany minősités Sinka Márta
Kovács Iván 4.a Alsós ének verseny X X bronz minősítés Sinka Márta
Miklós roxána 3.b Alsós ének verseny X X ezüst minősítés Sinka Márta
Péter Ottília 3.b Alsós ének verseny X X ezüst minősítés Sinka Márta
Rétfalvi Lili 3.b Alsós ének verseny X X ezüst minősítés Sinka Márta
Holló Jázmin 4.b Alsós ének verseny X X bronz minősítés Sinka Márta
Keller Kincső 4.b Alsós ének verseny X X bronz minősítés Sinka Márta
Virányi Ákos 4.b Alsós ének verseny X X bronz minősítés Sinka Márta
Viszóczky Zorka 1.b Egészség rajzverseny X X kiemelt helyezett Kis Tiborné
Rajnai Luca 3.a Egészség rajzverseny X X kiemelt helyezett Szlivka Bea
Tihanyi Bianka Alexandra 3.a Egészség rajzverseny X X kiemelt helyezett Szlivka Bea
Fekete Kornél 4.b Egészség rajzverseny X X kiemelt helyezett Billédi Zsuzsanna
Kocsis Judit 4.b Egészség rajzverseny X X kiemelt helyezett Billédi Zsuzsanna
Holló Jázmin 4.b Komplex anyanyelvi és helyesírási verseny. X X IV. Róna Ágnes
Stefkó Máté 2.b Szövegértés verseny. X X IV. Nyárfádi Magdolna
Bánoczki Sebő 6.a Informatikai alkalmazói verseny X X I. Németh Tibor
Ujfalusi Dániel 8.c Informatikai alkalmazói verseny X X I. Németh Tibor
Migály Mercédesz 8.a Informatikai alkalmazói verseny X X II. Németh Tibor
Fehér Virág 8.b Informatikai alkalmazói verseny X X III. Németh Tibor
Migály Mercédesz 8.a Informatikai alkalmazói verseny X X VII. Németh Tibor
Auer Zsófia 5.a Mi fán terem 1 fordulós csapatverseny X X I. G. Szabóné Faragó Eszter
Fejes Zsófia 5.a Mi fán terem 1 fordulós csapatverseny X X I. G. Szabóné Faragó Eszter
Lukonics Léna 5.a Mi fán terem 1 fordulós csapatverseny X X I. G. Szabóné Faragó Eszter
Clair Kincső 5.a Mi fán terem 1 fordulós csapatverseny X X I. G. Szabóné Faragó Eszter
Abaházi Réka 5.a Mi fán terem 1 fordulós csapatverseny X X I. G. Szabóné Faragó Eszter
Ripp Eszter 5.a Mi fán terem 1 fordulós csapatverseny X X I. G. Szabóné Faragó Eszter
Martin Berta 5.a Mi fán terem 1 fordulós csapatverseny X X I. G. Szabóné Faragó Eszter
Tuli Boglárka 5.a Mi fán terem 1 fordulós csapatverseny X X I. G. Szabóné Faragó Eszter
Petz Vilmos 5.a Harry Potter olvasóverseny X X I. G. Szabóné Faragó Eszter
Holdrith Dóra 6.b Harry Potter olvasóverseny X X I. G. Szabóné Faragó Eszter
Megyeri Bodza 6.a Harry Potter olvasóverseny X X II. G. Szabóné Faragó Eszter
Petz Vilmos 5.a Olvasó verseny X X IV. G. Szabóné Faragó Eszter
Kis Attila 5.a Olvasó verseny X X IV. G. Szabóné Faragó Eszter
Miklós Koppány 8.c Karácsonyra várva X X III. G. Szabóné Faragó Eszter
Kovács Tibor 8.c Karácsonyra várva X X III. G. Szabóné Faragó Eszter
Frusteri Alessandro 8.c Karácsonyra várva X X III. G. Szabóné Faragó Eszter
Tóth Ádám 8.c Karácsonyra várva X X III. G. Szabóné Faragó Eszter
Tuli Boglárka 5.a Karácsonyra várva X X III. G. Szabóné Faragó Eszter
Ripp Eszter 5.a Karácsonyra várva X X III. G. Szabóné Faragó Eszter
Clair Kincső 5.a Karácsonyra várva X X III. G. Szabóné Faragó Eszter
Schuster Mónika 5.a Karácsonyra várva X X III. G. Szabóné Faragó Eszter
Auer Zsófia 5.a Karácsonyra várva X X IV. G. Szabóné Faragó Eszter
Fejes Zsófia 5.a Karácsonyra várva X X IV. G. Szabóné Faragó Eszter
Lukonics Léna 5.a Karácsonyra várva X X IV. G. Szabóné Faragó Eszter
Abaházi Réka 5.a Karácsonyra várva X X IV. G. Szabóné Faragó Eszter
Hermann Hanna 7.b Hevesi Kémia verseny X X II. Mészárosné Potor Edit
Drótos Dániel 6.a Természettudományos fizika verseny X Területi II. Leopold Győző

 

 

 

 

név osztály a verseny pontos megnevezése egyéni/csapat (a megfelelőbe “x”) a verseny időpontja a verseny szintje (a megfelelőbe “x”) elért eredmény felkészítő tanár
egyéni csapat kerületi budapesti országos
Arany Alma 1.b kerületi versmondó x   20-Feb x     1. Szabóné Kerepeszki Klára
Csontos-Murányi Emma 3.a Kerületi népdaléneklési verseny kórus   x 7-Mar x     1. Szabó -Szenderák Szabina
Lasztóczi Enikő 3.a   x x    
Longo Valentina 3.a   x x    
Pittner Lilla Barbara 3.a   x x    
Polgár Nóra 3.a   x x    
Szabó Gréta Réka 3.a   x x    
Abaházi Réka 4.a   x x     2. Kiss Tiborné
Auer Zsófia 4.a   x x    
Lukonics Léna 4.a   x x    
Clair Kincső 4.a   x x    
Sebestyén Boróka 4.a   x x    
Ripp Eszter Anna 4.a   x x    
Mészáros Mira 4.a   x x    
Kovács Júlia 4.a   x x    
Fejes Zsófia 4.a   x x    
Fejes Zsófia 4.a Kerületi népdaléneklési versenyen duó kategóriában    x 7-Mar x     1. Kiss Tiborné
Sebestény Boróka 4.a   x 7-Mar x     1.
Sebestény Boróka 4.a Kerületi népdaléneklési versenyen elért egyéni kategóriában  x   7-Mar x     1. Kiss Tiborné
Fejes Zsófia 4.a Regionális népdaléneklési verseny x   23-Mar   regionális     Makai Henrietta
Frank Lili 4.b  Kerületi Helyesírási versenyen x   27-Mar x     2. Tóth Istvánné
Stefkó Máté 2.b Kerületi matematika verseny x   17-Apr x     1. Pákozdi Erzsébet
Kovács Júlia 4.a   x 20-Apr x     1. Kiss Tiborné
Lukonics Léna 4.a Kerületi környezetvédelmi verseny   x 20-Apr x    
Martin Berta 4.a   x x    
Mészáros Mira 4.a   x x    
Fejes Zsófia 4.a   x x    
Sebestény Boróka 4.a   x x    
Ripp Eszter Anna 4.a   x x    
Tuli Boglárka 4.a   x x    
Kiss Attila 4.a   x x    
Zalán Barnabás 4.a   x x    
Tárnok Levente 3.c Kedvenc mesehősöm rajzverseny x   20-Jan     x 1. Kovács Dóra
Csobán Bianka 2.b x       x 2. Nyárfádi Magdolna
Rajnai Luca 2.a x       x különdíj Erős Gagriella
Petz Vilmos 4.a x       x 1. Kiss Tiborné
Kis Attila 4.a x       x 3. Kiss Tiborné
Széman Réka 2.a Kerületi egészség rajzpályázat x   14-Apr x     díjazott Erős Gagriella
Csontos Murányi Emma 3.a x   x     díjazott  
Virányi Ákos 3.b x   x     díjazott Billédi Zsuzsanna
Horányi Barbara 3.b x   x     díjazott Billédi Zsuzsanna
Auer Zsófia 4.a x   x     díjazott Kiss Tiborné
Lukonics Léna 4.a x   x     díjazott Kiss Tiborné
Sebestény Boróka 4.a x   x     díjazott Kiss Tiborné
Kovács Júlia 4.a x   x     díjazott Kiss Tiborné
Csaba Léda Diána 2.a x   x     1.kiemelt Erős Gabriella
Holló Jázmin 3.b x   x     1.kiemelt Billédi Zsuzsanna
Fazekas Barnabás 5.b népdaléneklési   x 2018. x     arany Sinka Márta
Rajnai Sebestyén 5.b   x x    
Tőzsér Barnabás 5.c   x x    
Molnár Dániel 5.a NyelvÉsz x   2018. március 23.   x   14. G. Szabóné Faragó Eszter
Migály Mercédesz 7.a x     x   22. Déginé Balázs Edit
Szabó Péter 7.a x     x   21. Déginé Balázs Edit
Varga Adrián 7.a x     x   20. Déginé Balázs Edit
Holderith Dóra 5.b Helytörténeti vetélkedő   x   x     2. Cserta Ferenc
Rajnai Sebestyén 5.b   x x     Cserta Ferenc
Dezső Márton 5.b   x x     Cserta Ferenc
Turi Botond 5.b   x x     Cserta Ferenc
Márton René 7.c   x x     1. Cserta Ferenc
Miklós Koppány 7.c   x x     Cserta Ferenc
Tóth Ádám 7.c   x x     Cserta Ferenc
Pink Dominik 7.c   x x     Cserta Ferenc
Kósa Elvira 2.a Környezet ismereti tantárgy Mozaik országos tanulmányi verseny x   2018. április 14.     x 6. Veisz Ottó Bálintné
Bálint Bettina 2.a x   2018. április 22.     x 1. Veisz Ottó Bálintné
Kósa Amália 2.a Általános Műveltség Mozaik országos tanulmányi verseny x   2018. április 14.     x 29. Veisz Ottó Bálintné
Kósa Elvira 2.a x       x 37. Veisz Ottó Bálintné
Faragó Bálint, Szabó Péter 7.a Görgey Artúr a szabadságharcban   x 2018. április 16. x     1. Cserta Ferenc
Tóth Balázs 1.c “Csodálatos lények birodalma” kerületi rajzverseny x   2018. május 24. x     2. Kloskáné Szegedy Andrea
Csobán Bianka Fanni 2.b x   x     3.  
Ripp Eszter Anna 4.a x   x     1. Kiss Tibor Józsefné
Faházi Boglárka 4.a x   x     3. Kiss Tibor Józsefné
Lukonics Léna 4.a x   x     külön díjas Kiss Tibor Józsefné
Vlad Lora 3.c x   x     külön díjas Ioana Kovács Dóra
Káplár Jakab 3.b x   x     külön díjas Billédi Zsuzsanna
Horányi Barbara 3.b x   x     külön díjas  
Bánfi Ádám 3.b x   x     külön díjas  
Petz Vilmos 4.a x   x     külön díjas Kiss Tibor Józsefné
Vodnyánszki Panna 6.b x   x     külön díjas Szabó Réka
Ladányi Botond 6.b x   x     külön díjas Szabó Réka
Migály Mercédesz 7.a x   x     külön díjas Szabó Réka
Széman Réka 2.a x   x     külön díjas Erős Gabriella Erzsébet
Vlad Polla 1.b x   x     külön díjas  
Szabó Liliána 2.b x   x     külön díjas  
Szabó Lujza 1.c x   x     külön díjas Kloskáné Szegedy Andrea
Kiss-Patócs Luca 1.c x   x     külön díjas  
Csobán Bianka 2.b x   x     külön díjas  
Molnár Boglárka 1.b x   x     külön díjas Szabóné Kerepeszki Klára
Sebestény Boróka 4.a Hévízgyörgyi Népdaléneklési verseny (megyei) x   2018. május 25.       3. Sinka Márta
Martin Berta 4.a Nyelvtan tantárgy országos Böngész 4 fordulós levelező verseny x   2018. május 28.     x 1. Kiss Tiborné
Bálint Bettina 2.a Országos Dinamik Aerobic Kupa     24-Mar       arany minősítés  
Bálint Bettina 2.a Országos Challenge Aerobic Kupa     11/25/2017       arany minősítés  
Bálint Bettina 2.a XXIII. Dinamik Gyermek Aerobic Fesztivál     12-May       arany minősítés  
Rajnai Luca 2.a Sakkverseny     30-May       1.  
Ronyecz Bence 2.a           1.  
Zalán Benedek 2.a           2.  
Kovácsi Dávid 2.a           2.  
Szilágyi Alexandra 2.a Teniszverseny     10-Jun       1.  
Szilágyi Alexandra 2.a           4.  
Ronyecz Bence 2.a Kerületi futóverseny     máj.       1.  
Mészáros Milán 2.a KICK-BOX verseny     19-Jan       1.  
Mészáros Milán 2.a           3.  
Csirmaz Claudia 2.a Nemzetközi Táncverseny     febr.24.-25.       2.  
Csirmaz Claudia 2.a Fashion Dance     3-Mar       arany minősítés  
Csirmaz Claudia 2.a IFBB Gyerek Fitness     19-May       arany minősítés  
Csirmaz Claudia 2.a Táncverseny VB. Horvátország     máj.          
Csirmaz Claudia 2.a MAZOTTI KUPA     8-Jan       arany minősítés  
Csirmaz Claudia 2.a Jazzbalett     febr.       arany minősítés  
Ádám Máté 5.a Kerületi Német Nyelvi Gála   x 2/12/2018 x     1. Makai Henrietta
Rajnai Sebestyén 5.b      
Koch Tímea 5.a      
Drótos Dániel 5.a      
Kakuk Benedek 5.a      
Beke Barnabás 7.a   x x     2. Serman Éva
Jenei Máté 7.b      
Kiss Fanni 7.a      
Kruppa Márton 7.b      
Kruppa Zsófia 7.b      
Sturm Janka 7.b      
Szabó Péter 7.a      
Tordai Kolos 7.a      
Vass Marcell 7.b      
Fejes Zsófia 4.a Német Nyelvi Gála x   2/12/2018 x     2. Makai Henrietta
Fejes Zsófia 4.a Regionális Német Énekverseny x   3/23/2018       2. Makai Henrietta
Faragó Bálint 7.a OÁTV x   5/18/2018     x 11. Serman Éva
Faragó Bálint 7.a Kerületi Német Nyelvi Verseny x   11/16/2017 x     1. Serman Éva
Kruppa Márton 7.b x   x     2.
Szebelédi Márton Ferenc 8.a x   x     2. G. Szabóné Faragó Eszter
Pordán Kata 7.a Es Weichachtet Schon Levelező németverseny   x       x 6. G. Szabóné Faragó Eszter
Várnagy Borbála 7.b   x      
Dobosi Tamás 7.b   x      
Ujfalusi Gergő Dániel 7.c Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny x   Apr-18     x 5. Mohácsiné Pál Magdolna
Dupka Ádám 6.a Kerületi Angol Nelvi Csapatverseny 5-6. o.   x 3/8/2018 x     2. Nyitrai Zsuzsanna
Csomor Lilla 6.a      
Mihalek Hanna 5.a       Miklósné Veres Lívia
Bánoczki Sebő 5.a      
Molnár Norbert 6.a       3. Nyitrai Zsuzsanna
Lénárt András 6.b      
Sári Vince 5.b       Miklósné Veres Lívia
Bagdány Máté 5.b      
Paksy Gergő 8.a Kerületi angol nyelvi csapatverseny 7-8. o.   x Apr-18 x     1. Nyitrai Zsuzsanna
Szabó Adrienn 8.b      
Nagy Gábor 7.a       Mohácsiné Pál Magdolna
Miklós Koppány 7.c      
Müller Csenge 8.b       3. Nyitrai Zsuzsanna
Wolf Boglárka 8.b      
Márton René 7.c       Mohácsiné Pál Magdolna
Ujfalusi Gergő Dániel 7.c      
Wolf Boglárka 8.b Kerületi Olvasópályázat – 8. o. x   5/9/2018 x     1. Nyitrai Zsuzsanna
Müller Csenge 8.b x   x     2. Nyitrai Zsuzsanna
Varga Adrián 7.a Kerületi Olvasópályázat -7.o. x   x     2. Mohácsiné Pál Magdolna
Faragó Bálint 7.a Kerületi matematika verseny x   4/5/2018 x     1. Dombiné Tóth Gabriella
Wolf Boglárka 8.b Kis Tudósok – kerületi verseny       x     1. reál szakosok
Müller Csenge 8.b     x    
Faragó Bálint 7.a     x    
Rácz Noa 6.b     x    
Jenei Máté 7.b     x    
Faragó Bálint 7.a Hevesy Kémia – kerületi       x     2. Mészárosné Potor Edit
Wolf Boglárka 8.b Herman Ottó – kerületi       x     1. Köllőné Sotkovszky Andrea
Wolf Boglárka 8.b Herman Ottó – országos           x 18. Köllőné Sotkovszky Andrea
Rajnai Sebestyén 5.b Kaán Károly természetismereti – kerületi       x     4. Köllőné Sotkovszky Andrea
Hermann Hanna 6.b     x     4. Köllőné Sotkovszky Andrea
Bánóczki Sebő 5.a Fővárosi Informatika Grafika kategória – kerületi forduló       x     1. Németh Tibor
Drótos Dániel 5.a     x     2. Németh Tibor
Nemes Kira Evelin 7.b Fővárosi Informatika Prezentáció készítés – kerületi forduló       x     1. Németh Tibor
Migály Mercédesz 7.a Fővárosi Informatika Szövegszerkesztés kategória – kerületi forduló       x     1. Németh Tibor
Nagy Gábor 7.a     x     2.
Suba Júlia 5.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny     2017. november x     2. Rónai Kriaztina
Csiki Noel 7.a Vitéz báró Szurmay Sándor Honvédelmi verseny     2018. május 22. x     3. Margitay József Zsolt
Dósa Alex 7.c     x     3.
Tóth Ádám 7.c     x     3.
Márton René Edmond 7.c     x     3.

Név
Osztály
Helyezés
Verseny neve
Időpontja
Felkészítő tanár
Dittrich Hanna
4.b
1.
Kerületi szépolvasó verseny
Szabóné Kerepeszki Klára
Szebelédi Márton Ferenc
7.b
1.
Kerületi német egyéni verseny
G. Szabóné Faragó Eszter
Név
Osztály
Helyezés
Verseny neve
Időpontja
Felkészítő tanár
Csuha Ádám
8.a
1.
Kerületi IV-es
szabadtéri Kézilabda
szeptember
Hortobágyi Gábor
Kulcsár József Ferencné
Pecsenye Zsolt Sándor
8.b
Hajduk Leon László
6.a
Madarassy Erik
8.a
Szabó Gábor
6.a
Lazarenko Márk Miklós
6.a
Balázsi Márk
7.a
Szajkó Donát Mór
7.a
Dóczy Szilvia
8.a
Fazekas Ágoston
4.a
2.
Kerületi kispályás labdarúgás
október
Molnár Péter
Pöor Nimród
4.a
Balogh Zsombor Csaba
4.b
Radócz Ádám Péter
4.b
Auer Péter
4.b
Mihály Máté
4.b
Szabó Bence
4.b
Mészáros Mira
2.a
2.
Az én nagyim kerületi rajzpályázat + kiállítás Veres Péter u. Könyvtárban
október 27.
Kiss Tibor Józsefné
Zalán Barnabás
2.a
3.
Mihály Barna
8.b
2.
1956-os Kerületi verseny
november 9.
Cserta Ferenc
Fehér Bálint
8.b
Kiss Bendegúz
8.b
Siska Fédra Fanni
8.a
1.
Kerületi német
tanulmányi verseny
november 19.
Serman Éva
Kiss Bendegúz
8.b
2.
Kis Tudósok Kerületi
Természettudományi Verseny
november 17.
Leopold Győző
Hangyási Mátyás
8.a
Somogyi Dorina
7.a
Nagy Tamás Alex
8.a
Kiss Bendegúz
8.b
2.
Kerületi angol verseny
január 7.
Leopold Győző
Fehér Bálint
8.b
Nagy Richárd Márton
8.b
Kadók Gergo
8.b
Radócz Ádám
4.b
3.
Országos
“Spiel und Gewinn”
német
levelező
tanulmányi verseny
január
Serman Éva
Kövesdi Balázs
4.b
Kollár Gergo
4.b
Auer Péter
4.b
Takács Anna Dorina
4.b
4.
Váradi Rita Krisztina
4.b
Vodnyánszky Panna
4.b
Rubint Franciska
4.b
Labancz Dóra Lilla
4.b
Zalán Petra
4.b
Hargitai Eniko
4.a
Hargitai Lívia
4.a
Szarka Noémi Zsófia
6.b
Kenéz Lilla Viktória
6.b
Bánoczki Blanka
6.b
Szebelédi Márton Ferenc
6.a
Balogh Tamás
6.b
5.
Bezeczky Hunor Kund
6.b
Balatoni Barnabás Dániel
6.b
Tóth Csenge
6.b
Lengyel Petra Fanni
5.b
Sturm Janka
5.b
Kis Virág Anna
5.b
Bodócs Domonkos
6.b
Prukner Mátyás Pál
6.b
Martin Eszter
6.b
Konka Alexandra
6.a
Pordán Kata Dorka
5.a
G. Szabóné Faragó Eszter
Németh Ákos
5.a
Tamási Gergely
5.b
Hajduk Alex
5.b
Beke Barnabás Zoltán
5.a
7.
Serman Éva
Kruppa Zsófia
5.b
Kruppa Márton
5.b
Jenei Máté Zoltán
5.b
Faragó Eszter Gizella
7.a
4.
G. Szabóné Faragó Eszter
Dóczy Szilvia
7.a
Göndöcs Gabriella
7.a
Lénárt Levente
7.a
Müller Csenge
6.b
3.
“Karácsonyra Várva” egy fordulós
országos csapatverseny
G. Szabóné Faragó Eszter
Szarka Noémi Zsófia
6.b
Mihalek Eszter
6.b
Szebelédi Márton Ferenc
6.a
Krisztián Richárd László
5.c
8.
Lakatos Tamás
5.c
Mészáros Attila
5.a
Csiki Noel
5.a
Szita Róbert
7.b
9.
Agócs Regina Hanna
7.b
Szedlár Dávid Bendegúz
7.b
Németh Ildikó
7.b
Stánczik Borbála Dorottya
8.a
3.
Benyeda Mónika
8.a
Veréb Rozália
8.a
Beke Barnabás Zoltán
5.a
1.
Kerületi német
szépkiejtési gála
február 4.
Serman Éva
Faragó Bálint
5.a
Fekete András
5.b
Jenei Máté
5.b
Kiss Fanni Erika
5.a
Kis Virág Anna
5.b
Kruppa Márton
5.b
Kruppa Zsófia
5.b
Lengyel Petra Fanni
5.b
Renglovics Richárd Ármin
5.b
Sturm Janka
5.b
Szabó Péter János
5.a
Tordai Kolos
5.a
Vass Marcell Gábor
5.b
Faragó Eszter Gizella
7.a
2.
G. Szabóné Faragó Eszter
Göndöcs Gabriella
7.a
Dóczy Szilvia
7.a
Lénárt Levente
7.a
Palkó Bálint Mihály
7.b
Madarassy Erik
8.a
Pecsenye Zsolt Sándor
8.b
Auer Péter
4.b
1.
Serman Éva
Kollár Gergo
4.b
Kövesdi Balázs
4.b
Labancz Dóra Lilla
4.b
Major-Nemes Kristóf
4.a
Radócz Ádám Péter
4.b
Rubint Franciska
4.b
Szebelédi András Máté
4.b
Takács Anna Dorina
4.b
Váradi Rita Krisztina
4.b
Vodnyászky Panna
4.b
Zalán Petra
4.b
Balatoni Barnabás
6.b
Balogh Tamás József
6.b
Bánoczki Blanka
6.b
Bezeczky Hunor Kund
6.b
Kenéz Lilla Viktória
6.b
Konka Alexandra
6.a
Martin Eszter
6.b
Prukner Mátyás Pál
6.b
Szarka Noémi Zsófia
6.b
Szebelédi Márton Ferenc
6.a
Tóth Csenge
6.b
Kováts Péter Márk
7.b
1.
Kerületi angol nyelvű országismereti
Február 17.
Mohácsiné Pál Magdolna
Czeczon Csenge
7.b
Sinkarenko Szonja Blanka
7.a
Winkler Panni Virág
7.a
Csomor Balázs Péter
6.a
2.

Szabó Réka

Nyitrai Zsuzsanna

Ónozó Lilla
6.a
Müller Csenge
6.b
Mihalek Eszter
6.b
Wolf Boglárka
6.b
Korbacska Dániel
5.a
6.
Sakk diákolimpia budapesti döntő
Kulcsár Józsefné
Faragó Eszter Gizella
7.a
2.
Hevesy Kémia verseny
február 17.
Mészárosné Potor Edit
Kiss Bendegúz
8.b
3.
Somogyi Dorina
7.a
6.
Gedeon Zsófia
7.b
2,
Kerületi Német nyelvű országismereti
csapatverseny
“Österreich” 7-8. évfolyam
február 25.
G. Szabóné Faragó Eszter
Németh Ildikó
Csaplár Leila
3.a
3,
Kerületi népdal verseny
március 9.
Nyerges Rita
Megyeri Bodza
Fülöp Attila
2.a
2,
Kerületi Rajzpályázat
Forradalom és Szabadságharc
1948-49.
március 15.
Kiss Tiborné
Csomor Balázs Péter
6.a
1,
Kerületi angol nyelvi csapatverseny
5-6. évfolyam
március 17.
Nyitrai Zsuzsanna
Paksy Gergely
6.a
Szabó Alíz
6.a
Kopré Alexander
6.a
Mihalek Eszter
6.b
2,
Müller Csenge
6.b
Wolf Boglárka
6.b
Kovács Vera
6.b
Auer Péter
1.
Kerületi Német verseny
3-4. évfolyam
április
Borsányi Bernadette
Zalán Petra
Koch Tímea
Drótos Dániel
Martin Eszter
6.b
1.
Országos 3 fordulós
levelezős magyar verseny
április
G. Szabóné Faragó Eszter
Palkó Bálint Mihály
7.b
2.
Martin Berta
2.a
1.
Kerületi versmondó verseny
április 13.
Kiss Tiborné
Kovács Veronika
6.b
3.
Kerületi Matematika verseny
április 13.
Dombiné Tóth Gabriella
Hargitai Éva
Kutas Boglárka
4.a
1.
Kerületi Könyvtárhasználati verseny
3-4. évfolyam
április 13.
Dr. Tóthné Kovács Judit
Dupka Ádám István
4.a
1.
Kerületi angol nyelvi csapatverseny
3-4. évfolyam
április 17.
Nyitrai Zsuzsanna, Borsányi Bernadette
Pöőr Nimród
Molnár Norbert
Sándor Bianka
Virág Réka
6.a
2.
Kerületi Történelem verseny
május 10.
Cserta Ferenc
Wolf Boglárka
6.b
Név
Osztály
Helyezés
Verseny neve
Időpontja
Felkészítő tanár
Csuha Ádám
8.a
1.
Kerületi IV-es
szabadtéri Kézilabda
szeptember
Hortobágyi Gábor
Kulcsár József Ferencné
Pecsenye Zsolt Sándor
8.b
Hajduk Leon László
6.a
Madarassy Erik
8.a
Szabó Gábor
6.a
Lazarenko Márk Miklós
6.a
Balázsi Márk
7.a
Szajkó Donát Mór
7.a
Dóczy Szilvia
8.a
Fazekas Ágoston
4.a
2.
Kerületi kispályás labdarúgás
október
Molnár Péter
Pöor Nimród
4.a
Balogh Zsombor Csaba
4.b
Radócz Ádám Péter
4.b
Auer Péter
4.b
Mihály Máté
4.b
Szabó Bence
4.b
Mészáros Mira
2.a
2.
Az én nagyim kerületi rajzpályázat + kiállítás Veres Péter u. Könyvtárban
október 27.
Kiss Tibor Józsefné
Zalán Barnabás
2.a
3.
Mihály Barna
8.b
2.
1956-os Kerületi verseny
november 9.
Cserta Ferenc
Fehér Bálint
8.b
Kiss Bendegúz
8.b
Siska Fédra Fanni
8.a
1.
Kerületi német
tanulmányi verseny
november 19.
Serman Éva
Kiss Bendegúz
8.b
2.
Kis Tudósok Kerületi
Természettudományi Verseny
november 17.
Leopold Győző
Hangyási Mátyás
8.a
Somogyi Dorina
7.a
Nagy Tamás Alex
8.a
Kiss Bendegúz
8.b
2.
Kerületi angol verseny
január 7.
Leopold Győző
Fehér Bálint
8.b
Nagy Richárd Márton
8.b
Kadók Gergo
8.b
Radócz Ádám
4.b
3.
Országos
“Spiel und Gewinn”
német
levelező
tanulmányi verseny
január
Serman Éva
Kövesdi Balázs
4.b
Kollár Gergo
4.b
Auer Péter
4.b
Takács Anna Dorina
4.b
4.
Váradi Rita Krisztina
4.b
Vodnyánszky Panna
4.b
Rubint Franciska
4.b
Labancz Dóra Lilla
4.b
Zalán Petra
4.b
Hargitai Eniko
4.a
Hargitai Lívia
4.a
Szarka Noémi Zsófia
6.b
Kenéz Lilla Viktória
6.b
Bánoczki Blanka
6.b
Szebelédi Márton Ferenc
6.a
Balogh Tamás
6.b
5.
Bezeczky Hunor Kund
6.b
Balatoni Barnabás Dániel
6.b
Tóth Csenge
6.b
Lengyel Petra Fanni
5.b
Sturm Janka
5.b
Kis Virág Anna
5.b
Bodócs Domonkos
6.b
Prukner Mátyás Pál
6.b
Martin Eszter
6.b
Konka Alexandra
6.a
Pordán Kata Dorka
5.a
G. Szabóné Faragó Eszter
Németh Ákos
5.a
Tamási Gergely
5.b
Hajduk Alex
5.b
Beke Barnabás Zoltán
5.a
7.
Serman Éva
Kruppa Zsófia
5.b
Kruppa Márton
5.b
Jenei Máté Zoltán
5.b
Faragó Eszter Gizella
7.a
4.
G. Szabóné Faragó Eszter
Dóczy Szilvia
7.a
Göndöcs Gabriella
7.a
Lénárt Levente
7.a
Müller Csenge
6.b
3.
“Karácsonyra Várva” egy fordulós
országos csapatverseny
G. Szabóné Faragó Eszter
Szarka Noémi Zsófia
6.b
Mihalek Eszter
6.b
Szebelédi Márton Ferenc
6.a
Krisztián Richárd László
5.c
8.
Lakatos Tamás
5.c
Mészáros Attila
5.a
Csiki Noel
5.a
Szita Róbert
7.b
9.
Agócs Regina Hanna
7.b
Szedlár Dávid Bendegúz
7.b
Németh Ildikó
7.b
Stánczik Borbála Dorottya
8.a
3.
Benyeda Mónika
8.a
Veréb Rozália
8.a
Beke Barnabás Zoltán
5.a
1.
Kerületi német
szépkiejtési gála
február 4.
Serman Éva
Faragó Bálint
5.a
Fekete András
5.b
Jenei Máté
5.b
Kiss Fanni Erika
5.a
Kis Virág Anna
5.b
Kruppa Márton
5.b
Kruppa Zsófia
5.b
Lengyel Petra Fanni
5.b
Renglovics Richárd Ármin
5.b
Sturm Janka
5.b
Szabó Péter János
5.a
Tordai Kolos
5.a
Vass Marcell Gábor
5.b
Faragó Eszter Gizella
7.a
2.
G. Szabóné Faragó Eszter
Göndöcs Gabriella
7.a
Dóczy Szilvia
7.a
Lénárt Levente
7.a
Palkó Bálint Mihály
7.b
Madarassy Erik
8.a
Pecsenye Zsolt Sándor
8.b
Auer Péter
4.b
1.
Serman Éva
Kollár Gergo
4.b
Kövesdi Balázs
4.b
Labancz Dóra Lilla
4.b
Major-Nemes Kristóf
4.a
Radócz Ádám Péter
4.b
Rubint Franciska
4.b
Szebelédi András Máté
4.b
Takács Anna Dorina
4.b
Váradi Rita Krisztina
4.b
Vodnyászky Panna
4.b
Zalán Petra
4.b
Balatoni Barnabás
6.b
Balogh Tamás József
6.b
Bánoczki Blanka
6.b
Bezeczky Hunor Kund
6.b
Kenéz Lilla Viktória
6.b
Konka Alexandra
6.a
Martin Eszter
6.b
Prukner Mátyás Pál
6.b
Szarka Noémi Zsófia
6.b
Szebelédi Márton Ferenc
6.a
Tóth Csenge
6.b
Kováts Péter Márk
7.b
1.
Kerületi angol nyelvű országismereti
Február 17.
Mohácsiné Pál Magdolna
Czeczon Csenge
7.b
Sinkarenko Szonja Blanka
7.a
Winkler Panni Virág
7.a
Csomor Balázs Péter
6.a
2.

Szabó Réka

Nyitrai Zsuzsanna

Ónozó Lilla
6.a
Müller Csenge
6.b
Mihalek Eszter
6.b
Wolf Boglárka
6.b
Korbacska Dániel
5.a
6.
Sakk diákolimpia budapesti döntő
Kulcsár Józsefné
Faragó Eszter Gizella
7.a
2.
Hevesy Kémia verseny
február 17.
Mészárosné Potor Edit
Kiss Bendegúz
8.b
3.
Somogyi Dorina
7.a
6.
Gedeon Zsófia
7.b
2,
Kerületi Német nyelvű országismereti
csapatverseny
“Österreich” 7-8. évfolyam
február 25.
G. Szabóné Faragó Eszter
Németh Ildikó
Csaplár Leila
3.a
3,
Kerületi népdal verseny
március 9.
Nyerges Rita
Megyeri Bodza
Fülöp Attila
2.a
2,
Kerületi Rajzpályázat
Forradalom és Szabadságharc
1948-49.
március 15.
Kiss Tiborné
Csomor Balázs Péter
6.a
1,
Kerületi angol nyelvi csapatverseny
5-6. évfolyam
március 17.
Nyitrai Zsuzsanna
Paksy Gergely
6.a
Szabó Alíz
6.a
Kopré Alexander
6.a
Mihalek Eszter
6.b
2,
Müller Csenge
6.b
Wolf Boglárka
6.b
Kovács Vera
6.b
Auer Péter
1.
Kerületi Német verseny
3-4. évfolyam
április
Borsányi Bernadette
Zalán Petra
Koch Tímea
Drótos Dániel
Martin Eszter
6.b
1.
Országos 3 fordulós
levelezős magyar verseny
április
G. Szabóné Faragó Eszter
Palkó Bálint Mihály
7.b
2.
Martin Berta
2.a
1.
Kerületi versmondó verseny
április 13.
Kiss Tiborné
Kovács Veronika
6.b
3.
Kerületi Matematika verseny
április 13.
Dombiné Tóth Gabriella
Hargitai Éva
Kutas Boglárka
4.a
1.
Kerületi Könyvtárhasználati verseny
3-4. évfolyam
április 13.
Dr. Tóthné Kovács Judit
Dupka Ádám István
4.a
1.
Kerületi angol nyelvi csapatverseny
3-4. évfolyam
április 17.
Nyitrai Zsuzsanna, Borsányi Bernadette
Pöőr Nimród
Molnár Norbert
Sándor Bianka
Virág Réka
6.a
2.
Kerületi Történelem verseny
május 10.
Cserta Ferenc
Wolf Boglárka
6.b
Dátum
Kerületi/ Budapesti/ Országos
Verseny
Felkészítő tanár
Helyezés
Tanuló
Osztály
2014.09.26 Kerületi
XVI. Kerület Itt vagyok otthon rajzpályázat
Kiss Tibor Józsefné
1.
Martin Berta 1.A
2014.11.08 Kerületi
Legszebb madáretető
Kiss Tibor Józsefné
közönségdíj
1.A osztály 1.A
2014.11.13 Kerületi
1956. évi forradalom és szabadságharc emlékére rendezett történelem verseny -csapat
Cserta Ferenc
1.
Neumann Balázs

Pfeiffer Ádám

Wilk László

8.B
2014.09.18 Kerületi
A mi utcánk a mi jövőnk rajzpályázat
Szabó Réka
1.
Martin Eszter 5.B
2014.09.16 Kerületi
A tehetséges tanulók támogatása
1.
Martin Eszter 5.B
2014.11.17 Kerületi
Kerületi német verseny Urkunde
Serman Éva
3.
Pfeiffer Dóra 8.B
2014.12.02 Kerületi
Kerületi helytörténeti vetélkedo
Cserta Ferenc
1.
Korda Bonifác

Korbacska Petra

Faragó Lili

Győrfi Zsófia

Somogyi Dorina

6.A
2014.12.10 Kerületi
Mindennapi élet az ókori Egyiptomban kerületi történelem verseny
Cserta Ferenc
1.
Kenéz Lilla

Mihalek Eszter

5.B
2015.02.02 Kerületi
Urkunde Német verseny
G. Szabóné Faragó Eszter
1.
Magyari Anna 6.A
2015.02.02 Kerületi
Urkunde Német verseny
G. Szabóné Faragó Eszter
1.
Faragó Lili 6.A
2015.02.02 Kerületi
Urkunde Német verseny
Serman Éva
1.
Kun-Szabó Bianka 8.B
2014.12. Kerületi
Szeretet a gyermek szemével rajzpályázat
Kiss Tibor Józsefné
1.
Martin Berta 1.A
2015.02.11 Kerületi
Kerületi népdaléneklési verseny-duett
Sinka Márta
1.
Magyari Anna

Korda Bonifác

6.A
2015.02.11 Kerületi
Kerületi népdaléneklési verseny-egyéni
Sinka Márta
1.
Magyari Anna 6.A
2015.02.11 Kerületi
Kerületi népdaléneklési verseny-egyéni
Sinka Márta
1.
Frusteri Elena 5.B
2015.02.21 Budapesti
Tiszán innen-Dunán túl budapesti népdaléneklo verseny-duett
Sinka Márta
1.
Magyari Anna

Korda Bonifác

6.A
2015.02.23 Kerületi
Német országismereti verseny-csoport
G. Szabóné Faragó Eszter
2.
Siska Fédra 7.A
2015.02.23 Kerületi
Német országismereti verseny-csoport
G. Szabóné Faragó Eszter
2.
Pecsenye Zsolt 7.A
2015.02.23 Kerületi
Német országismereti verseny-csoport
Serman Éva
2.
Labancz Eszter 8.B
2015.02.23 Kerületi
Német országismereti verseny-csoport
Serman Éva
2.
Nagy Bálint
Kerületi
Kerületi könyvtárismereti verseny
dr. Tóthné Kovács Judit
3.
Kutas Boglárka 3.A
Kerületi
Kerületi könyvtárismereti verseny
dr. Tóthné Kovács Judit
4.
Kutas Kata 3.A
2015.02.25 Kerületi
Kerületi szövegértési verseny
Bauer Péter Ivánné
1.
Zalán Petra 3.B
2015.02.25 Kerületi
Kerületi szövegértési verseny
Pákozdi Erzsébet
3.
Kis Virág 4.B
2015.02.19 Kerületi
Kazinczy A szép magyar beszéd verseny
Pereces Ágnes
2.
Siska Fédra 7.A
Kerületi
Simonyi helyesírási verseny
Tóth Istvánné Éva
3.
Győrfi Zsófia 6.A
2015.02.24 Kerületi Angol tanulmányi csapat verseny 3-4.o. Mohácsiné Pál Magdolna
1.
Dezső Anna 4.B
2015.02.24 Kerületi Angol tanulmányi csapat verseny 3-4.o. Mohácsiné Pál Magdolna
1.
Goszták Dóra 4.A
2015.02.24 Kerületi Angol tanulmányi csapat verseny 3-4.o. Mohácsiné Pál Magdolna
1.
Kovács Eszter 4.B
2015.02.24 Kerületi Angol tanulmányi csapat verseny 3-4.o. Mohácsiné Pál Magdolna
2.
Márton René 4.C
2015.02.24 Kerületi Angol tanulmányi csapat verseny 3-4.o. Mohácsiné Pál Magdolna
2.
Bartha Zsombor 4.A
2015.02.24 Kerületi Angol tanulmányi csapat verseny 3-4.o. Mohácsiné Pál Magdolna
2.
Nagy Gábor 4.B
2015.02.24 Kerületi Angol tanulmányi csapat verseny 3-4.o. Mohácsiné Pál Magdolna
2.
Ujfalusi Dániel 4.A
2015.03.06 Kerületi Kerületi vers és prózamondó verseny Tóth Istvánné Éva
1.
Korda Bonifác 6.A
2015.03.06 Kerületi Kerületi vers és prózamondó verseny Pereces Ágnes
különdíj
Siska Fédra 7.A
Kerületi Kerületi német plakát verseny Serman Éva
1.
8.B
2014.11.04 Kelet-Pest Bolyai matematika csapat verseny Gurbán Jánosné
3.
Váradi Szabolcs 4.A
2014.11.04 Kelet-Pest Bolyai matematika csapat verseny Gurbán Jánosné
3.
Hegyi Tamás 4.A
2014.11.04 Kelet-Pest Bolyai matematika csapat verseny Gurbán Jánosné
3.
Faragó Bálint 4.A
2014.11.04 Kelet-Pest Bolyai matematika csapat verseny Gurbán Jánosné
3.
Németh Ákos 4.A
Kerületi Szent László történelem verseny – csapat Cserta Ferenc
3.
Korda Bonifác 6.A
Kerületi Szent László történelem verseny – csapat Cserta Ferenc
3.
Kovács Kolos 6.A
Kerületi Szent László történelem verseny – csapat Cserta Ferenc
3.
Somogyi Dorina 6.A
2015.03.10 Kerületi Angol kerületi verseny (5-6.o.) csapat Mohácsiné Pál Magdolna
3.
Codrea Dzsenifer 6.A
2015.03.10 Kerületi Angol kerületi verseny (5-6.o.) csapat Mohácsiné Pál Magdolna
3.
Somogyi Dorina 6.A
2015.03.10 Kerületi Angol kerületi verseny (5-6.o.) csapat Mohácsiné Pál Magdolna
3.
Kováts Péter 6.B
2015.03.10 Kerületi Angol kerületi verseny (5-6.o.) csapat Mohácsiné Pál Magdolna
3.
Madarász Gergely 6.B
2015.03.23 Fogyasztói tudatosság 2015. évi rajzpályázat Szabó Réka
1.
Balogh Tamás 5.B
2015.03.18 Kerületi Alsós kerületi népdal verseny-szóló Sinka Márta
3.
Kaldenecker Anka 4.B
2015.03. Kerületi Kerületi német verseny Urkunde Serman Éva
1.
Faragó Lili 6.A
2015.03. Kerületi Kerületi német verseny Urkunde Serman Éva
2.
Szebelédi Márton 5.A
2015.03. Kerületi Kerületi német verseny Urkunde Serman Éva
3.
Martin Eszter 5.B
2015.04.08 Megyei Pest megyei német nyelvi levelezo verseny G. Szabóné Faragó Eszter
4.
Martin Eszter 5.B
2015.03.25 Kerületi Kerületi matematika verseny Hargitai Éva
2.
Bánoczki Blanka 5.B
2015.03.25 Kerületi Kerületi matematika verseny Dombiné Tóth Gabriella
3.
Kovács Veronika 5.B
2015.04.21 Kerületi Kerületi angol nyelvű tanulmányi csapatverseny 7-8. évfolyam Nyitrai Zsuzsanna
2.
Lengyel Dóra 8.A
2015.04.21 Kerületi Kerületi angol nyelvű tanulmányi csapatverseny 7-8. évfolyam Nyitrai Zsuzsanna
2.
Berecz Adrienn 8.B
2015.04.21 Kerületi Kerületi angol nyelvű tanulmányi csapatverseny 7-8. évfolyam Nyitrai Zsuzsanna
2.
Kaszás Laura 8.A
2015.04.21 Kerületi Kerületi angol nyelvű tanulmányi csapatverseny 7-8. évfolyam Nyitrai Zsuzsanna
2.
Ignácz Bernadett 8.A
2015.04.21 Kerületi Kerületi angol nyelvű tanulmányi csapatverseny 7-8. évfolyam Nyitrai Zsuzsanna
4.
Cheng Wenhan 8.B
2015.04.21 Kerületi Kerületi angol nyelvű tanulmányi csapatverseny 7-8. évfolyam Nyitrai Zsuzsanna
4.
Komáromi Gergő 8.B
2015.04.21 Kerületi Kerületi angol nyelvű tanulmányi csapatverseny 7-8. évfolyam Nyitrai Zsuzsanna
4.
Cerovác Patrícia 8.B
2015.04.21 Kerületi Kerületi angol nyelvű tanulmányi csapatverseny 7-8. évfolyam Nyitrai Zsuzsanna
4.
Vagyon Szofi 8.A

XVI. kerületi környezetvédelmi és természetismereti verseny

II. helyezés
Győrfi Zsófia 5.a
Szitt Zsófia 5.a
Tóth Bercel 5.a
Barna Zsombor 5.b
Madarász Gergő 5.b

2013.09.07

Országos Mesefesztivál Illusztrációs Pályázata

1. hely
Szarka Noémi 4.b
Felkészítő pedagógus: Kiss Tiborné

2013.09.07.

Országos Mesefesztivál Illusztrációs Pályázata

díjazott
Bánoczki Blanka 4.b
Felkészítő pedagógus: Kiss Tiborné

2013.09.16.

Tiszta levegő – Mozdulj életre

különdíj
Martin Eszter 4. b
Felkészítő pedagógus: Kiss Tiborné

2013.09.28.

“16. kerület a kertváros, itt vagyok otthon” Rajzpályázat

2. hely
Martin Eszter 4.b

2013. 10. 11.

Országos Bólyai Matematika Verseny

5. hely
Bánoczki Blanka 4.b
Mihalik Eszter 4.b
Kovács Veronika 4.b
Müller Csenge 4.b
Felkészítő pedagógus: Kiss Tiborné

2013.09.29.

Szívünk napja Városliget – Rajzpályázat

1. hely
Martin Eszter 4.b

2013.10.15.

Környezetvédelmi verseny

3. hely
Ónozó Lilla 4.a
Virág Réka 4.a
Csomor Balázs 4.a
Martin Eszter 4.b
Wolf Boglárka 4.b

2013.10.15

Környezetvédelmi verseny

2. hely
Tóth Bercel 5.a
Győrfi Zsófia 5.a
Szitt Zsófia 5.a
Madarász Gergő 5.b
Barna Zsombor 5.b
Felkészítő pedagógus: Sotkovszky Andrea

2013. 11. 11.

Kerületi 1956-os történelem verseny
Vers kategória

2.hely
Kiss Edina 8.a
Felkészítő tanár: Cserta Ferenc

2013.11.14.

Szépolvasási verseny

2. hely
Bánoczki Blanka 4.b
Martin Eszter 4.b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

2013.11.19.

Gárdonyi Géza Mesemondó Verseny

3. hely
Mihalek Eszter 4.b
Szebelédi Márton Ferenc 4.a
Felkészítő pedagógus: Kiss Tiborné, I. Kovács Dóra

2013.11.14.

Szépolvasási verseny

1. hely
Rubint Péter 4. b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

2013.11.19.

Gárdonyi Géza Mesemondó Verseny

2. hely
Martin Eszter 4.b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

2013.11.19.

Gárdonyi Géza Mesemondó Verseny

3. hely
Kenéz Lilla 4.b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

2013.11.19.

Gárdonyi Géza Mesemondó Verseny

3. hely
Csomor Balázs 4.a
felkészítő pedagógus: I. Kovács Dóra

2013.11.19.

Gárdonyi Géza Mesemondó Verseny

1. hely
Rubint Péter 4.b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

2013.11.19.

Gárdonyi Géza Mesemondó Verseny

Különdíj
Konka Alexandra
Felkészítő pedagógus: I. Kovács Dóra

2013.11.25.

Német Kerületi Verseny 7-8. évfolyam, emelt nyelvtani vetélkedő

3. hely
Neumann Balázs
Felkészítő tanár: Makai Henrietta

OTP Budapesti Régió Általános Iskolai Osztályok pályázata 2013 – NÉMET verseny

1. hely
Neumann Balázs
Pfeifer Ádám
Pfeiffer Dóra
Felkészítő tanár: Makai Henrietta

2013.november 26.

Kerületi angol nyelvi verseny

III. hely
Boldizs Dávid 8.b
Petrács Panna 8.b
Juráncsik Réka 8.a
Szabó Fanni 8.a
Felkészítő tanár: Mohácsiné Pál Magdolna

2013. december 8.

Az én karácsonyom rajzpályázat

3. hely
Martin Eszter 4.b
Felkészítő pedagógus: Kiss Tiborné

2013. december 8.

Az én karácsonyom rajzpályázat

2. hely
Balogh Tamás 4.b
Felkészítő pedagógus: Szabó Réka

2013. december 8.

Az én karácsonyom rajzpályázat

Különdíjas
Bezeczky Hunor 4.b
Felkészítő pedagógus: Kiss Tiborné

2014.január 31.

Ne égess pályázat irodalmi kategória

1.hely
Berecz Adrienn

2014. január 31.

Ne égess pályázat irodalmi kategória

3. hely
Konkoly Boglárka

OTP Budapesti Régió Általános Iskolai Osztályok pályázata 2013 NÉMET verseny

1.hely
Neumann Balázs 7.b
Pfeiffer Dóra 7.b
Pfeiffer Ádám 7.b
Felkészítő tanár: Makai Henrietta

2014. február 3.

Német vers és prózamondó verseny

1.hely
Kun Szabó Bianka 7.b
Felkészítő pedagógus: Makai Henrietta

2014. február 3.

Német vers és prózamondó verseny

1. hely
Magyari Anna 5.a
Felkészítő pedagógus: Makai Henrietta

2014. február 3.

Német vers és prózamondó verseny

Jelenetek-Nívó díjasok
Siska Fédra 6.a
Radócz Réka 7.b
Pfeiffer Ádám 7.b
Felkészítő pedagógus: Makai Henrietta

2014.február 4.

Kerületi történelem verseny 5.o

2.hely
Korda Bonifác 5.a
Kováts Péter Márk 5.b
Szajkó Donát Mór 5.a
Felkészítő pedagógus: Cserta Ferenc

2014.február 4.

Kerületi angol nyelvi verseny 5-6.o.

3.hely
Dezső Luca 6.b
Fehér Bálint 6.b
Kadók Gergő 6.b
Kiss Bendegúz 6.b
Felkészítő pedagógus: Leopold Győző

2014.02.12

Kerületi rajzverseny

1. hely
Labancz Eszter 7.b
Felkészítő: Szabó Réka

2014.02.12

Kerületi rajzverseny

3. hely
Drótos Kinga 6.b
Felkészítő: Szabó Réka

2014.02.12

Kerületi rajzverseny

különdíj
Sólyom Zina 6.b
Felkészítő: Szabó Réka

2014.02.12

Kerületi rajzverseny

különdíj
Balogh Tamás 4.b
Felkészítő: Szabó Réka

2014.02.12

Kerületi rajzverseny

különdíj
Martin Eszter 4.b
Felkészítő: Szabó Réka

2014.02.12

Kerületi rajzverseny

különdíj
Olgyay Anna 8.b
Felkészítő: Szabó Réka

2014.02.12

Kerületi rajzverseny:

különdíj
Bartalis Zsófia 2.a
Felkészítő: Szabó Réka

2014.02.12

Kerületi kémia verseny:

2. hely
Veréb Anna 8.b
Felkészítő: Hargitai Éva

2014.02.12

Kerületi kémia verseny:

3. hely
Juráncsik Réka 8.a
Felkészítő: Hargitai Éva

2014.02.12

Kerületi kémia verseny:

4. hely
Radócz Réka 7.b
Felkészítő: Hargitai Éva

2014.02.13

Kerületi Kazinczy szépkiejtési verseny

2. hely
Siska Fédra 6.a
Felkészítő: Pereces Ágnes

2014.02.19

Kerületi szövegértés verseny

3. hely
Kiss Virág 3.b
Felkészítő: Pákozdi Erzsébet

2014.02.19

Kerületi angol országismereti verseny: 5-6.o

1. hely
Sinkarenko Szonja 5.a
Winkler Panni 5.a
Korda Bonifác 5.a
Codrea Dzsenifer 5.a
Felkészítő: Mohácsiné Pál Magdolna

2014.02.19

Kerületi angol országismereti verseny 7-8.o

1. hely
Juráncsik Réka 8.a
Petrács Panni 8.b
Szabó Fanni 8.a
Boldizs Dávid 8.b
Felkészítő: Mohácsiné Pál Magdolna

2014.02.22

Fővárosi népdalverseny:

1. hely
Magyari Anna 5.a
Felkészítő: Sinka Márta

2014.02.22

Fővárosi népdalverseny:

1. hely
Konkoly Boglárka 7.b
Felkészítő: Sinka Márta

2014.02.27

Kerületi könyvtárhasználati verseny

1. hely
Rubint Péter 4.b
Felkészítő: Dr. Tóthné Kovács Judit

2014.02.27

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny XVI. Kerületi forduló

3. hely
Dezső Luca 6.b
Felkészítő: Pereces Ágnes

2014.02.27

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny XVI. Kerületi forduló

3. hely
Somogyi Dorina 5.a
Felkészítő: Tóth Istvánné Éva

2014.02.27

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny XVI. Kerületi forduló

5. hely
Berecz Adrienn 7.b
Felkészítő: Faragó Eszter

2014.03.05

Kerületi népdal verseny alsó tagozat 3. évfolyam

3. hely
Szabó Péter 3.b
Kruppa Zsófia 3.b
Dezső Anna 3.b
Szabó Bálint 3.b
Faragó Bálint 3.a
Migály Mercédesz 3.a
Felkészítő: Sinka Márta

2014.03.11

Kerületi informatika verseny:

2. hely
Kiss Edina 8.a
Felkészítő: Bohus Mihály

2014.03.13

Kerületi vers és prózamondó verseny

1. hely
Korda Bonifác 5.a
Felkészítő: Tóth Istvánné Éva

2014.03.15

Kerületi rajzpályázat-Forradalom és szabadságharc 1848-49

1. hely
Tóth Csenge 4.b
Felkészítő: Kiss Tiborné

2014.03.15

Kerületi rajzpályázat-Forradalom és szabadságharc 1848-49

2. hely
Martin Eszter 4.b
Felkészítő: Kiss Tiborné

2014.03.15

Kerületi rajzpályázat-Forradalom és szabadságharc 1848-49

3. hely
Kovács Veronika 4.b
Felkészítő: Kiss Tiborné

2014.03.20

Szent László történelemverseny kerületi forduló:

2. hely
Dezső Luca 6.b
Drótos Kinga 6.b
Kiss Bendegúz 6.b
Felkészítő: Cserta Ferenc

2014.03.24

Német kerületi verseny 5-6. évfolyam

1. hely
Faragó Lili 5.a
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.03.24

Német kerületi verseny 5-6. évfolyam

1. hely
Magyari Anna 5.a
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.03.25

Kerületi angol nyelvű “Talent Show” (énekverseny) 7-8.o

1. hely
Veréb Anna 8.b
Konkoly Boglárka 7.b
Berecz Adrienn 7.b
Lengyel Dóra 7.a
Felkészítő: Nyitrai Zsuzsanna

2014.03.25

Kerületi angol nyelvű “Talent Show” (énekverseny) 3-4.o

1. hely
Csomor Balázs 4.a
Ónozó Lilla 4.a
Müller Csenge 4.b
Felkészítő: Nyitrai Zsuzsanna

2014.03.27

Kerületi angol nyelvű szavalóverseny:

2. hely
Olgyay Bálint 7.a
Felkészítő: Nyitrai Zsuzsanna

2014.03.20

Országos német verseny:

3. fordulós továbbjutó
Pffeifer Dóra 7.b
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.03.28

Bendegúz nyelvész verseny Pest megyei döntő:

11. hely
Dezső Luca 6.b
Felkészítő: Pereces Ágnes

2014.03.28

Bendegúz nyelvész verseny Pest megyei döntő:

19. hely
Drótos Kinga 6.b
Felkészítő: Pereces Ágnes

2014.03.28

Bendegúz nyelvész verseny Pest megyei döntő:

20. hely
Kiss Bendegúz 6.b
Felkészítő: Pereces Ágnes

2014.04.02

Kerületi 4. osztályos helyesírási verseny:

3. hely
Szebelédi Márton Ferenc 4.a
Felkészítő: Ioana Kovács Dóra

2014.04.23

Országos német levelező verseny:

1. hely
Magyari Anna 5.a
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.04.23

Országos német levelező verseny:

továbbjutó
Szitt Zsófia 5.a
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.04.23

Országos német levelező verseny:

2. hely
Faragó Lili 5.a
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.04.23

Országos német levelező verseny:

5. hely
Temesi Krisztina 6.b
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.04.23

Országos német levelező verseny:

3. hely
Drótos Kinga 6.b
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.04.23

Országos német levelező verseny:

7. hely
Pecsenye Zsolt 6.b
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.04.23

Országos német levelező verseny:

továbbjutó
Siska Fédra 6.a
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.04.23

Országos német levelező verseny:

1. hely
Neumann Balázs 7.b
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.03.14

Országos Zrínyi matematika verseny:

területi 6. hely
Bánoczki Blanka 4.b
Felkészítő: Hargitai Éva

2014.03.05

Kerületi népdal verseny alsó tagozat 4. évfolyam

2. hely
Kováts Milán 4.a
Frusteri Elena 4.b
Müller Csenge 4.b
Füzes Dorottya 4.b
Fazekas Csenge 4.b
Kálai Kitti 4.a
Balázs Bianka 4.a
Virág Réka 4.a
Felkészítő: Sinka Márta

2014.04.02

Kerületi matematika verseny:

1. hely
Drótos Kinga 6.b
Felkészítő: Hargitai Éva

2014.04.02

Kerületi matematika verseny:

4. hely
Győrfi Zsófia 5.a
Felkészítő: Hargitai Éva

Kerületi biológia verseny 7.o

1. hely
Papp Csenge 7.b
Felkészítő: Mészárosné Potor Edit

Kerületi biológia verseny 7.o

5. hely
Pfeiffer Dóra 7.b
Felkészítő: Mészárosné Potor Edit

Kerületi biológia verseny 7.o

7. hely
Labancz Eszter 7.b
Felkészítő: Mészárosné Potor Edit

Kerületi biológia verseny 8.o

4. hely
Veréb Anna 8.b
Felkészítő: Mészárosné Potor Edit

2014.04.15

Kerületi angol nyelvi tanulmányi verseny:

1. hely
Ludvig Olivér 4.b
Ónozó Lilla 4.a
Csomor Balázs 4.a
Paksy Gergely 4.a
Felkészítő: Nyitrai Zsuzsanna

2014.04.15

Kerületi angol nyelvi tanulmányi verseny:

2. hely
Mihalek Eszter 4.b
Müller Csenge 4.b
Wolf Boglárka 4.b
Kovács Veronika 4.b
Felkészítő: Nyitrai Zsuzsanna

2014.04.28

Kerületi német verseny:

1. hely
Bánoczki Blanka 4.b
Szarka Noémi 4.b
Martin Eszter 4.b
Bodócs Domonkos 4.b
Felkészítő: Makai Henrietta

2014.04.26

Kerületi egészség pályázat:

díjazott
Balogh Tamás 4.b
Felkészítő: Kiss Tiborné

2014.04.26

Kerületi egészség pályázat:

díjazott
Bánoczki Blanka 4.b
Felkészítő: Kiss Tiborné

2014.04.26

Kerületi egészség pályázat:

díjazott
Kiss Szintia 4.b
Felkészítő: Kiss Tiborné

2014.04.26

Kerületi egészség pályázat:

díjazott
Kis Kata 4.a
Felkészítő: I. Kovács Dóra

2014.05.14

Országos Mozaik tanulmányi verseny-angol nyelvű:

11. hely
Felkészítő: Mohácsiné Pál Magdolna

Kerületi Környezetvédelmi és Közbiztonsági verseny

I. Helyezés
Barna Zsombor 4. b
Madarász Gergő 4. b
Győrfi Zsófia 4. a
Szitt Zsófia 4. a
Tóth Bercel 4. a
Felkészítő tanár: Szabóné Kerepeszki Klára és Szlivka Beáta

Lázár Ervin kerületi mesemondó verseny

I. Helyezés
Korda Bonifác 4. a
Felkészítő tanár: Szlivka Beáta

Lázár Ervin kerületi mesemondó verseny

II. Helyezés
Martin Eszter 3. b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

Országos meseillusztrációs verseny

II. helyezés
Martin Eszter 3. b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

Kerületi szépolvasási verseny

I. helyezés
Somogyi Dorina 4. a
Felkészítő tanár: Szlivka Beáta

Kerületi emelt szintű angol nyelvi verseny 7-8. osztály

I. helyezés
Petrács Panna 7.b
Boldizs Dávid 7.b
Pecsenye Réka 8.a
Somogyi Attila 8.a
Felkészítő tanár: Mohácsiné Pál Magdolna és Nyitrai Zsuzsa

Kerületi német nyelvi verseny

III. helyezés
Sáfrány Melissza 8.b
Felkészítő tanár: Makai Henrietta

Kerületi történelem verseny 5. évf.

I.  helyezés
Dezső Luca 5. b
Drótos Kinga 5. b
Harmati Panna 5. a
Felkészítő tanár: Cserta Ferenc

Kerületi angol országismereti vetélkedő (Plakát)
5-6. osztály

I. hely
Lengyel Dóra 6.a
Király Rita 6.a
Olgyay Bálint 6.a
Vagyon Szofi 6.a
Felkészítő tanár: Nyitrai Zsuzsa

Kerületi angol országismereti vetélkedő (Teszt)
7-8. osztály

I. hely
Juráncsik Réka 7.a
Szabó Fanni 7.a
Petrács Panna 7.b
Boldizs Dávid 7.b
Felkészítő tanár: Mohácsiné Pál Magdolna

Kerületi angol országismereti vetélkedő (Prezentáció) 7-8. osztály

I. hely
Juráncsik Réka 7.a
Szabó Fanni 7.a
Petrács Panna 7.b
Boldizs Dávid 7.b
Felkészítő tanár: Mohácsiné Pál Magdolna

Kerületi német vers- és prózamondó verseny 5-6. korcsoport

I. hely
Kun-Szabó Bianka 6.b
Felkészítő tanár: Makai Henrietta

Kerületi német vers- és prózamondó verseny 3-4. korcsoport

II. hely
Szarka Noémi 3.b
Felkészítő tanár: Makai Henrietta

Kerületi német vers- és prózamondó verseny 3-4. korcsoport

II. hely
Magyari Anna 4.a
Felkészítő tanár: Makai Henrietta

Kerületi német vers- és prózamondó verseny (Jelenet)

Különdíj
Radócz Réka 6.b
Nagy Bálint 6.b
Felkészítő tanár: Makai Henrietta

A Hevesy országos kémiaverseny kerületi fordulóján

I. helyezett:
Veréb Anna 7.b

II. helyezett:
Juráncsik Réka 7.a

IV. helyezett:
Morzsa Vivien 7.a

Felkészítő tanár: Hargitai Éva

A kerületi szövegértés verseny

II. hely
Szebelédi Márton Ferenc 3.a
Felkészítő tanár: Erős Gabriella

„Fedezd fel lakóhelyed” helytörténeti vetélkedő

III. helyezés
Ignácz Ágoston 8. b
Nagy Ferenc 8. b
Kindrusz Dóra 8. b
Budaváry Ákos 8. b
Kapitány Erik 8. b
Felkészítő tanár: Tóth Istvánné

A BKV Zrt. Mikulás napi rajzversenyén

II. helyezés
Kovács Veronika 2. b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

Kerületi angol verseny

I. helyezés
Várnagy Dániel 6. b
Ürmös Miklós 6. b
Ambrus László 6. b
Csatlós Gábor 6. b
Felkészítő tanár: Mohácsiné Pál Magdolna

A BKV Zrt. Mikulás napi rajzversenyén

III. helyezés
Martin Eszter 2. b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

„Tiszán innen, Dunán túl”
Népdaléneklő verseny kerületi forduló
Kamarakórus

Ezüst minősítés
Szabó Ráhel 5. a
Lengyel Dóra 5. a
Felkészítő tanár: Székely Istvánné

Hevesy György kémia verseny kerületi forduló

Ignácz Ágoston 8. b
III. helyezés
Felkészítő tanár: Hargitai Éva

„Tiszán innen, Dunán túl”
Népdaléneklő verseny kerületi forduló

Ezüst minősítés
Konkoly Boglárka 5. b
Felkészítő tanár: Székely Istvánné

Kerületi német szépkiejtési verseny

Nagy Ferenc 8. b
I. helyezés
Felkészítő tanár: Makai Henrietta

Kerületi német szépkiejtési verseny

I.  helyezés
Konkoly Dorottya 3. b
Felkészítő tanár: Makai Henrietta

Kerületi versmondó verseny

1. évf.
Palkó Dávid Ferenc 1. c
III. helyezés
Felkészítő tanár: Tóth Istvánné

A BKV Zrt. Mikulás napi rajzversenyén

II. helyezés
Wolf Boglárka 2. b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

Kaán Károly kerületi természetismereti verseny

III. helyezés
Sturm Gergely 5. b
Felkészítő tanár: Paksa Kálmánné

„Tiszán innen, Dunán túl”
Népdaléneklő verseny kerületi forduló

Ezüst minősítés
Rimóczi Dóra 7. b
Felkészítő tanár: Székely Istvánné

Kerületi német szépkiejtési verseny

Bartha Dániel 8. b
III. helyezés
Felkészítő tanár: Makai Henrietta

Kerületi angol verseny

I. helyezés
Várnagy Dániel 6. b
Ürmös Miklós 6. b
Ambrus László 6. b
Csatlós Gábor 6. b
Felkészítő tanár: Mohácsiné Pál Magdolna

Kerületi népdaléneklő verseny

Arany minősítés
Magyari Anna 3. a
Felkészítő tanár: Szlivka Beáta

Kerületi népdaléneklő verseny

Arany minősítés
Korda Bonifác 3. a
Felkészítő tanár: Szlivka Beáta

Kerületi vers-és prózamondó verseny

Különdíj
Ignéczi Fanni 7. a
Felkészítő tanár: Pereces Ágnes

Kazinczy „Szép Magyar Beszéd” verseny kerületi forduló

I. helyezés
Kárász Luca 7. a
Felkészítő tanár: Pereces Ágnes

„Reformkori kultúránk nagyjai a politikai életben”
kerületi esszépályázat

III. helyezés
Somogyi Attila 7. a
Felkészítő tanár: Cserta Ferenc

Kerületi népdaléneklő verseny

Ezüst minősítés
Sólyom Zina 4. b
Felkészítő tanár: Kloskáné Szegedi Andrea

Kerületi vers-és prózamondó verseny

II. helyezés
Király Rita 5. a
Felkészítő tanár: Pereces Ágnes

Kerületi vers-és prózamondó verseny

II. helyezés
Kun Krisztián 8. b
Felkészítő tanár: Pereces Ágnes

„Csukás István 75 éves, Népmese Napi” mesemondó délután

Grófnői cím
Siska Fédra 4. a
Felkészítő tanár: Veresné Nyárfádi Magdolna

„Csukás István 75 éves, Népmese Napi” mesemondó délután

Királyi cím
Korda Bonifác 3. a
Felkészítő tanár: Szlivka Beáta

Kerületi helyesírási verseny

III. helyezés
Dezső Luca 4. b
Felkészítő tanár: Bauer Péterné

„ Az 1956-os forradalom és szabadságharc története” címmel megrendezett kerületi vetélkedőn

III. helyezés
Márton Márk 8. b
Ludvig Andor 8. c
Ludvig Ádám 8. b
Felkészítő tanár: Cserta Ferenc

Széchenyi István a „Legnagyobb Magyar” történelmi vetélkedőn

I. helyezés
Kánnai Emese 8. a
Kiss Anett 8. a
Losánszki Katalin 8. a
Sobotka Ádám 8. a
Somogyi Csaba 8. a
Felkészítő tanár: Cserta Ferenc

Kerületi angol verseny

II. helyezés
Somogyi Csaba 8. a
Mazzone Vito 8. a
Bíró Csaba Norbert 8. a
Széles Imre 8. a
Felkészítő tanár: Verestói Nárcisz

Kerületi angol verseny emelt szint

6. évf.
III. helyezés
Győrfi Viktória 6. a
Kárász Luca 6. a
Pordán Domonkos 6. a
Buday Bernadett 6. a
Felkészítő tanár: Nyitrai Zsuzsanna

A „Városportya Mátyásföldön”
XVI. kerületi helytörténeti vetélkedő

II. helyezés
Bartha Dániel 7. b
Budavári Ákos 7. b
Ignácz Ágoston 7. b
Kapitány Erik 7. b
Kindrusz Viktória 7. b
Nagy Ferenc 7. b
Felkészítő tanár: Tóth Istvánné

Teleki Pál Földtani és Földrajz verseny kerületi forduló

III.  helyezés
Somogyi Csaba 8. a
Felkészítő tanár: Paksa Kálmánné

A „Tiszán innen Dunán túl”
Népdalverseny ker. forduló

Bronz minősítés
Csömör-Lakatos Kitti 7. a
Kata Bettina 7. a
Kovács Nikolett 7. a
Sáfrán Klaudia 7. a
Jókai Mór Általános Iskola kiskórusa
Felkészítő tanár: Székely Istvánné

A „Tiszán innen Dunán túl”
Népdalverseny ker. forduló

Bronz minősítés
Kun Krisztián 7. b
Felkészítő tanár: Székely Istvánné

A „Tiszán innen Dunán túl”
Népdalverseny ker. forduló

Bronz minősítés
Sólyom Janka 5. b
Felkészítő tanár: Székely Istvánné

Kerületi számítástechnika alkalmazói verseny (prezentációkészítés kategóriában)

III. helyezés
Somogyi Csaba 8. a
Felkészítő tanár: Bohus Mihály

Kerületi német szépkiejtési verseny

I. helyezés
Bartha Dániel 7. b
Felkészítő tanár: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi német szépkiejtési verseny

III. helyezés
Kindrusz Viktória 7. b
Felkészítő tanár: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi angol vers-és prózamondó verseny

II. helyezés
Kiss Lilla 8. b
Felkészítő tanár:Mohácsiné Pál Magdolna

Kerületi könyvtárhasználati verseny

5-6. évf.
II. helyezés
Sólyom Janka 5. b
Felkészítő tanár: Dr. Tóthné Kovács Judit

Kerületi matematika verseny

II. helyezés
és

Kerületi szövegértés verseny

III. helyezés
Dezső Luca 3. b
Felkészítő tanár:Bauer Péterné

Kerületi vers-és prózamondó verseny

Kun Krisztián 7. b
I.  helyezés
Felkészítő tanár: Pereces Ágnes

Kerületi vers-és prózamondó verseny

II.  helyezés
Kárász Luca 6. a
Felkészítő tanár: Pereces Ágnes

Kerületi számítástechnika alkalmazói verseny (grafikai kategória)

II. helyezés
Fábián Bence 6. a
Felkészítő tanár: Németh Tibor

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny kerületi forduló

I.  helyezés
Ignácz Ágoston 7. b
Felkészítő tanár: Rónai Krisztina

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny kerületi forduló

II.  helyezés
Pordán Domonkos 6. a
Felkészítő tanár: Pereces Ágnes

Kerületi vers-és prózamondó verseny

III.  helyezés
Steiger Kristóf 6. a
Felkészítő tanár: Pereces Ágnes

Kerületi biológia verseny

I.  helyezés
Somogyi Csaba 8. a
Felkészítő tanár: Mészárosné Potor Edit

Kerületi fizika verseny

III. helyezés
Somogyi Csaba 8. a
Felkészítő tanár: Pálné Bakonyvári Judit

Német szépkiejtési verseny

III. helyezés
Magyari Anna 2. a
Felkészítő tanár: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi német tanulmányi verseny

3-4. évf.
I.  helyezés
Labancz Eszter 4. b
Lengyel Bálint 4. b
Nagy Bálint 4. b
Neumann Balázs 4. b
Felkészítő tanár: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi népdaléneklési verseny

Arany minősítés
Sólyom Zina 3. b
Felkészítő tanár: Nyerges Rita

Csecsemőgondozási verseny

Regionális döntő
I.  helyezés
Csecsemőgondozási verseny Budapesti döntő
II.  helyezés
Melczner Kinga 8. b
Oláh Emese 8. b
Roboz Nikoletta 8. b
Veszelik Boglárka 8. b
Felkészítő tanár: Paksa Kálmánné

Kelet-Pesti Területi Elsősegélynyújtó verseny

III.  helyezés
O. Nagy Noémi 7. b
Kindrusz Viktória 7. b
Kun Krisztián 7. b
Nagy Ferenc 7. b
Kapitány Erik 7. b
Márton Márk 8. b
Felkészítő tanár: Paksa Kálmánné

Kerületi földrajz verseny

II.  helyezés
Somogyi Csaba 8. a
Felkészítő tanár: Paksa Kálmánné

Kerületi népdaléneklési verseny

Arany minősítés
Veréb Rozália 3. a
Sólyom Zina 3. b
Felkészítő tanár: Nyerges Rita

Kerületi népdaléneklési verseny

Bronz minősítés
Hekli Ádám 4. a
Javellák Szilvia 4. a
Lengyel Dóra 4. a
Olgyay Bálint 4. a
Szabó Laura 4. a
Szabó Ráhel 4. a
Vagyon Szofi 4. a
Felkészítő tanár: Szlivka Beáta

Kerületi Teleki Pál Földrajz verseny

III. helyezés
Szabó Barnabás 7. a
Felkészítő tanár: Paksa Kálmánné

Kerületi angol tanulmányi verseny

Általános tantervű kategória
II. helyezés
Bíró Norbert 7. a
Mazzone Vito 7. a
Sobotka Ádám 7. a
Mikolay Dalma 7. a
Felkészítő tanár:
Ács Anikó
Szalay Henrietta

Kerületi Fogászati vetélkedő

Rajzpályázat
I. helyezés
Sáfrány Melissza 5. b

„A világ körül” c. rajzpályázat

II. helyezés
Luka Bence 5. b

Kerületi informatika verseny

I. helyezés
Sólyom Janka 4. b
Felkészítő: Steinerné Erős Gabriella

Idegen nyelvű plakátverseny

III. helyezés
Drótos Fanni 5. a
Ország Eszter 5. a
Felkészítő tanár: Ács Anikó

Idegen nyelvű plakátverseny

II. helyezés
Tuza Dorottya 5. a
Krekács Dóra 5. a
Felkészítő tanár: Szalay Henrietta

Kerületi német szépkiejtési verseny

Budaváry Ákos 6. b
II. helyezés
felkészítő: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi német szépkiejtési verseny

III. hely
Kiss Alexandra 7. b
felkészítő: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi német szépkiejtési verseny

III. hely
Megadja Lilla 5. b
felkészítő: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi német szépkiejtési verseny

I. hely
Lázi Kristóf 7. b
Márton Márk 7. b
felkészítő: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi német szépkiejtési verseny

II. hely
Várallyay Teodóra 5. b
felkészítő: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi német szépkiejtési verseny

II. hely
Lengyel Dávid 5. b
Szinai Csaba 5. b
felkészítő: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi német szépkiejtési verseny

I. hely
Jenei Márton
felkészítő: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi német szépkiejtési verseny

III. hely
Nagy Bálint 3. b
felkészítő: Tóthné Bacsa Mária

Kerületi angol emelt szintű verseny

3-4. évf.
I. hely
Várnagy Dániel 4. b
Szaknyéri Roland 4. b
Navratil Ádám 4. b
Ürmös Miklós 4. b
Felkészítő: Ács Anikó

Kerületi szövegértés verseny

III. hely
Lengyel Dóra 3. a
Felkészítő: Szlivka Beáta

Kerületi számítástechnika alkalmazói verseny (szövegszerkesztés kat. 7-8. évf.)

I. helyezés
Kánnai Emese 7. a
Felkészítő: Bohus Mihály

Kerületi vers-és prózamondó verseny

III. helyezés
Steiger Kristóf 5. a
Felkészítő: Pereces Ágnes

Simonyi Zsigmond Helyesírási verseny kerületi forduló

III. helyezés
Pordán Domonkos 5. a
Felkészítő: Pereces Ágnes

Kerületi angol verseny

III. helyezés
Felszeghy Bence 8.a
Kolozsi Bence 8.a
Verhás Georgina 8.a
Felkészítő tanár:
Ács Anikó

Néphagyományok című rajzverseny

I. helyezés
Olgyay Anna 3.b
Felkészítő tanár:
Kiss Tiborné

Néphagyományok című rajzverseny

III. helyezés
Szánthó Alexandra 5.a
Felkészítő tanár:
Kiss Tiborné

A 135 éves Bp. emlékére rendezett kerületi történelem verseny

I. helyezés
Almási Dóra 8. b
Naghi Evelin 8. a
Szilágyi Nikolett 8. b
Felkészítő tanár:
Székely Istvánné

A Biblia éve mesemodó verseny

különdíj
Ignéczi Fanni
Felkészítő tanár:
Cserta Ferenc

A Biblia éve mesemondó verseny

I. hely
Kárász Luca 4. a
Felkészítő tanár:
Cserta Ferenc

Balesetmegelőzési rajzpályázat

Kerületi angol nyelvi verseny

5-6. évf.
Bíró Norbert 6.a
Mazzone Vito 6.a
Sobotka Ádám 6.a
Eftimiu Nikodimisz Jorgosz 5.a
Felkészítő tanár:
Ács Anikó
Szalay Henrietta

Környezetvédelmi és természetismereti verseny

I. hely
Asztalos Valéria 8. b
Somogyi Betti 8. b
Márton Márk 6. b
Kocsis Edina 6. b
Eftimiu Nikomidisz 5.a
Veszelik Boglárka 5.a
Csiki Debóra 5. a
Felkészítő tanár:
Paksa Kálmánné

Sió rajzpályázat

Ország Eszter 4.a
Felkészítő tanár:
Kiss Tiborné

Kerületi népdaléneklési verseny

I. hely
Megyesi Dóra 5.a
felkészítő tanár:
Sinka Márta

Kerületi énekverseny kiskórus

II. hely
Megyesi Dóra 5.a
Tizekker Zsófia 5.a
Kata Bettina 5.a
Kovács Nikolett 5.a
felkészítő tanár:
Sinka Márta

Kerületi Teleki Pál Földrajz Verseny

II. hely
Verhás Georgina 8.a
Felkészítő tanár:
Paksa Kálmánné

Kerületi Herman Ottó Biológia Verseny

II. hely
Bajgal Dölgön 7.b
Felkészítő tanár: Mészárosné Potor Edit

Német nyelvi gála

II. hely
Kindrusz Viktória 5.b
Felkészítő tanár:
Tóthné Bacsa Mária

Német nyelvi gála

II. hely
Jancsó Dávid 7.b
Felkészítő tanár:
Tóthné Bacsa Mária

Német nyelvi gála

II. hely
Elmont Erzsébet 7.b
Felkészítő tanár:
Tóthné Bacsa Mária

Német nyelvi gála

II. hely
Kocsis Edina 6.b
Felkészítő tanár:
Tóthné Bacsa Mária

Kerületi Informatikai Alkalmazói Verseny

III. hely
Ignácz Ágoston 5.b
Felkészítő tanár:
Németh Tibor

Kerületi Informatikai Alkalmazói Verseny

II. hely
Verhás Georgina 8.a
Felkészítő tanár:
Németh Tibor

Kerületi Kazinczy-“Szép magyar beszéd”-verseny

II. hely
Nyikos Anna 6.a
Felkészítő tanár:
Tóth Istvánné

Kerületi Jókai rajzpályázat

I. korcsoport
II. hely
Olgyay Bálint 2.a

Kerületi Jókai rajzpályázat

II. korcsoport
I. hely
Olgyay Anna 3.b

Kerületi Jókai rajzpályázat

II. korcsoport
III. hely
Sólyom Janka 3.b

Kerületi Jókai rajzpályázat

III. korcsoport
I. hely
Megyesi Dóra 5.a

Kerületi Jókai rajzpályázat

III. korcsoport
II. hely
Csiki Debóra 6.b

Kerületi Jókai rajzpályázat

III. korcsoport
II. hely
Mazzone Vito 6. a

Kerületi Jókai rajzpályázat

IV. korcsoport
I. hely
Bajgal Dölgön 7.b

Kerületi Jókai rajzpályázat

IV. korcsoport
III. hely
Felszeghy Bence 8.a

Kerületi Jókai rajzpályázat

IV. korcsoport
Különdíj
Somogyi Betti 8.b

Kerületi népdaléneklési verseny alsó tagozat
kiskórus

II. hely
Kubinyi Zsófia 4. b
Steiger Kristóf 4. a
Vass Gábor 4. a
Pordán Domonkos 4. a
Ignéczi Fanni 4. a
Kárász Luca 4. a
Krekács Dóra 4. a
Drótos Fanni 4. a
Ország Eszter 4. a
Pecsenye Réka 4. a
Győrfi Viktória 4. a
Felkészítő tanár:
Sinka Márta

Kerületi Kaán Károly verseny

II. hely
Bíró Csaba Norbert 6. a
Felkészítő tanár:
Paksa Kálmánné

Kerületi Kaán Károly verseny

III. hely
Veszelik Boglárka 6. b
Felkészítő tanár:
Paksa Kálmánné

Kerületi Kaán Károly verseny

III. hely
Ignácz Ágoston 5. b
Felkészítő tanár:
Paksa Kálmánné

Kerületi versmondó verseny

III. hely
Konkoly Boglárka 2. b
Felkészítő tanár:
Pákozdi Erzsébet

Kerületi angol tanulmányi verseny

3-4. évfolyam
I. hely
Buday Bernadett 4. a
Füzes Viktória 4. b
Győrfi Viktória 4. a
Kárász Luca 4. a
Felkészítő tanár:
Ács Anikó

Kerületi angol tanulmányi verseny

3-4. évfolyam
II. hely
Krekács Dóra 4. a
Naghi Edvárd 4. a
Pecsenye Réka 4. a
Steiger Kristóf 4. a
Felkészítő tanár:
Szalay Henrietta

Észak-Pesti Regionális Csecsemőgondozási verseny

II. hely
Oláh Emese 6.b
Melczner Kinga 6.b
Roboz Nikoletta 6.b
Dóczy Nikolett 6.b
Felkészítők:
Paksa Kálmánné és Erőss Mónika

Területi elsősegélynyújtó verseny

III. hely
Sallai Patrícia 8.a
Felszeghy Bence 8.a
Somogyi Betti 8.b
Kiricsi Nóra 7.a
Márton Márk 6.b
Zsiska Iringó 6.b
Felkészítő tanár:
Paksa Kálmánné

Idegen nyelvű plakátverseny

II. hely
Naghi Evelin 8.a
Felkészítő tanár:
Ács Anikó

Kerületi angol versmondó verseny

I. hely
Felszeghy Bence 8.a
Felkészítő tanár:
Ács Anikó

Kerületi helyesírási verseny

II. hely
Pordán Domonkos 4.a
Felkészítő tanár:
Cserta Ferenc

Kerületi német nyelvi verseny

III. hely
Kocsis Edina 6.b
Felkészítő tanár:
Tóthné Bacsa Mária

Kerületi Szent László történelem verseny

II. hely
Mikolay Dalma 6.a
Kánai Emese 6.a
Kathy Réka 6. a
Felkészítő tanár:
Cserta Ferenc

Kerületi matematika verseny

III. helyezés
Lengyel Dávid 4. b
Felkészítő tanár: Steiner Zsoltné

Kerületi angol versmondó verseny

II. helyezés
Verhás Georgina 8. a
Felkészítő tanár: Ács Anikó

Balesetmegelőzési rajzpályázat

Lengyel Dóra 2. a
Pfeiffer Dóra 2. b
Temesi Niki 4. b
Sáfrány Melissa 4. b
Füzes Viktória 4. b
Kapitány Erik 5. b
Kató Andrea 5. b
Részeg Péter 5. b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

Nemzetközi rajzpályázat

Különdíj
Lázár Dániel 7. c

Zrínyi Ilona /Gordiusz matematikaverseny

legeredményesebb versenyzője
Eftimiu Nikomidisz 5.a

Batthyány Lajos élete c. rajzpályázat

III. helyezés
Serfőző Gábor
6.c

1956-os magyar forradalom emlékére rendezett kerületi történelem verseny

I. helyezés
Burián Tamás
Dobos Gábor
Süveges Bayanbat
8.b
Felkészítő tanár: Székely Istvánné

Az Aradi Vértanúk Emléknapja tiszteletére rendezett rajpályázat

különdíj
Kathy Réka
5.a

XVI. kerületi 3. osztályos Mesemondó verseny

II. helyezés
Steiger Kristóf
3.a
Felkészítő tanár: Cserta Ferenc

Kerületi Környezetvédelmi és természetismereti. verseny

I. helyezés
Asztalos Valéria 7.b
Csatlós Marianna 7.b
Somogyi Betti 7.b
Burián Tamás 8.b
Striczky Levente 8.b
Felkészítő tanár: Paksa Kálmánné

Kerületi versmondó verseny

I. helyezés
Olgyay Bálint 1.a
Felkészítő tanár: Gurbán Jánosné

Öt Faluért Alapítvány , Árpád rajzverseny

Különdíj
Földi Tímea 7.b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

Herman Ottó Biológiaverseny kerületi forduló

I. helyezés
Striczky Levente 8.b
Felkészítő tanár: Paksa Kálmánné

Teleki Pál Földrajverseny kerületi forduló

II. helyezés
Burián Tamás 8.b
Felkészítő tanár: Paksa Kálmánné

Kerületi Mesemondó verseny

I. helyezés
Ignéczi Fanni 3.a
Felkészítő tanár: Cserta Ferenc

Kerületi Mesemondó verseny

III. helyezés
Buday Bernadett 3.a
Felkészítő tanár: Cserta Ferenc

A pesti forradalom 160. évfordulójára rendezett kerületi történelem Verseny

III. helyezés
Felszeghy Bence 7.a
Juhász Gergő 7.a
Kolozsi Bence 7.a
Felkészítő tanár: Székely Istvánné

Kerületi Történelem verseny

III. helyezés
Nyikos Anna 5.a
Bíró Norbert 5.a
Mazzone Vito 5.a
Felkészítő tanár: Cserta Ferenc

Kerületi Ének verseny

II. helyezés
Németh Lívia 8.b
Felkészítő tanár: Székely Istvánné

Kerületi vetélkedő Svájcról

III. helyezés
Gonda Beáta 8.b
Szabó Linda 8.b
Székely-Tóth Mercédesz 8.b
Ullmann Adrienn 8.b
Felkészítő tanár: Szalay Henrietta

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

III. helyezés
Lajtos Lénárd 5.a
Felkészítő tanár: Tóth Istvánné

Kerületi vers-és prózamondó verseny

I. helyezés
Pordán Annasára 6.a
Felkészítő tanár: Pereces Ágnes

Fővárosi vers-és prózamondó verseny

VI. helyezés
Pordán Annasára 6.a
Felkészítő tanár: Pereces Ágnes

Kerületi népdaléneklési verseny

III. helyezés
Megyesi Dóra 4.a
Felkészítő tanár: Kloskáné Szegedy Andrea

Budapesti történelem verseny

I. helyezés
Ignéczi Viktória 6.a
Kiricsi Nóra 6.a
Pordán Annasára 6.a
Felkészítő tanár: Székely Istvánné

Alapműveleti matematika verseny

III. helyezés
Pordán Annasára 6.a
Felkészítő tanár: Fürjes Annamária

Reneszánsz rajzpályázat

különdíj
Pernyész Beatrix 3.b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

Kerületi angol nyelvi verseny 5-6. évfolyam

III. helyezés
Ignéczi Viktória 6.a
Simon Nikoletta 6.a
Lajtos Lénárd 5.a
Mazzone Vito 5.a
Felkészítő tanár: Schwarzné Szépfalvi Anita és Ács Anikó

Kerületi német verseny 3-4. évfolyam

III. helyezés
Vígh Bernadett 4.b
Budavári Ákos 4.b
Bartha Dániel 4.b
Kindrusz Viktória
Felkészítő tanár: Tóthné Bacsa Mária

Kelet-Pest Területi Elsősegélynyújtó verseny

IV. helyezés
Asztalos Valéria 7.b
Földi Tímea 7.b
Faragó Zsanett 7.b
Nagy István 7.b
Tichy Ádám 7.b
Felkészítő tanár: Paksa Kálmánné

Kerékpáros Iskola Kupa XVI. Kerületi Döntő

II. helyezés
Földi Klaudia 7.b
Földi Tímea 7.b
Kránitz Dániel 7.a
Tóth Bence 7.a
Felkészítő tanár: Németh Tibor

Országos Közlekedési Verseny Fővárosi forduló

III. helyezés
Lengyel Dávid 3.b
Felkészítő tanár: Steiner Zsoltné

Német Vers- és Prózamondó Verseny

III. helyezés
Kocsis Edina 5.b
Felkészítő tanár: Szászné Gödör Kata

Német Vers- és Prózamondó Verseny

III. helyezés
Heisler Anikó 8.b
Felkészítő tanár: Szalay Henrietta

Német Vers- és Prózamondó Verseny

I. helyezés
Bartha Dániel 4.b
Felkészítő tanár: Szászné Gödör Kata

Kerületi Bibliai Rajzpályázat

I. helyezés
Olgyay Anna 2.b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

Kerületi Bibliai Rajzpályázat

II. helyezés
Sólyom Janka 2.b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

Kerületi Bibliai Rajzpályázat

II. helyezés
Heller Dániel 3.b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

XVI. Kerületi Oktatástörténeti vetélkedő

II. helyezés
Almási Dóra 7.b
Szilágyi Nikolett 7.b
Majsai Flóra 8.a
Szabó Linda 8.b
Felkészítő tanár: Székely Istvánné

Reneszánsz Rajzpályázat

különdíj
Várnagy Dániel 2.b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

„Az én anyukám” Kerületi Rajzpályázat

I. helyezés
Megyesi Dóra 4.a
Szántó Alexandra 4.a
Felkészítő tanár: Kloskáné Szegedy Andrea

„Az én anyukám” Kerületi Rajzpályázat

I. helyezés
Drótos Fanni 3.a
Felkészítő tanár: Gurbán Jánosné

„Az én anyukám” Kerületi Rajzpályázat

II. helyezés
Megadja Lilla 3.b
Felkészítő tanár: Kiss Tiborné

Bendegúz nyelvtan-helyesírás verseny Megyei

V. helyezés
Győrfi Viktória
Felkészító tanár: Cserta Ferenc

Kerületi prózamondó verseny

I. helyezés
Pordán Annasára
5. a

Kerületi prózamondó verseny

II. helyezés
Molnár Hajnalka
8. a

Kerületi történelem verseny

II. helyezés
Felszeghy Bence
Kolozsi Bence
Vass András
6.a

Kerületi német vers-és prózamondó verseny

I. helyezés
Kocsis Edina
4. b

Kerületi német vers-es prózamondó verseny

II. helyezés
Heisler Anikó
7.b

Kerületi német vers-es prózamondó verseny

III. helyezés
Csatlós Marianna
6.b

Kerületi nédaléneklési verseny

III. helyezés
Babiák Zénó
6.a

III. Országos Keiko Kupa aikidoverseny

I. helyezés
Kolozsi Marcell 2.a

Vetélkedő Ausztriáról kerületi verseny

II. helyezés
Elmont Krisztián
Székely-Tóth Mercédesz
Ullmann Adrienn
Heisler Anikó
7.b

“Együtt a szeretetben” Nemzetk. Gyermekrajz kiállítás

I. arany minősítés
Pernyész Beatrix 2.b

“Együtt a szeretetben” Nemzetk. Gyermekrajz kiállítás

II. ezüst minősítés
Heller Dániel 2.b

“Együtt a szeretetben” Nemzetk. Gyermekrajz kiállítás

II. ezüst minősítés
Temesi Nikolett 2.b

Kerületi Könyvtárhasználati verseny

III.helyezés
Ignéczi Viktória 5.a
Asztalos Valéria 6.b

Budapesti vers-és prózamondó verseny

III. helyezés
Pordán Annasára 5.a

Cinkotai Városportya

II. helyezés
Burián Tamás 7.b
Süveges Bayanbat 7.b
Szabó Linda 7.b
Székely-Tóth Mercédesz 7.b

Kerületi matematika verseny

III. helyezés
Lajtos Lénárd 4.a

Kerületi Katasztrófavédelmi Ifjúsági verseny

III. helyezés
Horváth petra 8.a
Molnár Hajnalka 8.a
Szecskó Renáta 8.a
Tóth Viktória 8.a

Kerületi Kaán Károly verseny

5-6. évfolyam
II. helyezés
Csatlós Mariann 6.b

Kerületi Kaán Károly verseny

5-6. évfolyam
II. helyezés
Pordán Annasára 5.a

Kerületi Kaán Károly verseny

5-6. évfolyam
III. helyezés
Zsámbokréty Renáta 5. a

Kerületi mesemondó verseny

III. helyezés
Tichy Ádám 6.b

Kerületi mesemondó verseny

III. helyezés
Kaszás Márk 4.a

Kerületi Teleki Pál Földrajz verseny

III. helyezés
Szabó Csaba 8.b

Kerületi német nyelvi vetélkedő

II. helyezés
Kocsis Edina 4. b
Melczner Kinga 4. b
Márton Márk 4. b
Zsiska Iringó 4. b

Kerületi versmondó verseny

I. helyezés
Kárász Luca 2.a

Kerületi Kazinczy Verseny

III. helyezés
Szabó Linda 7.b

Kerületi ’56-os történelem verseny

II. helyezés
Csendes Nóra 8.b
Burián Péter 8. b
Szabó Csaba 8. b

Kerületi Teleki Pál Földrajz verseny

VI. helyezés
Süveges Bayanbat 7.b

Kerületi Kaán Károly verseny

V. helyezés
Asztalos Valéria 6.b

Kerületi Kaán Károly verseny

IV. helyezés
Bosnyák Henrietta 5.a

Területi Elsősegélynyújtó verseny (csapat)

VII. helyezés
Molnár Hajnalka 8. a
Tóth Viktória 8. a
Szecskó Renáta 8. a
Horváth Petra 8. a
Somogyi Betti 6. b
Csatlós Marianna 6. b

 Budapesti Csecsemőgondozási csapatverseny

VI. helyezés
Csatlós Marianna 6. b
Asztalos Valéria 6. b
Molnár Hajnalka 8. a
Szecskó Renáta 8. a

Kerületi Informatika alkalmazói verseny

III. helyezés
Duschák Roxána 7.a

Duna-Ipoly Nemzeti Park Jubileumi Országos Terepverseny

I. helyezés
Asztalos Valéria 6. b
Csatlós Marianna 6. b
Somogyi Betti 6. b
Tichy Ádám 6. b
Sztodola Roland 6. b

Duna-Ipoly Nemzeti Park Jubileumi Országos Terepverseny

II. helyezés
Budavári Dávid 5. b
Jancsó Dávid 5. b
Rubecz Anita 5. b

Duna-Ipoly Nemzeti Park Jubileumi Országos Terepverseny

III. helyezés
Burián Tamás 7. b
Dobos Gábor 7. b
Süveges Bayanbat 7. b
Striczky Levente 7. b

NÉMET SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

I. helyezés
Bach Ágota 4.b

I. helyezés
Serbán Renáta 7.b

III. helyezés
Csatlós Marianna 5.b

NÉMET SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

Jelenet kategória
1. helyezés: 4.b tagozat
A csapat tagjai:
Jancsó Dávid
Bach Ágota
Rubecz Anita
Vörös Dalma
Elmont Erzsébet
Svecz Kinga
Baigal Dölgön
Kárpáti Barnabás
Kiss Csaba
Szabó Balázs
Budavári Dávid
Szita Melitta

TELEKI PÁL FÖLDRAJZ TANULMÁNYI VERSENY

8. évfolyam:
2. helyezés: Szabó Dávid 8.a
7. helyezés: Pap Milán 8.a

7. évfolyam
7. helyezés: Szabó Csaba 7.a
helyezés: Tóth Viktória 7.a

SZÖVEGÉRTŐ OLVASÁSI VERSENY

2. helyezés:
Pordán Annasára 4.a

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

6. ÉVFOLYAM
2. helyezés: Bodócs Dóra 6.a

8. ÉVFOLYAM
3. helyezés: Pap Milán 8.a

SZÁMÍTÁSTECHNIKA ALKALMAZÓI VERSENY

6. ÉVFOLYAM
1. helyezés: Bartucz Boglárka 6.b

8. ÉVFOLYAM
1. helyezés: Misura Erik 8.b
2. helyezés: Majer Krisztián 8.b

ÓKORI EGYIPTOM TÖRTÉNELMI TANULMÁNYI VERSENY

4. helyezés
A csapat tagjai:
Hrotkó Anna 5.a
Kolozsi Bence 5.a
Vass András 5.a

HELYTÖRTÉNETI VETÉLKEDŐ

4. helyezés
A csapat tagjai:
Felszeghy Bence 5.a
Kolozsi Bence 5.a
Laskovics Tímea 5.a
Sallai Patrícia 5.a
Vass András 5.a

“TORNÁDÓ” TI HOGYAN TAKARÉKOSKODNÁTOK?

1. helyezés
A csapat tagjai:
Mogyorósy Anett 6.a
Majsai Flóra 6.a
Szántó Veronika 6.a
Bodócs Dóra 6.a
Gáborik Noémi 6.a

“SZENT LÁSZLÓ KERÜLETI TÖRTÉNELMI VERSENY

1. helyezés
A csapat tagjai:
Bodócs Dóra 6.a
Mogyoróssy Anett 6.a
Szántó Veronika 6.a

SZÉPOLVASÁSI KERÜLETI VERSENY

3. helyezés: Pordán Annasára 4.a

KAÁN KÁROLY KERÜLETI TERMÉSZETISMERETI VERSENY

5. Évfolyam
1. helyezés: Asztalos Valéria 5.b

6. Évfolyam
1. helyezés: Bodor Gábor 6.a

KERÜLETI VERS ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

5 – 6. évfolyam vers kategória
3. helyezés: Szlifka Dániel 5.a
5 – 6. évfolyam próza kategória
3. helyezés: Laskovics Tímea 5.a

TESSLOFF ÉS BABILON KIADÓ RENDEZÉSÉBEN MEGTARTOTT MŰVELTSÉGI VERSENY

I. helyezés
A csapat tagjai:
Németh Barbara 6.a
Toboly Marina 6.a
Derecskei Krisztina 6.b

BOCSKAITÓL BETHLENIG
TÖRTÉNELMI VERSENY

II. helyezés
A csapat tagjai:
Halma Tibor 7.a
Szabó Dávid 7.a
Tóth István 7.a

NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

I. helyezés
Németh Barbara 6.a

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

5. ÉVFOLYAM:
5. helyezés: Steiner Zsófia 5.a

6. ÉVFOLYAM:
5. helyezés: Mészáros Patrícia 6.b

7. ÉVFOLYAM:
5. helyezés: Skotnyár Brigitta 7.a

TELEKI PÁL FÖLDRAJZ TANULMÁNYI VERSENY

7. ÉVFOLYAM
2. helyezés: Czabán Samu 7.b

FŐVÁROSI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

Szóló kategória
Arany minősítés: Németh Barbara 6.a

NÉMET TANULMÁNYI VERSENY

5-6. ÉVFOLYAM
2. helyezés: Bocskor Kitti 6.b
4. helyezés: Csengeri Viktorina 5.b
5. helyezés Varga Virág 5.b

„FEDEZD FEL LAKÓHELYED” HELYTÖRTÉNETI VETÉLKEDŐ

1. helyezés
A csapat tagjai:
Áts Emese 6.b
Bocskor Kitti 6.b
Burián Péter 6.b
Derecskey Krisztina 6.b
Kajó Ida 6.b

KERÜLETI MESEMONDÓ VERSENY

1. helyezés: Pordán Annasára 3.a

KERÜLETI NÉMET SZÉPKIEJTÉSI VERSENY
VERS KATEGÓRIA

3. helyezés: Krisztin-Német Lívia 8.a

KERÜLETI INFORMATIKAI VERSENY
KOMPLEX KATEGÓRIA

1. helyezés: Áts Gergő 8.b

KERÜLETI VERS ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY
VERSMONDÁS

2. helyezés: Pintér Bernadett 7.b

PRÓZAMONDÁS

3. helyezés: Bodócs Dóra 5.a

KAÁN KÁROLY TERMÉSZET ÉS KÖRNYEZETISMERETI
KERÜLETI VERSENY

5. évfolyam

6. évfolyam

 

 

2. helyezés: Bodor Gábor 5.a

6. helyezés: Derecskey Krisztina 6.b

4. helyezés: Nagy Klarissza 5.a

9. helyezés: Áts Emese 6.b

7. helyezés: Steiner Zsófia 5.a

13. helyezés Derecskey Gabriella 6.b

SIMONYI ZSIGMOND KERÜLETI HELYESÍRÁSI VERSENY

5. ÉVFOLYAM
5. helyezés: Steiner Zsófia 5.a

6. ÉVFOLYAM
5. helyezés: Mészáros Patrícia 6.b

7. ÉVFOLYAM
5. helyezés: Skotnyár Brigitta 7.a

„SZENT LÁSZLÓ” KERÜLETI TÖRTÉNELEMVERSENY

4. helyezés
A csapat tagjai:
Burián Péter 6.b
Molnár Hajnalka 6.a
Tóth Viktória 6.a

KERÜLETI ALAPMŰVELETI MATEMATIKA VERSENY

5. évfolyam:
21. helyezés Csengeri Viktorina 5.b

6. évfolyam:
9. helyezés: Trásy Zsolt 6.b

7. évfolyam:
3. helyezés: Szabó Dávid 7.a
17. helyezés: Pintér Bernadett 7.b

MAGYAR VÖRÖSKERESZT KELET-PESTI ELSŐSEGÉLYNYÚJTÓ VERSENY

II. helyezés
A csapat tagjai:
Németh Barbara 6.a
Szakács Szandra 6.a
Horváth Petra 6.a
Derecskey Krisztina 6.b
Derecskey Gabriella 6.b
Béres Bettina 6.a

KERÜLETI NÉMET TANULMÁNYI VERSENY

3 -4. ÉVFOLYAM
2. helyezés
A csapat tagjai:
Földi Klaudia 4.b
Tevely Titanilla 4.b
Csatlós Marianna 4.b
Roboz Alexandra 4.b

KERÜLETI FIZIKA FELADATMEGOLDÓ VERSENY

8. évfolyam:
3. helyezés: Pál Bernadett Diána 8.b
helyezés: Áts Gergő 8.b

7. évfolyam:
5. helyezés: Misura Erik 7.b
helyezés: Szabó Dávid 7.a

1-2. OSZTÁLYOSOK KERÜLETI VERSMONDÓ VERSENYE

2. helyezés: Blaskó Marcell
3. helyezés: Fehér Bettina

„OLVASS VELÜNK!” ORSZÁGOS VERSENY

17. helyezés és 18. helyezés
A csapatok tagjai:
Bocskor Kitti 6.b
Derecskey Krisztina 6.b
Horváth Petra 6.a
Kajó Ida 6.b
Kapronczai Zita 6.b
Mészáros Patrícia 6.b
Németh Barbara 6.a

BUDAPESTI KAÁN KÁROLY TERMÉSZETISMERETI ÉS TERMÉSZETVÉDELMI VERSENY

13. helyezés: Bodor Gábor 5.a

BUDAPESTI TELEKI PÁL FÖLDRAJZ VERSENY

19. helyezés: Czabán Samu 7.b

KERÜLETI MATEMATIKA VERSENY

6. Évfolyam
10. helyezés: Trásy Zsolt

7. Évfolyam
5. helyezés: Misura Erik 7. b
21. helyezés: Csabán Samu 7.b

KERÜLETI TECHNIKA VERSENY

I. Helyezés:
A csapat tagjai:
Kocsis Dóra 7.b
Misura Erik 7.b
Pintér Bernadett 7.b

KAZINCZY SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

II. helyezés
Németh Barbara

CSOPORTOS NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

I. helyezés
A csapat tagjai:
Kata Edit 5.a
Németh Barbara 5.a
Béres Alexandra 5.a

NÉMET SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

I. Derecskey Krisztina 5.b
II. Heisler Anikó 4.b
II. Dózsa Balázs 5.b
I. Krisztin-Német Lívia 7.a

NÉMET TANULMÁNYI VERSENY

I. helyezés
Pál Bernadett 7.b

VERSMONDÓ VERSENY

II. helyezés
Bodócs Dóra 4.a

NÉMET CSOPORTOS AUSZTRIA VETÉLKEDŐ

III. helyezés
A csapat tagjai:
Pál Bernadett 7.b
Baracskay Kitti 7.b
Pordán Réka 7.b
Kovács Lilla 7.b

KERÜLETI NÉMET TANULMÁNYI VERSENY

5 – 6. évfolyam
III. helyezés: Mikolay Edvárd 6.b (emelt szintű)
II. helyezés: Misura Erik 6.b (alap szintű)

KERÜLETI RAJZVERSENY

5 – 6. évfolyam
I. helyezés: Kúti Gergely 6.a

KAÁN KÁROLY KÖRNYEZET- ÉS TERMÉSZETVÉDELMI VERSENY

 

5. évfolyam

6. évfolyam

I.

Derecskei Krisztina 5.b

II.

Mikolay Edvárd 6.b

FŐVÁROSI NÉMET SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

II. helyezés: Krisztin-Német Lívia 7.a

KERÜLETI TÖRTÉNELEMVERSENY
PRO PATRIA ET LIBERTATE

I. helyezés
A csapat tagjai:
Csík Pál 7.b
Gál Sándor 7.b
Merczel András 7.b

KERÜLETI TELEKI PÁL FÖLDRAJZ-FÖLDTAN VERSENY

I. helyezés
Tóth Katalin 8.b

KERÜLETI KOMMUNIKÁCIÓS VETÉLKEDŐ
„NYELVÜNKBEN ÉLÜNK”

I. helyezés
Fohl Kata 8.b

Sikeres szereplés: Merczel András 7.b

KERÜLETI HANGOS OLVASÁS VERSENY

I. helyezés
Szabó Linda 3.b

KERÜLETI FOGÁSZATI VERSENY

II. helyezés


1. csapat tagjai

2. csapat tagjai

Dózsa Bence 6.b

Bach Barbara 4.a

Pinczi Imre 6.c

Derecskei Krisztina 4.b

Székely Dávid 6.c

Juhász Anita 6.b

Zentai István 6.c

Dicséret a rajzért:

Szántó Katalin 6.a
Trásy Tamás 6.a

KERÜLETI NÉPDALSZÓLÓ VERSENY

II. helyezés: Pordán Réka 6.c
III. helyezés: Krisztin – Német Lívia 6.b

KERÜLETI MŰDAL ÉNEKLÉSI VERSENY

III. helyezés: Juhász Anita 6.b

KOMPLEX TANULMÁNYI VERSENY “TEHETSÉG X.”

III. helyezés: Laskovics Koppány 4.a

KERÜLETI SZÁMÍTÁSTECHNIKAI ALKALMAZÓI VERSENY

IV. helyezés: Fábián Dávid 7.b

KERÜLETI HERMAN OTTÓ BIOLÓGIAI VERSENY

V. helyezés: Tóth Katalin 8.b
VII. helyezés: Merczel András 7.b

KERÜLETI TECHNIKA VERSENY

7 – 8.osztályos korcsoport
VI. helyezés
A csapat tagjai:
Hoffmann Tímea 8.a
Krisztin-Német András 8.a
Botos Ádám 8.a

KERÜLETI RAJZVERSENY

1 – 2. osztályos korcsoport
III. helyezés
Handszüren Bajanbat 2.b

„FEDEZD FEL LAKÓHELYED!”
KERÜLETI HELYTÖRTÉNETI VETÉLKEDŐ

III. helyezés
A csapat tagjai:
Pálinkás Réka 6.b
Kovács Dorottya 6.b
Takács Viktória 6.b
Takács Nikolett 6.b
Dózsa Bence 6.b

KERÜLETI NÉMET PRÓZAMONDÓ VERSENY

II. helyezés
Pálinkás Réka 6.b

KERÜLETI NÉMET TANULMÁNYI VERSENY

5 – 6. osztályos korcsoport
I. helyezés
Pálinkás Réka 6.b

KELET-PESTI RÉGIÓ ELSŐSEGÉLYNYÚJTÓ VERSENYE

 


III. helyezés

IV. helyezés

X. helyezés

Baracskay Kitti 6.cKovács Lilla 6.c
Pordán Réka 6.cPál Bernadett 6.c

Bocskor Kitti 4.bDerecskei Gabriella 4.b
Derecskei Krisztina 4.bMészáros Patrícia 4.b

Kovács István 6.bDolánszky Gábor 6.b
Rózsás Gábor 6.cDózsa Bence 6.bOrsós András 7.b

 

ÓKORI KELET TÖRTÉNELMI VERSENY

IV. helyezés
A csapat tagjai:
Hornyik Dániel 5.b
Mikolay Edvárd 5.b
Szabó Kata 5.b

KERÜLETI TERMÉSZETVÉDELMI VETÉLKEDŐ
„FEDEZD FEL A DUNA-IPOLY NEMZETI PARKOT”

 

1. csapat
2. csapat
3. csapat
 

Barcza Zita 6.a

Fábrik Dániel 6.a

Kiss Dorottya 6.a

Majsai Fanni 6.a

Nagy Enikő 6.a

Sebõk Anna 6.a

Szarka Tamás 6.a

Szántó Katalin 6.a

 


Dózsa Bence 6.b
Forgács Kinga 6.bKovács Dorottya 6.bPálinkás Réka 6.b
 

Áts Gergő 6.c

Baracskay Kitti 6.c

Borsos Bálint 6.c

Kloska Eszter 6.c

Kocsis Noémi 6.c

Madarassy Zita 6.c

Nagy Nikolett 6.c

Németh Denise 6.c

Pinczi Imre 6.c

Pordán Réka 6.c

Székely Dávid 6.c

Trásy Tamás 6.c

Zentai István 6.c

 

 

KERÜLETI KAÁN KÁROLY TERMÉSZET- ÉS KÖRNYEZETISMERETI VERSENY

5. évfolyam
II. helyezés: Mikolay Edvárd 5.b

6. évfolyam
I. helyezés: Kocsis Emese 6.b
II. helyezés: Majsai Fanni 6.a

KERÜLETI ANGOL SZAKTÁRGYI TANULMÁNYI VERSENY

5 – 6. évfolyam
VIII. helyezés
Kiss Dorottya 6.a
Barcza Zita 6.a
Majsai Fanni 6.a
Szantó Katalin 6.a

XII. helyezés
Kloska Eszter 6.c
Kocsis Noémi 6.c
Perseg Dániel 6.a
Szabó Máté 6.a

KERÜLETI SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

I. helyezés
Fohl Katalin 8.b

KERÜLETI „ SZENT LÁSZLÓ” TÖRTÉNELMI TANULMÁNYI VERSENY

II. helyezés:
Farkas Zoltán 6.c
Áts Gergő 6.c
Pinczi Imre 6.c

MAGYAR VÖRÖSKERESZT KELET-PESTI ELSŐSEGÉLYNYÚJTÓ VERSENY

III helyezés:
Baracskay Kitti 6.c
Kovács Lilla 6.c
Pál Bernadett 6.c
Pordán Réka 6.c

X. helyezés:
Dózsa Bence 6.b
Kovács István 6.b
Dolánszky Gábor 6.b
Rózsás Gábor 6.c
Orsós András 7.b