AZ ISKOLA ADATAI

Az iskola hivatalos neve: Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola

Az iskola OM azonosítója: 035095
Alapító szerv neve: Emberi Erőforrások Minisztériuma

Alapító székhelye: 1054 Budapest, Akadémia u. 3.
Az intézmény fenntartója: Észak-Pesti Tankerületi Központ

Fenntartó címe: 1165 Budapest XVI. kerület, Jókai Mór utca 6.
Az iskola működési területe: Budapest, XVI. kerület, Mátyásföld és Sashalom egy része.

    1163 Budapest, Tiszakömlő utca 29-35.

    06-1/403-5085
    06-30/781-3059

    jokai16@jokai16.hu és  Iskolatitkar@jokai16.hu

Molnár Réka Máriaadamreka@jokai16.huTatár Angélatatar.angela@jokai16.hu

név: E-mail cím:
Bánkuti Krisztina bkrisztina@jokai16.hu
Baraté Zita baratez@jokai16.hu
Bencze Katalin benczekata@jokai16.hu
Billédi Zsuzsánna Monika zsbilledi@jokai16.hu
Bohus Mihály László bohusm@jokai16.hu
Czetőné Szabó Elvira szelvira@jokai16.hu
Cserta Ferenc csferenc@jokai16.hu
Csertáné Zilah Gabriella csgabriella@jokai16.hu
Damakné Kertész Nóra Emese kertesznora@jokai16.hu
Déginé Balázs Edit balazsed@jokai16.hu
Dombiné Tóth Gabriella Rita dombigabi@jokai16.hu
dr. Horváth György Ottóné hgogyne@jokai16.hu
Erős Gabriella Erzsébet g.eros@jokai16.hu
Fónagy Gabriella fgabriella@jokai16.hu
G.Szabóné Faragó Eszter f.eszter@jokai16.hu
Gergely Éva gergelyeva@jokai16.hu
Göndöcs Mendi gondocsmendi@jokai16.hu
Hegedűs Hedvig hegedushedvig@jokai16.hu
Holló Renáta h.reni@jokai16.hu
Horuczi Zsolt hzsolt@jokai16.hu
Ioana Kovács Dóra kovacsdora@jokai16.hu
Jáhner Fruzsina nfruzsina@jokai16.hu
Juhászné Lukács Krisztina jlukacskrisztina@jokai16.hu
Kiss Tibor Józsefné jakus.agi@jokai16.hu
Kontogianni Vagia Souzana ksouzana@jokai16.hu
Kovács Andrea Csilla kovacs.andi@jokai16.hu
Köllőné Sotkovszky Andrea soti@jokai16.hu
Kulcsár József Ferencné kjozsefne@jokai16.hu
Margitay József Zsolt margitay@jokai16.hu
Mészárosné Potor Edit poti@jokai16.hu
Mezei Győző Attiláné mezeigy@jokai16.hu
Molnár Péterné mpeterne@jokai16.hu
Nagy Gábor ngabor@jokai16.hu
Németh Tibor nemethtibor@jokai16.hu
Nyárfádi Magdolna m.nyarfadi@jokai16.hu
Nyitrai Zsuzsanna nyitraizs@jokai16.hu
Pádár Béla padarb@jokai16.hu
Pál Tamásné paltamasne@jokai16.hu
Róna Ágnes agnesrona@jokai16.hu
Rónai Krisztina Éva rkrisztina@jokai16.hu
Sinka Márta smarta@jokai16.hu
Skerlanitzné Füredi Zsuzsanna furedizsuzsa@jokai16.hu
Soproni Adrienn sadrienn@jokai16.hu
Szabó Márta Éva szmarta@jokai16.hu
Szabó Réka szaboreka@jokai16.hu
Szabóné Kerepeszki Klára kerepeszkik@jokai16.hu
Szabó-Szenderák Szabina sz.szabina@jokai16.hu
Szlivka Beáta Edina szbea@jokai16.hu
Szőke Éva szokeeva@jokai16.hu
Tőzsér Benjámin tbenjamin@jokai16.hu
Vincze-Tóth Andrea Anna vinczeandrea@jokai16.hu
Virág Erika viragerika@jokai16.hu
Zöld Noémi znoemi@jokai16.hu
dr. Kóródi Gabriella (iskolaorvos) iskolaeu16.korodi@gmail.com
Kun Ildikó (védőnő) vedono@jokai16.hu
(iskola pszichológus) iskolapszichologus@jokai16.hu
Nyerusainé Székely Beáta (szociális segítő) napraforgo.megallo@bp16.hu

ÍRJON NEKÜNK!

VENDÉGKÖNYV

RÓLUNK ÍRTÁK