2020. szeptember

1. Kedd 1. óra – rádiós tanévnyitó ünnepség  
2. Szerda 17:00 – 5.a szülői értekezlet Online szülői értekezlet – 2-3-4-6-7-8. évfolyam
3. Csütörtök 17:00 – 5.b szülői értekezlet
4. Péntek  
5. Szombat    
6. Vasárnap    
7. Hétfő    
8. Kedd    
9. Szerda   szept. 9. – okt. 1. – Állatok Világnapja fotópályázat (felső)
szept. 9. – szept. 29. – Népmese illusztráció pályázat (felső)
10. Csütörtök 14:00 – Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
(tavaszi pótlása)
11. Péntek  
12. Szombat    
13. Vasárnap    
14. Hétfő   szept. 9. – okt. 1. – Állatok Világnapja fotópályázat (felső)
szept. 9. – szept. 29. – Népmese illusztráció pályázat (felső)
15. Kedd  
16. Szerda  
17. Csütörtök  
18. Péntek XXX. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny megyei/fővárosi fordulója,
XXVIII. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny megyei fordulója,
28. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Versenyünk második (fővárosi) fordulója
19. Szombat    
20. Vasárnap    
21. Hétfő   szept. 9. – okt. 1. – Állatok Világnapja fotópályázat (felső)
szept. 9. – szept. 29. – Népmese illusztráció pályázat (felső)
szept. 21. – 25. – papírgyűjtés
szept. 21. – okt. 12. – pályaválasztást megalapozó kompetenciák vizsgálata
22. Kedd Autómentes világnap-Bringázz az iskolába!
23. Szerda  
24. Csütörtök  
25. Péntek Magyar Diáksport Napja – Egészségtudatos gondolkodás
és iskolai mozgástevékenység témanap
26. Szombat    
27. Vasárnap    
28. Hétfő Állatos rajzpályázat ÖKO (alsó) szept. 9. – okt. 1. – Állatok Világnapja fotópályázat (felső)
szept. 9. – szept. 29. – Népmese illusztráció pályázat (felső)
szept. 21. – okt. 12. – pályaválasztást megalapozó kompetenciák vizsgálata
29. Kedd Népmese illusztráció pályázat eredményhirdetése (felső)
30. Szerda A népmese napja, Állatok világnapja

2020. október

1. Csütörtök Zene világnapja
(rádiós műsor, illusztráció készítése)
 
2. Péntek    
3. Szombat    
4. Vasárnap    
5. Hétfő Állatos fotópályázatok kihirdetése okt. 5. – okt. 9. Fenntarthatósági témahét
(tavaszi pótlása)
6. Kedd Megemlékezés az aradi vértanúkról
7. Szerda Pályaválasztás, és pályaorientációs nap
1. tanítás nélküli munkanap
17:00 – Iskolai szülői fórum
8. Csütörtök 14:00 – Diákgyűlés
9. Péntek Bolyai matematika csapatverseny-körzeti írásbeli forduló
10. Szombat    
11. Vasárnap    
12. Hétfő    
13. Kedd Zrínyi Ilona Matematikaverseny nevezési határideje  
14. Szerda    
15. Csütörtök A kézmosás világnapja (rajzpályázat)  
16. Péntek    
17. Szombat    
18. Vasárnap    
19. Hétfő    
20. Kedd    
21. Szerda    
22. Csütörtök Iskolai ünnepély az ’56-os forradalom év- fordulójára
okt. 22-ig Kiszűrt elsősök lejelentése OH felé (DIFER)
 
23. Péntek    
24. Szombat    
25. Vasárnap    
26. Hétfő Őszi szünet!
27. Kedd
28. Szerda
29. Csütörtök
30. Péntek
31. Szombat    

2020. november
1. Vasárnap
2. Hétfő
3. Kedd
4. Szerda
5. Csütörtök pályaorientációs témanap
13:00 – DÖK gyűlés
6. Péntek “2+1” irodalmi és filmes verseny
7. Szombat
8. Vasárnap
9. Hétfő
10. Kedd
11. Szerda Őszi játszóház,
Márton nap (tanórákon)
12. Csütörtök
13. Péntek Magyar nyelv napja – rádiós megemlékezés
(nyelvi játékok, tanórákon)
Bolyai matematika csapatverseny
14. Szombat
15. Vasárnap
16. Hétfő
17. Kedd
18. Szerda
19. Csütörtök
20. Péntek A bukásra állók szüleinek értesítése
21. Szombat
22. Vasárnap
23. Hétfő
24. Kedd
25. Szerda
26. Csütörtök Országos Magyar és Matematika Próbafelvételi
27. Péntek
28. Szombat
29. Vasárnap
30. Hétfő 17:00 – Fogadóóra (online)
2020. december
1. Kedd
2. Szerda Adventi gyertyagyújtás
3. Csütörtök
4. Péntek Jelentkezés a központi írásbeli felvételi vizsgára,
Mikulás ünnepség az alsó tagozatnak
5. Szombat
6. Vasárnap
7. Hétfő Adventi gyertyagyújtás
8. Kedd
9. Szerda
10. Csütörtök
11. Péntek
12. Szombat
13. Vasárnap
14. Hétfő Adventi gyertyagyújtás, Christmas Jumper Day (tanórákon, kapcsolódva a cipősdoboz akcióhoz)
15. Kedd
16. Szerda
17. Csütörtök
18. Péntek Adventi gyertyagyújtás,
Osztálykarácsony
Péntek
Szombat
Vasárnap
Hétfő
Kedd maszkverseny eredményhirdetése
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
Hétfő NETFIT mérés kezdete
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek Nemzetközi Kenguru matematika verseny nevezési határideje
NyelvÉSZ verseny iskolai fordulója
Szombat
Vasárnap
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek Az 1. félév vége
A magyar kultúra napja 5-8. évf.
Szombat 10:00 – Központi írásbeli felvételi vizsga
Vasárnap
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök 14:00 – tól pót központi írásbeli felvételi vizsga
Péntek Az 1. félévi tájékoztatók kiosztása
Szombat
Vasárnap
2021. február
1. Hétfő
2. Kedd
3. Szerda
4. Csütörtök
5. Péntek 14:00 – pótló központi írásbeli felvételi vizsga
2. tanítás nélküli munkanap
6. Szombat
7. Vasárnap
8. Hétfő Félévi szülői értekezlet, nyelvi igényfelmérés (2. évf.) Nyelvi szóbeli vizsga 8. évfolyam
9. Kedd Félévi szülői értekezlet, nyelvi igényfelmérés (2. évf.)
10. Szerda Farsangi kézműveskedés a napköziben
11. Csütörtök
12. Péntek
13. Szombat
14. Vasárnap
15. Hétfő Jelentkezési lapok aláírása Országos Mentőszolgálat
újraélesztési program (7. évf.)
16. Kedd Jelentkezési lapok aláírása,
Kerületi Szépíró verseny munkáinak leadási határideje (2. 4. évf.)
17. Szerda
18. Csütörtök Megemlékezés Jókai Mórról (rádiós műsor, koszorúzás),
Jókai- nap (alkotópályázat)
19. Péntek Felvételi jelentkezési lapok továbbítása
20. Szombat
21. Vasárnap
22. Hétfő
23. Kedd Pancake Day (Palacsinta -nap) február 23. – március 13.
Szóbeli középiskolai felvételi vizsgák
24. Szerda
25. Csütörtök A kommunizmus áldozatainak napja
26. Péntek
27. Szombat
28. Vasárnap
2021. március
1. Hétfő

márc. 1-5.
„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét

márc. 1-12. 4-5. évfolyam – Közlekedési alapvizsga

2. Kedd
3. Szerda
4. Csütörtök XXIX. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny kerületi forduló
5. Péntek 14:00 – Zrínyi Ilona matematika verseny megyei forduló
6. Szombat
7. Vasárnap
8. Hétfő márc. 8-12. Matalent próbamérés
9. Kedd
10. Szerda
11. Csütörtök
12. Péntek Kompetenciamérés elemzése,
Iskolai ünnepély – 1848. március 15.
13. Szombat
14. Vasárnap
15. Hétfő
16. Kedd π világnapja
17. Szerda
18. Csütörtök Nemzetközi Kenguru matematika verseny
Természetismeret alapjai
19. Péntek
20. Szombat
21. Vasárnap
22. Hétfő Víz Világnapja-Tavaszi játszóház, Kék póló-nap,
Felvételi lapok módosítása
Digitális Témahét
(Mátyás projekt, várak készítése)
23. Kedd Felvételi lapok módosítása
24. Szerda
25. Csütörtök Budapesti Általános Iskolák Matematika versenye
26. Péntek
27. Szombat
28. Vasárnap
29. Hétfő
30. Kedd Kerületi mesélő és rajz pályázat (3. 4. évf.)
31. Szerda 3. tanítás nélküli munkanap
2021. április
1. Csütörtök
2. Péntek
3. Szombat
4. Vasárnap
5. Hétfő
6. Kedd
7. Szerda 4. tanítás nélküli munkanap
8. Csütörtök Szent-Györgyi mesemondó verseny 1-4. évf.
9. Péntek
10. Szombat
11. Vasárnap
12. Hétfő ápr. 12-16.
Tavaszi papírgyűjtés
13. Kedd
14. Szerda
15. Csütörtök ápr. 15-16.
Beiratkozás általános iskolába
16. Péntek Megemlékezés a holokauszt magyarországi áldozatairól,
Bukásra állók értesítése
17. Szombat
18. Vasárnap
19. Hétfő ápr. 19-23.
Fenntarthatósági Témahét – alsó
Fenntarthatósági Témahét – ÖKO nap – felső
ápr. 19-30.
Közlekedési alapvizsga
pót időpontja
ápr. 19-30.
Matalent
mérés
20. Kedd
21. Szerda
22. Csütörtök
23. Péntek
24. Szombat
25. Vasárnap
26. Hétfő Fogadóóra ápr. 19-30.
Közlekedési alapvizsga
pót időpontja
ápr. 19-30
Matalent
mérés
27. Kedd Sas Elemér Kerületi Fizika Csapatverseny
28. Szerda
29. Csütörtök
30. Péntek

2021. Május

1. Szombat  
2. Vasárnap
3. Hétfő
4. Kedd
5. Szerda
6. Csütörtök
7. Péntek
8. Szombat
9. Vasárnap máj. 10. – máj. 21.
Közlekedési alapvizsga pótlóidőpontja
10. Hétfő Felső tagozat jelenléti oktatásának kezdete
11. Kedd
12. Szerda Zrínyi Ilona matematika verseny
13. Csütörtök
14. Péntek
15. Szombat
16. Vasárnap
17. Hétfő
18. Kedd
19. Szerda Országos idegennyelvi mérés 6. és 8. évf.
20. Csütörtök Kenguru matekverseny,
Természetismeret alapjai fizika verseny
21. Péntek
22. Szombat
23. Vasárnap
24. Hétfő
25. Kedd Sas Elemér Kerületi Fizika csapatverseny, Papírgyűjtés
26. Szerda Országos kompetenciamérés 6. és 8. évf. magyar nyelv, matematika
27. Csütörtök Nyári játszóház
28. Péntek
29. Szombat
30. Vasárnap