2021. szeptember
1. Szerda 1. óra – rádiós tanévnyitó ünnepség  
2. Csütörtök    
3. Péntek    
4. Szombat    
5. Vasárnap    
6. Hétfő A JDK alakuló ülése Szülői értekezletek az 2-3-4-6-7-8. évfolyam
7. Kedd  
8. Szerda  
9. Csütörtök  
10. Péntek  
11. Szombat    
12. Vasárnap    
13. Hétfő Szülői képviselők értekezlete 17.00 Állatok világnapja alkalmából pályázat-ppt készítés 6-7-8. évfolyam szeptember 13-28.
14. Kedd    
15. Szerda    
16. Csütörtök    
17. Péntek 1. tanítás nélküli munkanap  
18. Szombat    
19. Vasárnap    
20. Hétfő   Pályaválasztást megalapozó kompetenciák vizsgálata 8. évfolyam szeptember 20-október 11.
21. Kedd Napközis foci és kézilabda bajnokság kezdete  
22. Szerda   Papírgyűjtés szeptember 22 – 29.
23. Csütörtök  
24. Péntek Magyar Diáksport Napja Bringázz az iskolába!
Őszi sportos játszóház
25. Szombat Medve matematika verseny  
26. Vasárnap    
27. Hétfő    
28. Kedd    
29. Szerda    
30. Csütörtök A népmese napja Kerületi matematika verseny Állatos rajzpályázat ÖKO (alsó) (plakát, térbeli alkotások) (rajzillusztráció kiállítás)  

2021. október
1. Péntek Zene világnapja  
2. Szombat    
3. Vasárnap    
4. Hétfő Állatok világnapja  
5. Kedd    
6. Szerda Megemlékezés az aradi vértanúkról,
17:00 – Igazgatói fogadó szülői fórum
 
7. Csütörtök    
8. Péntek Diákgyűlés  
9. Szombat    
10. Vasárnap    
11. Hétfő    
12. Kedd    
13. Szerda    
14. Csütörtök    
15. Péntek Bolyai matematika csapatverseny  
16. Szombat    
17. Vasárnap    
18. Hétfő pályaorientációs témanap  
19. Kedd    
20. Szerda    
21. Csütörtök    
22. Péntek Iskolai ünnepély az ’56-os forradalom év- fordulójára  
23. Szombat    
24. Vasárnap    
25. Hétfő   okt. 25-29.
Tag der Märchen ( A mese napja.) (németórákon)
26. Kedd  
27. Szerda  
28. Csütörtök  
29. Péntek  
30. Szombat    
31. Vasárnap    

2021. november
1. Hétfő    
2. Kedd Faragott tökök kiállítása  
3. Szerda    
4. Csütörtök Guy Fawkes Day-felsős angolos tanulóknak  
5. Péntek    
6. Szombat    
7. Vasárnap    
8. Hétfő Origami kiállítás  
Kerületi német tanulmányi verseny 7-8. évfolyam 14.00 óra
A XVI. Kerületi Pedagógiai Szakszolgálat előadása az alós tanulók szüleinek a Tanulás megsegítése címmel 17.00 óra
9. Kedd    
10. Szerda “Mondd ki szépen!”-Montágh Imre szépolvasási verseny iskolai forduló (4. évfolyam) 14. 00 óra  
Pest Megyei Klapkás Német Verseny
11. Csütörtök Őszi játszóház  
Márton-nap
12. Péntek Bolyai anyanyelvi csapatverseny-körzeti írásbeli forduló  
Magyar nyelv napja (nyelvi játékok, tanórákon)
13. Szombat    
14. Vasárnap    
15. Hétfő    
16. Kedd    
17. Szerda “Mondd ki szépen!”-Montágh Imre szépolvasási verseny kerületi forduló 14. 00 óra  
18. Csütörtök Kerületi angol nyelvi csapatverseny 7-8. évfolyam 14.30 óra  
19. Péntek Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyre jelentkezés  
A bukásra állók szüleinek értesítése  
20. Szombat    
21. Vasárnap    
22. Hétfő    
23. Kedd    
24. Szerda    
25. Csütörtök Országos Magyar és Matematika Próbafelvételi  
26. Péntek    
27. Szombat    
28. Vasárnap    
29. Hétfő Zrínyi Ilona Matematikaverseny iskolai forduló 14.00 óra nov. 29-30. 17:00 – Fogadóóra
30. Kedd  

2021. december
1. Szerda    
2. Csütörtök    
3. Péntek LEP: 5. évfolyam Pesti Magyar Színház: Tündér Lala  
Jelentkezés a központi írásbeli felvételi vizsgára  
4. Szombat    
5. Vasárnap    
6. Hétfő MANÓ NAP-Mikulás ünnepség az alsó tagozatnak  
Adventi gyertyagyújtás 2.  
LEP: 8. évfolyam Turay Ida Színház: Vitéz lélek  
7. Kedd Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai 14.00  
8. Szerda    
9. Csütörtök    
10. Péntek    
11. Szombat 3. tanítás nélküli munkanap  
12. Vasárnap    
13. Hétfő Adventi gyertyagyújtás 3.  
14. Kedd    
15. Szerda    
16. Csütörtök    
17. Péntek    
   
18. Szombat    
19. Vasárnap    
20. Hétfő Adventi gyertyagyújtás 4.  
21. Kedd Osztálykarácsonyok  
22. Szerda   Téli szünet december 22-31.
23. Csütörtök  
24. Péntek  
25. Szombat  
26. Vasárnap  
27. Hétfő  
28. Kedd  
29. Szerda  
30. Csütörtök  
31. Péntek  

2022. január
1. Szombat    
2. Vasárnap    
3. Hétfő    
4. Kedd    
5. Szerda    
6. Csütörtök    
7. Péntek    
8. Szombat    
9. Vasárnap    
10. Hétfő    
11. Kedd    
12. Szerda    
13. Csütörtök    
14. Péntek    
15. Szombat    
16. Vasárnap    
17. Hétfő Arany János Magyarverseny  
18. Kedd    
19. Szerda    
20. Csütörtök    
21. Péntek Félévi osztályzatok lezárása  
Magyar kultúra napja 6. évf.  
22. Szombat Központi írásbeli felvételi vizsga  
23. Vasárnap    
24. Hétfő    
25. Kedd    
26. Szerda    
27. Csütörtök    
28. Péntek Félévi értesítők kiosztása  
29. Szombat    
30. Vasárnap    
31. Hétfő 4. tanítás nélküli munkanap  

2022. február
1. kedd     Jókai-szépírás verseny és alkotó-pályázat (felső)
2. szerda    
3. csütörtök    
4. péntek    
5. szombat    
6. vasárnap    
7. hétfő Zrinyi Ilona Matematikaverseny A nyolca-dikosok szóbeli nyelvi vizsgája
8. kedd  
9. szerda  
10. csütörtök Téli játszóház-Farsang-osztálykeretben
11. péntek Bendegúz NyelvÉsz verseny
12. szombat    
13. vasárnap    
14. hétfő Jókai rajzverseny alsó tagozaton  
Megemlékezés Valentin napról nyelvi csoportokban  
15. kedd    
16. szerda      
17. csütörtök Teleki Pál földtani és földrajz verseny kerületi forduló (online) 15 óra    
18. péntek Jókai-nap /megemlékezés/ (rádióműsor)    
Versmondó-ünnep 1-2. évfolyam    
19. szombat      
20. vasárnap      
21. hétfő Szépírás munkák leadási határideje (alsó)    
22. kedd      
23. szerda      
24. csütörtök      
25. péntek A kommunizmus áldozatainak emléknapja    
Pancake Day (Palacsinta nap) csoportkeretben    
26. szombat      
27. vasárnap      
28. hétfő      

2022. március
1. Kedd    
2. Szerda    
3. Csütörtök Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny  
4. Péntek    
5. Szombat    
6. Vasárnap    
7. Hétfő Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2. forduló 14.00 PÉNZ7
8. Kedd
9. Szerda Komplex anyanyelvi iskolai verseny 14.00
10. Csütörtök Kerületi angol verseny 5-6. évfolyam
11. Péntek Iskolai ünnepély -1848. március 15. 7.a osztály
12. Szombat    
13. Vasárnap    
14. Hétfő    
15. Kedd    
16. Szerda Nemzetközi π nap  
17. Csütörtök Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 10.00  
18. Péntek    
19. Szombat    
20. Vasárnap    
21. Hétfő   Felvételi lapok módosítása
22. Kedd Víz Világnapja-Tavaszi játszóház, Kék póló-nap
23. Szerda Komplex anyanyelvi kerületi verseny 14.00  
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny  
24. Csütörtök    
25. Péntek    
26. Szombat Tanítás nélküli munkanap  
27. Vasárnap    
28. Hétfő    
29. Kedd Erzsébetligeti Szíhház-Lurkó bérlet 2.a b és 4.a b  
30. Szerda    
31. Csütörtök    

2022. április
1. Péntek Fogászat: 2.a és 2.b    
2. Szombat      
3. Vasárnap      
4. Hétfő Difer kontroll Tavaszi Pedagógiai Napok Digitális témahét
Fogászat: 7.a és 7.c
Úszás: 4.b
5. Kedd Teremkézilabda III. korcsoport 14.00
Úszás: 4.a
XXX. Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny fővárosi forduló (7. évfolyam) 9.00-11.00
6. Szerda Fogászat: 6.a és 3.b
7. Csütörtök Komplex anyanyelvi verseny fővárosi forduló (4. évfolyam) 9.00-10.30
Úszás: 4.c
Babszem Jankó kerületi mesemondó verseny
Próba kompetenciamérés 8. évfolyam
8. Péntek Alapítványi játék- és könyvvásár
9. Szombat      
10. Vasárnap VERS-KÉP-VERS gyermekrajz kiállítás a költészet napja alkalmából az Erzsébetligeti Színházban    
11. Hétfő Költészet napja    
Az Opera Nagykövete: 1.b    
Diákoltás    
Fogászat: 5.c és 8.a    
Úszás: 4.b    
12. Kedd Megemlékezés a holokauszt magyarországi áldozatairól    
Az Opera Nagykövete: 1.c    
Úszás: 4.a    
Mezei futóverseny    
Próba kompetenciamérés 6. évfolyam    
Bukásra álló tanulók értesítése    
13. Szerda Tanítás nélküli munkanap    
14. Csütörtök     Tavaszi szünet
15. Péntek    
16. Szombat    
17. Vasárnap    
18. Hétfő    
19. Kedd    
20. Szerda Fogászat: 5.b és 4.a és 4.c Papírgyűjtés  
21. Csütörtök LEP: Állatkert: 1.a Beiratkozás
Úszás: 4.c
Szülői értekezlet: Határtalanul tanulmányi kiránduláson résztvevő szüleik számára 17.00
22. Péntek Föld napja
XXX. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny megyei (fővárosi forduló)
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 3. forduló 14.00
LEP: Állatkert 6.a, 6.b, 8.b
23. Szombat Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményhirdetése – ELTE TTK Bolyai terme    
24. Vasárnap Zrínyi Ilona Matematikaverseny eredményhirdetése- Neumann János Egyetem Kecskeméti Campus    
25. Hétfő Fogadóóra (jelenléti) Papírgyűjtés Fenntartható-sági témahét
Fogászat: 3.c és 3.a
Úszás: 4.b
LEP: Zanotta-art Kulturális és Művészeti Egyesület-Aranyszőrű bárány 1. abc
CSOPA: 7.a
26. Kedd Úszás: 4.a
27. Szerda LEP: Állatkert: 2.a
Fogászat: 4.b és 1.b  
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 2. forduló 5-6. évfolyam 14.00, 7-8. évfolyam 15.00  
28. Csütörtök LEP: Állatkert 4.a, 4.b és 4.c  
Úszás: 4.c  
Kerületi angol csapatverseny 4. évfolyam  
Játékos sportverseny  
29. Péntek    
30. Szombat      

2022. május
1. Vasárnap   HATÁRTALANUL!
2. Hétfő Úszás: 4.b
Fogászat: 5.a és 1.c
3. Kedd Úszás: 4.a
4. Szerda LEP: Szent István Filharmonikusok-Felfedezőúton 4.a és 4.c 10.10-10.50
Fogászat: 6.a és 8.b
5. Csütörtök LEP: Állatkert: 5.b és 5.c
LEP: Szép Ernő Színház-Ágacska: 2.a és 2.b 10.00 óra
Úszás: 4.c
Kispályás labdarúgó bajnokság I. korcsoport 14.00
6. Péntek LEP: Szent István Filharmonikusok-Felfedezőúton: 3.b 8.30-9.10 és 4.b 10.10-10.50
7. Szombat    
8. Vasárnap    
9. Hétfő Úszás: 4.b  
Fogászat: 7.b és 1.a  
Kompetenciamérés (szövegértés+matematika) 8.a  
Budapesti Általános Iskolások Matematika versenyének döntője 14.00  
10. Kedd LEP: Állatkert: 8.a  
Kompetenciamérés (szövegértés+matematika) 8.b  
Úszás: 4.a  
11. Szerda Kompetenciamérés (természettudomány+idegen nyelv) 8.a  
LEP: Állatkert: 2.b  
12. Csütörtök Kompetenciamérés (természettudomány+idegen nyelv) 8.b  
LEP: Pesti Magyar Színház: Tündér Lala 5.abc 11.00  
Úszás: 4.c  
13. Péntek    
14. Szombat    
15. Vasárnap    
16. Hétfő LEP: Állatkert: 5.a  
Úszás: 4.b  
LEP: Turay Ida Színház: Vitéz Lélek 8.a és 8.b 11.00  
17. Kedd Úszás: 4.a  
18. Szerda LEP: Millenáris: Álmok Álmodói 8.b  
19. Csütörtök Úszás: 4.c  
20. Péntek LEP: Állatkert: 3.abc  
21. Szombat    
22. Vasárnap    
23. Hétfő LEP: Állatkert: 7.a  
Kompetenciamérés (szövegértés+matematika) 6.a  
Úszás: 4.b  
24. Kedd Kompetenciamérés (szövegértés+matematika) 6.b  
Úszás: 4.a  
25. Szerda Kompetenciamérés (természettudomány+idegen nyelv) 6.a  
26. Csütörtök Kompetenciamérés (természettudomány+idegen nyelv) 6.b  
Nyári játszóház  
Úszás: 4.c  
27. Péntek Témazáró dolgozatok, felmérések íratásának határideje  
28. Szombat “Közlekedik a Család” vetélkedő Helyszín: Vasúttörténeti Park  
29. Vasárnap    
30. Hétfő    
31. Kedd Úszás: 4.a